Z jakiego powodu mógłbyś zostać złoczyńcą?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 139

-Hazbiniara-

-Hazbiniara-

Niestabilność psychiczna!
Najprawdopodobniej z tego powodu mógłbyś zostać złoczyńcą w uniwersum My Hero Academia! Sadystyczne skłonności, niepokojące zainteresowanie krwią… ciężko się nie zgodzić, iż brzmi to co najmniej niepokojąco, aczkolwiek można rzec, że osoby o tak pokręconej osobowości idealnie nadawałyby się do zostania złoczyńcą, czerpiącego przyjemność z kolejnych morderstw. Tutaj zainspirowałam się przypadkiem Himiko Togi – jednej z głównych antagonistów serii. Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Rudy420

Rudy420

Odrzucenie ze strony otoczenia
🦶🦶🦶

Odpowiedz
VeeKyAre

VeeKyAre

Złoczyńcy wśród krewnych :)

Odpowiedz
pierozek12

pierozek12

Super kfiz!

Odpowiedz

CatCut

odrzucenie ze strony otoczenia, ok, wieże, ale z tym byciem zauważonym to źle że chciałbym zostać zauważony

Odpowiedz
1
AlexDragon

AlexDragon

Wyszła mi niestabilność psychiczna (jak w przypadku Togi Himiko – widać mamy ze sobą co nie co wspólnego) XD. Chociaż ja prędzej bym była za ideologią Stain'a. 🤔🤨😏😎😊😉

Odpowiedz
0inezq0

0inezq0

Dług wdzięczności u złoczyńcy!
…oto powód, dla którego mógłbyś podjąć decyzję o zostaniu złoczyńcą! Nieraz zdarzało się, że "złoczyńca" zabłysnął swoją dobrocią, czy choćby pomocniczością względem drugiego człowieka. Jego aktywny udział w Lidze Złoczyńców zdawałby się przeczyć jakimkolwiek jego dobrą stroną osobowości, lecz pewnego dnia – czy to czując do Ciebie litość, czy współczucie, zmienił Twoje życie – i to na lepsze. Samo poczucie, że komuś rzeczywiście na Tobie zależy bardzo by Cię podniosła na duchu, już nawet nie mówiąc o tym, że wyżej wspomnianego człowieka – oraz jego wspólników – nie traktowałbyś jako kogoś złego, zepsutego czy okrutnego, ale widziałbyś w nim tylko i wyłącznie swojego największego przyjaciela i wybawcę. Kogoś, kto pomógłby Ci znaleźć Twoją drogę w życiu, którą, rzecz jasna byłoby wstąpienie w szeregi Ligii Złoczyńców. Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu

Odpowiedz
Eth3r_

Eth3r_

Odrzucenie ze strony otoczenia!
…oto powód, dla którego mógłbyś podjąć decyzję o zostaniu złoczyńcą! Odrzucenie, traktowanie jak powietrze, zniewaga… to tylko podsycałoby Twoje pragnienie bycia zauważonym i docenionym. Aż pewnego razu Twoje dotychczasowe życie przyćmiewa szansa do wstąpienia w szeregi Ligii Złoczyńców… Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Bardzo prawdopodobne

Odpowiedz
2
Lika16

Lika16

Złoczyńcy wśród krewnych!
…oto powód, dla którego mógłbyś podjąć decyzję o zostaniu złoczyńcą! Bliskie Ci osoby, autorytety, ktoś, komu byś bezgranicznie ufał, wybrałyby tę ścieżkę. Kierując się tokiem myślenia, morałami złoczyńcy, które wpajano Ci od wczesnych lat życia, oczywistym byłoby wstąpienie w szeregi Ligii Złoczyńców. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
ida1234

ida1234

Nienawiść do rodziny
…oto powód, dla którego mógłbyś podjąć decyzję o zostaniu złoczyńcą! Nienawiść do osób, z którymi łączyłyby Cię tylko więzy krwi, przelałaby czarę goryczy. Niewykluczone, iż któryś z Twoich bliskich był bohaterem… stanięcie po stronie największych wrogów Twojej rodziny byłaby wręcz idealną zemstą za krzywdy wyrządzone w dzieciństwie, nieprawdaż?

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej