Zdrapka – Na jaką chorobę psychiczną zapadniesz w świecie anime?

157 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 69

cherryphantomhive

cherryphantomhive

Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości!
To właśnie na tę chorobę zapadniesz w świecie anime! Charakteryzuje się ona występowaniem przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj nie wiedzą one o istnieniu pozostałych. Różne osobowości mogą posiadać odmienne zachowanie, tożsamość, wspomnienia, zdarza się, że nawet płeć, iloraz inteligencji, ciśnienie krwi, ostrość wzroku, preferencje seksualne, czy też alergie. Co sądzisz na temat tego wyniku? Daj znać w komentarzu i pamiętaj, że jeśli niepokoi Cię stan Twojego zdrowia natychmiastowo udaj się po pomoc!

Odpowiedz
Magiqio

Magiqio

✨Schizofrenia ✨

Odpowiedz
Arisa_85_00

Arisa_85_00

Syndrom sztokholmski!
To właśnie na tę chorobę zapadniesz w świecie anime! Najczęściej pojawia się on u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją. Co sądzisz na temat tego wyniku? Daj znać w komentarzu i pamiętaj, że jeśli niepokoi Cię stan Twojego zdrowia natychmiastowo udaj się po pomoc!

Odpowiedz
anime_wita

anime_wita

Psychoza-manakalnio depresyjna XDD

Odpowiedz
LAMKU

LAMKU

Depresja! Z czego ja się tak cieszę

Odpowiedz
TheSprawlingIdiot

TheSprawlingIdiot

shisofrenia

Odpowiedz
sus.dragon_ball

sus.dragon_ball

Kompleks Boga

Czemu mi się to kojarzy z postacią zamasu z anime dragon ball super

Odpowiedz
L.W.L.

L.W.L.

w psychozie maniakalno depresyjnej jako takiej te stany nie zmieniają się z dnia na dzień, aby ją zdiagnozować potrzeba dłuższych okresów czasu na każdy stan

Odpowiedz
_Tea.

_Tea.

Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości!

Odpowiedz
YUKI_HAN987

YUKI_HAN987

Depresja!
To właśnie na tę chorobę zapadniesz w świecie anime! Charakteryzuje się ona m.in. obniżeniem nastroju, niezdolnością do przeżywania przyjemności, spowolnieniem psychoruchowym, zaburzeniem rytmu dobowego oraz zmniejszonym lub zwiększonym apetytem. Należy pamiętać, że depresja to nie tylko i wyłącznie smutek. Choroba ta ciągnie za sobą znacznie więcej objawów i u każdej osoby mogą być one inne. Co sądzisz na temat tego wyniku? Daj znać w komentarzu i pamiętaj, że jeśli niepokoi Cię stan Twojego zdrowia natychmiastowo udaj się po pomoc!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej