Z którą postacią z „Harry’ego Pottera” nagrasz filmik na YouTube?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 4

Roysyfly

Roysyfly

Ty i Draco nagracie filmik, który wywoła na widzach ogromne wrażenie! Z tym sprytnym ślizgonem jesteście w stanie stworzyć coś, co zapamięta cały internet! Możecie nagrać odcinek o najlepszych ściągach lub coś bardziej niegrzecznego. A może jakiś kulinarny program? W końcu za to zyskujecie tyle subskrypcji i oglądalności! Na pewno traficie do rankingu najlepszych YouTuberów! Masz już pomysł na nazwę wspólnego kanału?
Podziel się swoim wynikiem w komentarzu i udostępnij go na Facebooku, aby Twoi znajomi również mogli dowiedzieć się, z którą postacią ze świata „Harry’ego Pottera” nagrają filmik na YouTube!

Odpowiedz
Roysyfly

Roysyfly

Razem z Luną stworzycie filmik, który zdobędzie ogromną sławę na YouTube oraz pełno lajków i subskrypcji! Wasz filmik może przedstawiać malowanie, czy też inne dziedziny sztuki. Gwarantujemy, że spodoba się to całemu światu i staniecie się bardzo sławni! Kto wie, może dostaniecie się do rankingu najlepszych YouTuberów, a może nawet zdobędziecie w nim pierwsze miejsce? Jedno jest pewne… Zapamięta Was cały YouTube! Podziel się swoim wynikiem w komentarzu i udostępnij go na Facebooku, aby Twoi znajomi również mogli dowiedzieć się, z którą postacią ze świata „Harry’ego Pottera” nagrają filmik na YouTube! super

Odpowiedz

E...n

Odpowiedz
Queen_of_Dead

Queen_of_Dead

draco

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej