Z jakiej magicznej rasy się wywodzisz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 2

cookiechan

cookiechan

Czarodzieje!
Czarodzieje są obdarzeni niezwykłymi mocami, które pozwalają im okiełznać żywioły i wykorzystać ich potęgę do własnych celów. Szkoleni od najmłodszych lat, zgłębiają tajemną wiedzę, którą potem często posługują się jako królewscy doradcy.
Czarodziejów cech**e ambicja i chęć samodoskonalenia. Pragną zdobywać wiedzę i potęgę i imponować nią innym. Pewni siebie i charyzmatyczni, znakomicie sprawdzają się jako liderzy, łatwo wzbudzają posłuch u otoczenia. Lubią zajmować istotne stanowiska i znakomicie radzą sobie z presją i odpowiedzialnością.
Potomkowie czarodziejów odziedziczyli po nich zdolności przywódcze, ambicję i pragnienie samodoskonalenia. Są opanowani i zdyscyplinowani, pełni wrodzonego wdzięku. W stresujących sytuacjach potrafią zachować zimną krew i racjonalne myślenie.
Racja

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Elfowie!
Elfowie to istoty kochające naturę i wszystko, co z nią związane. Zamieszkują lasy, opiekują się nimi i strzegą przed zagrożeniami. Władają siłami przyrody, czerpiąc z niej moc. Nieśmiałe i nieufne, najchętniej zadają się z tymi, których dobrze znają. Cenią sobie niezależność i chwile spędzone w samotności, potrafią znakomicie bawić się w swoim własnym towarzystwie. Są skryte i niechętnie uzewnętrzniają swoje uczucia, ale są bardzo wiernymi i oddanymi przyjaciółmi. Pilnie strzegą swej prywatności i bardzo nie lubią, gdy ktoś się im narzuca.
Potomkowie elfów odziedziczyli po nich nieśmiałość i nieufność. Są zamknięci w sobie, ale bardzo oddani swoim przyjaciołom, dla których są w stanie wiele poświęcić.

Wyjaśni mi ktoś, jakim cudem WSZYSTKO, dosłownie, W-S-Z-Y-S-T-K-O się zgadza? :')

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej