Zdrapka – Mrożący krew w żyłach kryminał na święta!


Komentarze sameQuizy: 17

Kebabowski

Kebabowski

Zabójcze Święta
Byłeś w tym roku grzeczny czy nie? Los i tak Cię dopadnie! Gdy pojawia się pierwsza gwiazdka na niebie, w kuchni czuć zapach przygotowanych potraw, a za oknem spadają leniwie płatki białego śniegu… zło czai się na każdym kroku. Gdy wszyscy siadają do stołu, gdzieś w oddali słychać głośny krzyk. Dźwięk łamanego opłatka zagłusza pękanie kości. Czy na pewno w tym roku czekasz na spóźnionego wędrowca? 10 polskich pisarzy opowie Ci świąteczne historie, po których już nic nigdy nie będzie takie samo. Groza, kryminał, seks, sensacja i horror. To wszystko doprawione szczyptą poczucia humoru, gęstą kroplą morderczej żądzy, garścią krwawych opowieści i odrobiną psychopatycznego nastroju. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Avada.Kedavra.

.Avada.Kedavra.

KOCHAM JO NESBØ

Odpowiedz
1

K...e

Chce przeczytać wszystkieee 😭😭😭

Odpowiedz
2
nadiusiaaa

nadiusiaaa

Pierwszy śnieg – Jo Nesbø
Jest listopad, w Oslo właśnie spadł pierwszy śnieg. Birte Becker po powrocie z pracy do domu chwali syna i męża za ulepienie bałwana w ogrodzie. Nie jest on jednak ich dziełem. Stają przy oknie – i widzą, że bałwan jest skierowany twarzą w stronę domu. Patrzy wprost na nich. W tym samym czasie komisarz Harry Hole otrzymuje anonimowy list podpisany „Bałwan”. Zaczyna dostrzegać wspólne cechy dawnych, niewyjaśnionych spraw. Okazuje się, że wraz z pierwszymi oznakami zimy do gazet trafia informacja o nowym morderstwie. Ofiara jest zawsze zamężną kobietą, a jednocześnie w pobliżu miejsca zbrodni pojawia się bałwan. Wszystko wskazuje na to, że po Oslo i okolicach znów krąży seryjny zabójca. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
szynszylka15

szynszylka15

@nadiusiaaa Moja mama to czytała😅🤓

Odpowiedz

matibrzoza

Pierwszy śnieg

Odpowiedz
1
Amelka2012

Amelka2012

Jest listopad, w Oslo właśnie spadł pierwszy śnieg. Birte Becker po powrocie z pracy do domu chwali syna i męża za ulepienie bałwana w ogrodzie. Nie jest on jednak ich dziełem. Stają przy oknie – i widzą, że bałwan jest skierowany twarzą w stronę domu. Patrzy wprost na nich. W tym samym czasie komisarz Harry Hole otrzymuje anonimowy list podpisany „Bałwan”. Zaczyna dostrzegać wspólne cechy dawnych, niewyjaśnionych spraw. Okazuje się, że wraz z pierwszymi oznakami zimy do gazet trafia informacja o nowym morderstwie. Ofiara jest zawsze zamężną kobietą, a jednocześnie w pobliżu miejsca zbrodni pojawia się bałwan. Wszystko wskazuje na to, że po Oslo i okolicach znów krąży seryjny zabójca.

Odpowiedz
1

NapewnoKtosXD

Frost i sroga zima

Odpowiedz
1

NatMot2104

Zabójcze świeta

Odpowiedz
1
ClarieBlack

ClarieBlack

Ofiara w środku zimy

Odpowiedz
2

m....

Stacja arktyczna-Zebra

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej