Jakiego nauczyciela ze „Szkoły” mógłbyś być pupilkiem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 34

aira265

aira265

-Anna Turczun (Angielski) nieneawidze angielskiego i nie wiem dlaczego Anna wybrała mnie żę jestem jej pupilem. Ps. Chodzę do tej szkoły gdzie nagdywają-

Odpowiedz
Ajastrz

Ajastrz

Barbara Gruszka (biologia)
Mógłbyś być pupilkiem Barbary Gruszki! Jesteś grzecznym i uczynnym uczniem, czyli idealnym materiałem na ulubieńca nauczycielki biologii. Jest ona najmłodsza stażem z całego grona pedagogicznego. Jej marzeniem jest rozkochać wszystkich uczniów w biologii i wychować wielu olimpijczyków. Młodzież bardzo ją lubi, ale też z łatwością przekracza granice, których w kontakcie z nauczycielką przekraczać nie należy… Wiedzą bowiem, że Pani Gruszka się nie pogniewa i nie poskarży. Choć nauczycielka uważa, że uczniowie powinni być grzeczniejsi, to zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla ich wybryków. Stara się zachować spokój nawet wtedy, kiedy Ci okładają się pięściami. Z reguły nie podnosi głosu i nie daje się wyprowadzić z równowagi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Koteczqa

Koteczqa

Barbara Gruszka (biologia)
Mógłbyś być pupilkiem Barbary Gruszki! Jesteś grzecznym i uczynnym uczniem, czyli idealnym materiałem na ulubieńca nauczycielki biologii. Jest ona najmłodsza stażem z całego grona pedagogicznego. Jej marzeniem jest rozkochać wszystkich uczniów w biologii i wychować wielu olimpijczyków. Młodzież bardzo ją lubi, ale też z łatwością przekracza granice, których w kontakcie z nauczycielką przekraczać nie należy… Wiedzą bowiem, że Pani Gruszka się nie pogniewa i nie poskarży. Choć nauczycielka uważa, że uczniowie powinni być grzeczniejsi, to zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla ich wybryków. Stara się zachować spokój nawet wtedy, kiedy Ci okładają się pięściami. Z reguły nie podnosi głosu i nie daje się wyprowadzić z równowagi.

Odpowiedz

J...i

Tomek Dudziak. Lubię go, za to nienawidzę wf-u

Odpowiedz
polonizacja

polonizacja

Anna Turczyn
Świetny quiz!

Odpowiedz

Oskar2611

Zbigniew Małek

Odpowiedz
kratek

kratek

Tomasz Dudziak
:D Fajny quiz :)

Odpowiedz

Koloseus

Tomasz dudziak

Odpowiedz
Kotor

Kotor

Barbara Gruszka

Odpowiedz
ArianaGrande24

ArianaGrande24

Barbara Gruszka

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej