Zaprojektuj swój egzotyczny dom, a my powiemy Ci, na jakiej hawajskiej wyspie w nim zamieszkasz!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

Lunatel_Quiz

Lunatel_Quiz

Kauai

Odpowiedz
Chandramukhi

Chandramukhi

Big Island

Odpowiedz
Maja88

Maja88

Maui

Odpowiedz
A-N-I-A

A-N-I-A

Big island
Super quiz

Odpowiedz
1
2011okiD

2011okiD

Maui
Na takiej wyspie zamieszkasz w zaprojektowanym przez siebie domu! Na wyspie znajdują się dziesiątki wodospadów, bambusowe lasy, tropikalne raje kwiatów, a w wodach można spotkać największe żółwie morskie. Są tam jedne z najsmaczniejszych ananasów na świecie, z których robi się chlebki ananasowe. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
AkiAnime

AkiAnime

Kauai
Na takiej wyspie zamieszkasz w zaprojektowanym przez siebie domu! Kauai ma więcej plaż niż jakakolwiek inna hawajska wyspa. Jest też określana jako Wyspa Ogrodów. Ma plaże z białym piaskiem, egzotyczną florę, a także góry z tropikalnymi lasami deszczowymi. Jest też najstarszą hawajską wyspą i jednym z najbardziej mokrych miejsc na ziemi. Nakręcono tu też kilka popularnych filmów np. Jurassic Park. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
cloud.factory

cloud.factory

Big Island
Na takiej wyspie zamieszkasz w zaprojektowanym przez siebie domu! Jest największą ze wszystkich Wysp Hawajskich. Aloha! Hawajskie koszule z tym napisem stały się bardzo modne jako w latach 80. Aloha oznacza wiele rzeczy m.in. miłość, powitanie, współczucie, sentyment, życzliwość i wiele innych. Będąc na Big Island zawsze będziesz blisko plaży! Możesz też usłyszeć jej inne nazwy takie jak Wyspa Orchidei, czy Hawajska wyspa przygody. Możesz tu zobaczyć zieloną plażę, czy egzotyczne kolorowe kwiaty. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

lemonlimen

Kauai

Odpowiedz
_.zabka.jennie._

_.zabka.jennie._

Big Island
Na takiej wyspie zamieszkasz w zaprojektowanym przez siebie domu! Jest największą ze wszystkich Wysp Hawajskich. Aloha! Hawajskie koszule z tym napisem stały się bardzo modne jako w latach 80. Aloha oznacza wiele rzeczy m.in. miłość, powitanie, współczucie, sentyment, życzliwość i wiele innych. Będąc na Big Island zawsze będziesz blisko plaży! Możesz też usłyszeć jej inne nazwy takie jak Wyspa Orchidei, czy Hawajska wyspa przygody. Możesz tu zobaczyć zieloną plażę, czy egzotyczne kolorowe kwiaty.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ciekawe :)

Super quiz!<3

Odpowiedz
1
GwiazdaPolnocna

GwiazdaPolnocna

Oahu! Chciałabym.
Super quiz.💛

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej