Z kim z Sherlocka weźmiesz ślub?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 63

Psycho_Introvert

Psycho_Introvert

Z Jamesem!!! Świetny quiz

Odpowiedz
Lenx-Lena

Lenx-Lena

Nie czuję się komfortowo — przewróciłaś oczami, rozglądając się dookoła. Stałaś na szczycie wysokiego wieżowca z kilkunastoma osobami, z tego znałaś tylko jedną.
— Dlaczego? — zapytał ze swoim firmowym uśmiechem James.
— Nie zawsze, stoję na najwyższym budynku miasta otoczona tuzinem uzbrojonych agentów, z zmuszonym do dawania ślubu cywilem i na dodatek z jedynym w swoim rodzaju mordercą-konsultantem — zauważyłaś mądrze, a Moriarty się zaśmiał.
— Ale nie masz się czego obawiać. Agenci nic ci nie zrobią, inaczej sami stracą życie. Są tutaj dla naszego bezpieczeństwa, a jeśli chodzi o urzędnika, za chwilę będzie chciał udzielić nam ślubu — wzruszył ramionami, a Ty zmroziłaś go wzrokiem. Poprawiłaś włosy i mocniej złapałaś bukiet. James w tym czasie podszedł do skrępowanego mężczyzny i zaczął coś mu szeptać. Zobaczyłaś tylko, jak urzędnik się wzdryga, a matematyk wraca uśmiechając się sadystycznie.
— Gotowa, aby zostać panią Moriarty? — zaśmiałaś się i odpowiedziałaś od razu.
—Tak — Jim pocałował Cię, a następnie łapiąc za dłoń, poprowadził w stronę specjalnie przygotowanego miejsca.
Usiadłaś na pięknie przystrojonym krześle, który wyglądał jak tron królowej. Czerwony materiał, piękne obicia i drogocenne kamienie, którymi został obłożony kusiły wręcz, aby tylko na nie patrzeć. Obok Ciebie na podobnym tronie siedział, jeszcze Twój narzeczony.
— Więc zaczynajmy ceremonię — zerknął na Ciebie w tym samy momencie, co cywil, za którym stało dwóch agentów z wymierzoną w niego bronią, zaczął mówić formułkę. Słuchałaś uważnie, chcąc jak najwięcej zapamiętać. W końcu, takie wydarzenie się drugi raz nie powtórzy.
Nagle, przerwał i spojrzał na Jamesa. Ten wstał, wyciągając do Ciebie dłoń, którą przyjęłaś. Na Twój palec wsunął pierścionek, a po chwili pocałował Cię w dłoń. Uśmiechnęłaś się delikatnie, a po chwili Ty również wsunęłaś mu obrączkę.
— Od dzisiaj jesteście małżeństwem! — wykrzyknął mężczyzna, a pan Moriarty machnął na niego ręką. Uradowany zaczął schodzić po drodze przeciwpożarowej odprowadzany przez agentów, którzy pewnie potem i tak pozbawią go życia. Jednak teraz się tym nie przejmowałaś, właśnie zostałaś prawnie panią Moriarty!
Z Jamesem!

Odpowiedz
1
Nothingtoleft10

Nothingtoleft10

Sherlock

Odpowiedz
1
.TheHope.

.TheHope.

Z Sherlockiem!
— Wiesz, że jeśli tego nie chcesz, możemy to jeszcze odwołać? — zapytałaś, spoglądając w lustrze na młodszego z braci Holmesów. Sherlock ustał w drzwiach, poprawiając kołnierz swojej koszuli. Po chwili, postawił jednak duży krok w przód, zamykając za sobą drzwi.
— Gdybym nie chciał to nie oświadczyłbym się tobie — mruknął, uśmiechając się charakterystycznie. — Nie musisz się martwić, nie wystawię cię przed ołtarzem — dopowiedział, podchodząc bliżej.
— Skąd…? — zapytałaś, a po sekundzie uśmiechnęłaś się rozbawiona. W Twoich oczach pojawiły się iskierki radości, które wraz jak się zbliżał, powiększały się.
— Dedukcja, [Twoje Imię], dedukcja. Po pierwsze, byłaś tutaj sama przed moim przyjściem, aby jeszcze raz przeanalizować swoją sytuację i możliwości, które za sobą niesie. Używałaś moich rad, czego dowodem jest lekko odsłonięte okno, aby łatwiej było oglądać widoki. Swoją drogą, nie wiedziałem, że aż tak się denerwujesz, na co wskazuje to, że mocno pogniotłaś firankę. Wniosek? Musiałaś pomyśleć, że mógłbym cię zostawić w najgorszy możliwy dla ciebie sposób, przed ołtarzem. Po drugie, masz również spocone dłonie, co starasz się przede mną ukryć. Zdradza to nienaturalne wygięcie rąk w tył, aby to schować przed moim wzrokiem. Już lekko zużyta podeszwa nowych butów, które ubrałaś kilkanaście minut wcześniej, świadczy o tym, że chodziłaś po całym pomieszczeniu. Po trzecie, miałaś wpiąć sobie ozdobną spinkę, która jest pamiątką rodzinną, a przywiozła ją Twoja mama trochę spóźniona, więc fryzjerka tego nie zdążyła zrobić. Przez drżące od stresu dłonie, wolałaś być bez niej niż przypadkiem popsuć fryzurę. Stresujesz się też tym, że mieli być fotoreporterzy — powiedział szybko, co jakiś czas wskazując na odpowiednie rzeczy. — Czy coś się nie zgadza? — zapytał, z uniesionym kącikiem ust, biorąc w ręce wcześniej wspomnianą spinkę.
— Wszystko powiedziałeś zgodnie z prawdą… — odpowiedziałaś niepewnie, pomimo tego, że powinnaś być już do tego przyzwyczajona. Po chwili ciszy, zerknęłaś na niego ze zdziwieniem. Dopiero Twój mózg zrozumiał, co pan Holmes miał na myśli.
— Mieli? — uniosłaś wysoko brew, aby zasygnalizować jeszcze dokładniej, że chcesz, aby rozwinął wątek.
— Tak, masz tak wspaniałego i mądrego narzeczonego, że załatwił, iż jednak będą musieli załatwić inny temat na pierwszą stronę gazet. — Wypiął dumnie pierś, jednakże coś w jego zachowaniu świadczyło, że to nie jego zasługa.
— Od dzisiaj moim narzeczonym jest Mycroft? — zadałaś pytanie, tłumiąc śmiech.
— Jak…? — zapytał ciekawy, tak jak niedawno Ty.
— Dedukcja, Sherlocku, dedukcja — i śmiejąc się podeszłaś do przyszłego męża. Pokręcił głową z uznaniem i wpiął Ci piękną ozdobę.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Wiktoria_oo

Wiktoria_oo

Sherly uwu ❤

Odpowiedz
1
alyen

alyen

Sherlock❤
Świetny Quiz😘

Odpowiedz
2
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@TheDreams Dziękuję :D ❤

Odpowiedz
1
Zhuli

Zhuli

Z Sherlockiem!
Super! Kocham go!

Odpowiedz
2
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@Bloom.K 😉💖

Odpowiedz
.Lizzy.

.Lizzy.

Z Johnem!
fajny quiz

Odpowiedz
2
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@_AnQa_123 Dziękuję bardzo. 😘

Odpowiedz
.Lizzy.

.Lizzy.

Odpowiedz
1
WalkerJoin

WalkerJoin

Mike ❤

Odpowiedz
1
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@WalkerJoin O jak miło 💗 Mam nadzieję, że się podobało

Odpowiedz
MiniKaijuOtachi

MiniKaijuOtachi

Z Johnem!

Siedziałaś przy stoliku, wesoło rozmawiając ze swoją kuzynką, która przyleciała specjalnie na Twoje wesele.
— [Twoje Imię], wiesz gdzie jest John i Sherlock? — zapytał, podchodzący do Ciebie Lestrade. Przymknęłaś powieki, a następnie przeprosiłaś dziewczynę i podniosłaś się z miejsca, wygładzając suknię.
— Nie. W co się znowu wplątali? — zapytałaś, wzdychając. Nawet na własnym weselu musisz się stresować i zastanawiać, gdzie są!
— Nie wiem… Pomożesz mi ich poszukać? — zadał pytanie z dziwną nutą mieszanki emocji w głosie. Zmarszczyłaś brwi i pokiwałaś delikatnie głową na znak zgody.
— Lepiej się nie rozdzielajmy — poinformował Cię inspektor i zaraz z nim wyszłaś ze skromnej sali, gdzie odbywała się zabawa. Mężczyzna prowadził Cię w stronę drzwi wyjściowych, co zdziwiło Ciebie, jednakże milczałaś. Na dworze na szczęście było ciepło, więc jedynie podniosłaś lekko do góry suknię i sunęłaś dalej.
— Myślisz, że mogą być daleko? — rozejrzałaś się, szukając ich wzrokiem.
— Sądzę, że nie — powiedział, wchodząc do ogrodu z fontanną. Ruszyłaś za nim i kiedy zerknęłaś na źródło wody, pokręciłaś głową z dezaprobatą.
— Co wy tam robicie? — zapytałaś, śmiejąc się w duchu z ich min. Wyszli pośpiesznie z fontanny, obaj łypiąc na siebie.
— Sherlocka się zapytaj! — warknął obrażony i urażony widocznie Watson, a następnie podszedł do Ciebie. — Nie zbliżaj się więcej do mnie, ani mojej żony! — wykrzyknął do Holmesa i chciał Cię objąć. Ty jednak odsunęłaś się, aby nie być mokrą.
— John! Niech ci będzie, zaakceptuję ją, ale się nie obrażaj — machnął głową pełną loków ociekających wodą.
Zdziwiłaś się i spojrzałaś na obu.
— Obraziłeś moją żonę, na boga, Sherlock! Nie wybaczę ci tak szybko! — krzyczał na detektywa, jakby Cię tutaj nie było. Ustałaś pomiędzy nich, gdy zauważyłaś, że Greg nie ma zamiaru nic zrobić.
— Może pogódźcie się? Nie chcę być powodem waszych kłótni — zaproponowałaś spokojnie. Sherlock przewrócił oczami, ale przystał na to. Spojrzałaś na męża z błaganiem, a on niechętnie też się zgodził.
— Sherlock, mam dla ciebie sprawę — powiedział kilka minut potem Lestrade, a Sherlock tylko uśmiechnął się jednym kącikiem. Natychmiast razem odeszli.
— Gdybyś wiedziała, co mówił, sama byś go wrzuciła do fontanny — mruknął cicho blondyn, a Ty nie mogąc już wytrzymać, zaśmiałaś się głośno.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Moja przyszywana siostra rozwiązywała 😂

Odpowiedz
1
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@MiniKaijuOtachi XD Mam nadzieję, że wam obu się podobało :D

Odpowiedz
1
MiniKaijuOtachi

MiniKaijuOtachi

@LilianaMadeline Heh 😂 moja przyszywana siostra jest fanką i owszem! 😃

Odpowiedz
1
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@MiniKaijuOtachi To pozdrów ją serdecznie i jeśli możesz, zapytaj ją która postać jest najlepsza według niej :D

Odpowiedz
1
MiniKaijuOtachi

MiniKaijuOtachi

@LilianaMadeline Oki! Podziękowania od niej i nawzajem! A jej ulubiona postać to Sherlock. A twoja? 😃

Odpowiedz
1
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@MiniKaijuOtachi Szczerze mówiąc nie mam ulubionej; Mycroft, według mnie, jest niedoceniany, a jest równie fajny, co np. James bądź Sherlock :D
Jeśli chce, to mogę wam podesłać inne wyniki (lub jeśli chcecie to poeksperymentujcie i pobawcie się w szukanie innych zakończeń, jest ich 5- James, Sherlock, John, Greg i Mycroft :D)

Odpowiedz
MiniKaijuOtachi

MiniKaijuOtachi

@LilianaMadeline Dziękuję za pomoc, ale moja przyszywana siostra chyba postrzela sobie i zobaczymy wyniki 😃 Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz
1
LilianaMadeline

LilianaMadeline

•  AUTOR

@MiniKaijuOtachi Jakby co, chętnie pomogę i jeśli chcecie to możecie też podzielić się swoimi uwagami do nich.
Również pozdrawiam cieplutko. :D

Odpowiedz
MiniKaijuOtachi

MiniKaijuOtachi

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej