Z czego zrobione są Twoje wspomnienia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 92

przyjaciolki.na.zawsze

przyjaciolki.na.zawsze

Krople deszczu

Odpowiedz
RosaRebelAlfa

RosaRebelAlfa

Farby
Twoje wspomnienia zrobione są z farb! Cech*** Cię kreatywność i marzycielskość. Posiadasz ogromną wyobraźnię. Masz kilku zaufanych ludzi, którzy zawsze mogą liczyć na Twoje wsparcie. Podziel się wynikiem w komentarzu

I Jeszcze Sodwana i ciekawstwo😝

Odpowiedz
CorciaQ

CorciaQ

Zachód słońca

Odpowiedz
zart

zart

Pióra

Twoje wspomnienia zrobione są z piór! Cech*** Cię dobro i skromność. Właśnie przez te cechy, inni mogą uważać Cię za uroczego. Lubisz poznawać nowych ludzi, nie boisz się wyznawać swoich uczuć. Zawsze troszczysz się o swoich najbliższych, stawiasz ich ponad sobą.

Nie lubię poznawać nowych ludzi ani wyznawać swoich uczuć ale tak to nawet opis się Zgadza 😅 super quiz 💗

Odpowiedz
1
--Russia--

--Russia--

Lawa
Twoje wspomnienia są zrobione z lawy! Charakteryzuje Cię odwaga i sprawiedliwość. Lubisz podejmować nowe wyzwania. Inni mogą Cię uważać za intrygującego, inspirującego przez Twoją pewność siebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
itsSweetWitch

itsSweetWitch

Farby

Twoje wspomnienia zrobione są z farb! Cech*** Cię kreatywność i marzycielskość. Posiadasz ogromną wyobraźnię. Masz kilku zaufanych ludzi, którzy zawsze mogą liczyć na Twoje wsparcie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2

FilipOlczyk

Lawa

Odpowiedz
3
Zosia2102

Zosia2102

Pióra
Twoje wspomnienia zrobione są z piór! Cech*** Cię dobro i skromność. Właśnie przez te cechy, inni mogą uważać Cię za uroczego. Lubisz poznawać nowych ludzi, nie boisz się wyznawać swoich uczuć. Zawsze troszczysz się o swoich najbliższych, stawiasz ich ponad sobą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Nuntius

Nuntius

Zachód słońca

Twoje wspomnienia zrobione są z zachodu słońca! Kochasz przygody i zdobywanie nowych doświadczeń. Marzysz czasem o spontanicznej podróży, z dala od problemów. Jesteś tolerancyjny, lecz na pierwszy rzut oka tego nie widać. 

Fajny quiz

Odpowiedz
2
Blilie_Elish

Blilie_Elish

Krople deszczu

Twoje wspomnienia zrobione są z kropli deszczu! Charakteryzuje Cię niezwykła niezależność. Mocno trzymasz się swojego zdania i podążasz swoimi ścieżkami. Z wyglądu wydajesz się zwyczajny, lecz w środku skrywasz niewyobrażalne piękno. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Prawda

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej