Z kim będziesz oglądał magiczny pokaz fajerwerków?

82 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 20

Annie_Cresta_Odair

Annie_Cresta_Odair

Ron

No chyba se żartujecie ze mnie. A co z moją Lunką najkochańszą?

Odpowiedz

ZosiaPotter

Ron rudy fajny

Odpowiedz
clovers

clovers

Draco Malfoy
Na początku mówił, że to dziecinada i starta czasu. To było takie nie w jego stylu. On najchętniej zamknąłby się w pustych lochach, podczas gdy inni świętowaliby Nowy Rok. Uparłeś się jednak i koniec końców dał Ci się wyciągnąć na ten pokaz zimnych ogni. I było warto. Gdy na niego patrzysz, to wydaje Ci się nawet, że się uśmiecha. ,,Szczęśliwego Nowego Roku"- mówi. ,,Szczęśliwego". Nigdy nie zapomnisz tego Sylwestra. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super

Odpowiedz
Might_night_blue

Might_night_blue

Luna Lovegood
Nie znam, ale kojarzę

Odpowiedz
-LonelyGirl-

-LonelyGirl-

Fred Weasley
,,Widzisz? – pyta – to moje dzieło". Stoicie i oglądacie niesamowity pokaz sztucznych ogni. Nie możesz wydobyć z siebie głosu i Fred najwyraźniej to rozumie, bo kiwa na swojego bliźniaka, żeby podkręcił atmosferę i fajerwerki tworzą wielkiego smoka, który udaje, że połyka cały Hogwart. Fred zanosi się śmiechem. To było naprawdę niesamowite przeżycie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
InTheDark0494

InTheDark0494

Harry Potter
Dziwnie jest oglądać fajerwerki i najbardziej znanym czarodziejem wszechświata. No ale cóż. Skoro już się zgodziłeś, to właśnie stoisz obok Harry'ego i patrzysz na cuda, które powstają na niebie. ,,Co sądzisz o tamtym kształcie?" – pyta mnie i pokazuje na błyskawicę z fajerwerków. ,,No cóż – odpowiadam – wygląda mi jakoś znajomo, tyle że w skali 2000:1". ,,Nic nie rozumiem -powiedział Harry – zawsze byłem noga z matematyki". Podziel się wynikiem w komentarzu!

Świetna zdrapka!💖

Odpowiedz
lucidy

lucidy

draco malfoy
fajna zdrapka

Odpowiedz
-JENNA-

-JENNA-

Harry Potter
Super quiz ❤

Odpowiedz
Zofia_Psia_Harcerka

Zofia_Psia_Harcerka

Draco Malfoy
Na początku mówił, że to dziecinada i starta czasu. To było takie nie w jego stylu. On najchętniej zamknąłby się w pustych lochach, podczas gdy inni świętowaliby Nowy Rok. Uparłeś się jednak i koniec końców dał Ci się wyciągnąć na ten pokaz zimnych ogni. I było warto. Gdy na niego patrzysz, to wydaje Ci się nawet, że się uśmiecha. ,,Szczęśliwego Nowego Roku"- mówi. ,,Szczęśliwego". Nigdy nie zapomnisz tego Sylwestra.

Odpowiedz
1
Badie

Badie

Luna Lovegood

Ten Sylwester nigdy nie był tak wyjątkowy. Z początku miałeś obawy, co do zaproszenia Luny na pokaz sztucznych ogni, ale koniec końców postanowiłeś dać jej szansę. I całe szczęście, bo ta dziewczyna jest po prostu wyjątkowa i o północy Ty też to doceniłeś. ,,Widzisz- powiedziała- To uwolnione duchy ghuli tańczą dla nas swój taniec" Nic z tego nie rozumiałeś, ale i tak uśmiech zawitał na Twoją twarz. Przecież właśnie dlatego ta dziewczyna ma na imię Luna.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej