Zadaj pytanie kartom i poznaj odpowiedź!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 10

Hockstetter

Hockstetter

Karta XII Wisielec
Karty mówią, że… w miłości czekasz, powinieneś nauczyć się w życiu cierpliwości, a także zachodzą duże zmiany w Twoim wnętrzu. Wisielec to karta bezruchu. Zewnętrznie nie dzieje się nic. Totalny bezruch, który sprawia, że życie wydaje Ci się jakimś smutnym snem. Jednak wewnątrz Ciebie dzieje się za to dużo. Przeważnie jesteś smutny i rozczarowany. Każdy kolejny dzień wydaje się podobny, monotonny aż do granic. Aby osiągnąć swoje cele musisz zaangażować się w działanie i cierpliwie czekać na rezultaty. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
When.Did.You.Die

When.Did.You.Die

"Karty mówią, że… prawdopodobnie zakochałeś się ze wzajemnością, ale masz jakieś wątpliwości, np. nie wiesz czy się zaangażować w tę relację. Możliwe także, że zakochałeś się, ale nie wiesz co ta druga osoba na to, zastanawiasz się czy mu wyznać co czujesz. Karta Kochankowie może oznaczać także, że pragniesz tej osoby, a ona pragnie Ciebie (pragnienie połączenia się). Możesz, więc być spokojny, osoba, która Cię interesuje czuje dokładnie to samo co Ty."

NOŁP!!! Czemu wyszła mi akurat odpowiedź na moje pytanie???

Odpowiedz
A.n.a

A.n.a

Karta XII Wisielec
Karty mówią, że… w miłości czekasz, powinieneś nauczyć się w życiu cierpliwości, a także zachodzą duże zmiany w Twoim wnętrzu. Wisielec to karta bezruchu. Zewnętrznie nie dzieje się nic. Totalny bezruch, który sprawia, że życie wydaje Ci się jakimś smutnym snem. Jednak wewnątrz Ciebie dzieje się za to dużo. Przeważnie jesteś smutny i rozczarowany. Każdy kolejny dzień wydaje się podobny, monotonny aż do granic. Aby osiągnąć swoje cele musisz zaangażować się w działanie i cierpliwie czekać na rezultaty…

Odpowiedz
Wiksmixx

Wiksmixx

Karta VI Kochankowie
Karty mówią, że… prawdopodobnie zakochałeś się ze wzajemnością, ale masz jakieś wątpliwości, np. nie wiesz czy się zaangażować w tę relację. Możliwe także, że zakochałeś się, ale nie wiesz co ta druga osoba na to, zastanawiasz się czy mu wyznać co czujesz. Karta Kochankowie może oznaczać także, że pragniesz tej osoby, a ona pragnie Ciebie (pragnienie połączenia się). Możesz, więc być spokojny, osoba, która Cię interesuje czuje dokładnie to samo co Ty.❤️

Odpowiedz
BlackSmileIsGood

BlackSmileIsGood

Karta XXI Świat

Odpowiedz

p...a

Karta X Koło fortuny
Czyli się nie dowiem gdzie mam szukać miłości… 😂😂😂
A quiz całościowo genialny! ❤

Odpowiedz
1
WaszaSlizgonka

WaszaSlizgonka

Karta XXI Świat
Karty mówią, że… podjąłeś dobrą decyzję. Karta Świat z jednej strony pokazuje szczęście, właściwy wybór, radość, ale z drugiej zakończenie pewnego etapu, a więc i zmiany. Te zmiany na poziomie świadomości nie zawsze nam się podobają, chociaż mogą być dla nas dobre, bo po jakimś czasie, uświadomimy sobie, że tak miało być i w sumie to dobrze się stało. Jednak w momencie, gdy wypada Świat, to niekoniecznie chcemy takiej zmiany, czasami wolimy uparcie trzymać się tego co znane, ale pewne. Z pewnością Twoja decyzja była właściwa.

Odpowiedz
Maniaczkakpopu

Maniaczkakpopu

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…. , osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie
spełniło sie po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy sie
odliczanie:
10…
09…
08…
07…
06…
05…
04…
03…
02…
01…
*Wypowiedz życzenie*
Wklej te wiadomość w ciągu 26 minut do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność twojego życzenia

Odpowiedz
lorali101

lorali101

Karty mówią, że… prawdopodobnie zakochałeś się ze wzajemnością, ale masz jakieś wątpliwości, np. nie wiesz czy się zaangażować w tę relację. Możliwe także, że zakochałeś się, ale nie wiesz co ta druga osoba na to, zastanawiasz się czy mu wyznać co czujesz. Karta Kochankowie może oznaczać także, że pragniesz tej osoby, a ona pragnie Ciebie (pragnienie połączenia się). Możesz, więc być spokojny, osoba, która Cię interesuje czuje dokładnie to samo co Ty. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Mam nadzieję, że to prawda, bo zamierzam mu to pod koniec wakacji wyznać :)
Super Quiz! ;)

Odpowiedz
LilithKawaii

LilithKawaii

Świetny quiz, karta sprawdziła się. :D
Zapytałam: „Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?”
Wybrałam Kartę XXI Świat, która mówi o „…podjąłeś dobrą decyzję. Karta Świat z jednej strony pokazuje szczęście, właściwy wybór, radość, ale z drugiej zakończenie pewnego etapu, a więc i zmiany.”
Dostałam się do technikum, do którego nie chciałam iść, ale wczoraj pisałam z ludźmi z mojej przyszłej klasy i polubiłam ich, więc postanowiłam zostać w tej szkole. Liczę, że to dobra decyzja.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej