Z kim z Wojowników spędzisz Sylwestra?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Podniebna.
Podniebna.
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 22

.baddie

.baddie

Super quiz. Życzę SG

Odpowiedz
1
Mleczna._.Lapa

Mleczna._.Lapa

Gołębie Skrzydło

Gołębie Skrzydło to ostatnia z trzech kotów z przepowiedni i siostra Bluszczowej Sadzawki. Kierując się instynktem, Gołębie Skrzydło szybko zauważa, że jest w niej coś innego. Odkrywa, że ma moce niepodobne do żadnego kota w jej klanie i musi uczestniczyć w przeznaczeniu o wiele większym niż ona sama.

Fajnie

Odpowiedz
1
illmood

illmood

Ognista Gwiazda
Ognista Gwiazda był kotem energicznym, lubiącym wpychać nos w nieswoje sprawy i pomagać innym, często kosztem sprawiania sobie samemu problemów. Pomimo swojego pochodzenia, był silnie lojalny oraz bardzo zdeterminowany – początkowo by udowodnić, że może zostać dobrym wojownikiem, a potem, że wcale nie jest gorszy od kotów urodzonych w lesie i że stanie się dobrym przywódcą. Zawsze wolał rozwiązywać konflikty słowami i uważał, że walka nie jest dobrym rozwiązaniem, jednak gdy już przychodziło co do czego, walczył mężnie i bez zawahania, będąc gotowy oddać życie za swój klan. Często wykazywał się dużym poczuciem empatii oraz był troskliwy w stosunku do bliskich mu kotów, chociażby w stosunku do swoich córek, szczególnie Wiewiórczej Łapy oraz czasami wykazywał się nadopiekuńczością. Bardzo kochał Piaskową Burzę oraz był najlepszym przyjacielem Szarej Pręgi. Był również odważny, nie poddawał się i rządził sprawiedliwie Klanem Pioruna, któremu był bardzo oddany przez całe życie. Pomimo, iż czasami miewał momenty zwątpienia i miał początkowe trudności z podejmowaniem przywódczych decyzji, bardzo mocno wierzył w Klan Gwiazdy, u którego często szukał odpowiedzi na nurtujące go pytania.
Bardzo przyjemny Quiz🙈

Odpowiedz
1
.Jay._.Feather.

.Jay._.Feather.

Bluszczowa Sadzawka
Bluszczowa Sadzawka jest wojowniczką Klanu Pioruna nad jeziorem, pod przywództwem Ognistej Gwiazdy, Jeżynowej Gwiazdy, oszusta, Wiewiórczego Lotu, Lwiego Płomienia i Szarej Pręgi. Urodziła się Białemu Skrzydłu i Brzozowemu Zachodowi, wraz ze swoją siostrą, Gołębinką. Została uczennicą Rozżarzonego Serca, Bluszczową Łapą. Kotka stawała się zazdrosna i rozgoryczona uwagą, jaką klan darzył Gołębią Łapę ze względu na jej moc, co wykorzystał Jastrzębi Mróz, aby rekrutować ją do treningu w Mrocznej Puszczy. Początkowo kotka była nieświadoma prawdziwego celu Bezgwiezdnej Ziemi, myśląc, że martwe koty pomagają jej stać się lepszą wojowniczką. Po dowiedzeniu się prawdy, za namową Sójczego Pióra i Lwiego Płomienia, została szpiegiem w Ciemnym Lesie. Została wojowniczką klanu – Bluszczową Sadzawką, oraz wojowniczką Mrocznej Puszczy, gdy zabiła Mrówczą Skórę. Podczas Wielkiej Bitwy, kotka walczyła po stronie klanów i udało jej się przekonać wielu uczniów Bezgwiezdnej Ziemi, aby także zmienili strony walki, oprócz Bryzowej Skóry, który poinformował o zdradzie Bluszczowej Sadzawki przywódców Ciemnego Lasu. Po walce, złożyła przysięgę lojalności klanom wraz z pozostałymi uczniami Mrocznej Puszczy i naprawiła swoją relację z Gołębim Skrzydłem. Po czasie została mentorką Śnieżnej Łapy i później Rosochatej Łapy, z którą nawiązała silną więź. Zakochała się również w Paprotkowej Pieśni i doczekała się z nim kociąt – Zjeżki, Kwiatuszki i Trzepotka.
Super! I super quiz<3 Zagłosowałam<3

Odpowiedz
1
ErenJaegerr

ErenJaegerr

Ognisty gość eh no może być

Odpowiedz
1
Lawendowy_Plomien

Lawendowy_Plomien

Ognista Gwiazda
Dla czego 😑

Odpowiedz
1
Podniebna.

Podniebna.

•  AUTOR

@Lawendowy_Plomien A jak wybrałeś/ aś?

Odpowiedz
Bluszczowy_Zmierzch

Bluszczowy_Zmierzch

Ognista Gwiazda ⭐
O jak fajnie

Odpowiedz
2
Sproutly

Sproutly

Gołębie Skrzydło

Odpowiedz
1
Ganyu_i_Lisa

Ganyu_i_Lisa

Ognisty
Czemu…

Odpowiedz
1
-Chomikowo_PL-

-Chomikowo_PL-

Ognista Gwiazda
Hmh, fajnie:)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej