Z którym bohaterem Marvela spędzisz Dzień Kobiet?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 69

Holly.Barnes

Holly.Barnes

James Barnes💖🥰

Odpowiedz
agakon123

agakon123

James Barnes!
Mimo, że na co dzień Bucky nie okazuje wielu uczuć w stosunku do Ciebie tego dnia postanowi się przełamać i pokazać jak bardzo mu na Tobie zależy. Zaprosi Cię na wieczorny spacer po plaży, podczas którego wyzna, jak wiele znaczy dla niego Twoja obecność. James będzie troskliwym, nieco zaborczym partnerem. Nie zawaha się zabić, bylebyś była bezpieczna. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajnie 😁

Odpowiedz
1
Galaxy_girl_

Galaxy_girl_

Spider-Man! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz
placekbozy

placekbozy

Spider-Man!

Pomimo swojej nieśmiałości Peter postanowi w końcu wyznać swoje uczucia. Podaruje Ci bukiet Twoich ulubionych kwiatów, w których znajdziesz niewielki liścik napisany odręcznym pismem Petera. Jego zawartość będzie opisem uczuć jakimi darzy Cię ten młodzieniec. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
RauraPanda

RauraPanda

Spider-Man!

Pomimo swojej nieśmiałości Peter postanowi w końcu wyznać swoje uczucia. Podaruje Ci bukiet Twoich ulubionych kwiatów, w których znajdziesz niewielki liścik napisany odręcznym pismem Petera. Jego zawartość będzie opisem uczuć jakimi darzy Cię ten młodzieniec.

Boże jak to do mnie pasuje ❤️

Odpowiedz
SpiderGirl1224

SpiderGirl1224

Loki
JUPI!!!

Odpowiedz
1
_TeczaOfficial_

_TeczaOfficial_

James Barnes

Odpowiedz
Sylwiatko

Sylwiatko

Spiderman! <3

Odpowiedz
FankaLokiego

FankaLokiego

Loki Laufeyson!
Większość uważa, że serce boga kłamstw jest skute lodem. Ty sprawiasz, że ognisty płomień rozgrzał je na nowo. Loki darzy Cię uczuciem palącym i zaborczym. Mimo, że dzieli was kosmos dla Ciebie byłby w stanie porzucić marzenia o władzy i wieść życie śmiertelnika. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Jej mój Loki

Odpowiedz
_Maja_Granger_

_Maja_Granger_

James Barnes!

Mimo, że na co dzień Bucky nie okazuje wielu uczuć w stosunku do Ciebie tego dnia postanowi się przełamać i pokazać jak bardzo mu na Tobie zależy. Zaprosi Cię na wieczorny spacer po plaży, podczas którego wyzna, jak wiele znaczy dla niego Twoja obecność. James będzie troskliwym, nieco zaborczym partnerem. Nie zawaha się zabić, bylebyś była bezpieczna. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej