YouTuber, Instagramer czy TikToker? Który zawód jest dla Ciebie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 80

Jagodowa_chmura

Jagodowa_chmura

Youtuber
Trafiłaś bo nagrywam filmiki na yt!

Odpowiedz
kaktvch

kaktvch

TikToker

No i trafione

Ale mysle ze ona już po pierwszym to stwierdziła

Odpowiedz
--lvsierry--

--lvsierry--

Instagramer
Cześć! Miło Cię widzieć ponownie mój drogi! Widzę, że jesteś bardzo ciekaw jaki zawód związany głównie z internetem mógłbyś wykonywać na co dzień. Jak już wiesz jest to Instagramer, jego główną pracą jest wstawianie zdjęć i udzielanie się na tej platformie. Nie jest to nic specjalnie trudnego, ale jest to bardzo ciekawe zajęcie. Będziesz idealnie wyglądał w tym zawodzie. Widzisz siebie w tej roli? Może wolałabyś być kimś innym? Podziel się opinią i wynikiem tam gdzie ich miejsce czyli w komentarzach.
Quiz rozwiązywała moja przyjaciółka 💗🦋
Powiedziała, że genialny 🤗

Odpowiedz
2
wiktoriacierpikowska

wiktoriacierpikowska

Tik toker
Fajnie bo lubię tańczyć i znam trendy z tik toka ale bardziej myślałam że youtuber, ale tik toker też dobrze
Super quiz
Pozdrawiam

Odpowiedz
NiNi_Kim

NiNi_Kim

Tiktoker, ale wolałabym youtuber

Odpowiedz
KociaPsychopatka

KociaPsychopatka

TikToker nie mam TikToka ale chciałabym mieć.chciałabym bym tiktokerem ale wolałabym być jednak troszkę bardziej YouTuberem

Odpowiedz
1
KallyFOXY

KallyFOXY

YouTuber!

Odpowiedz
1
verto

verto

TikToker
spoko wolałabym youtuber, ale trudno

Odpowiedz
sanaszkajestem_jesc.loviu

sanaszkajestem_jesc.loviu

TikToker
Cześć! Miło Cię widzieć ponownie mój drogi! Widzę, że jesteś bardzo ciekaw jaki zawód związany głównie z internetem mógłbyś wykonywać na co dzień. Jak już wiesz jest to TikToker, który zajmuje się tańczeniem i tworzeniem nowych trendów tanecznych, które następnie ludzie będą tańczyć. Nie jest to nic specjalnie trudnego, ale jest to bardzo ciekawe zajęcie. Będziesz idealnie wyglądał w tym zawodzie. Widzisz siebie w tej roli? Może wolałabyś być kimś innym? Podziel się opinią i wynikiem tam gdzie ich miejsce czyli w komentarzach.
Ech nawet nie mam tt

Odpowiedz
..zuzia...zuzu..

..zuzia...zuzu..

YouTuber

Cześć! Miło Cię widzieć ponownie mój drogi! Widzę, że jesteś bardzo ciekaw jaki zawód związany głównie z internetem mógłbyś wykonywać na co dzień. Jak już wiesz jest to YouTuber, występuje i tworzy filmiki, które później mamy możliwość oglądnąć na YouTube. Pracując w ten sposób łatwo można się wzbogacić, wystarczy dobry kontent. Nie jest to nic specjalnie trudnego, ale jest to bardzo ciekawe zajęcie. Będziesz idealnie wyglądał w tym zawodzie. Widzisz siebie w tej roli? Może wolałabyś być kimś innym? Podziel się opinią i wynikiem tam gdzie ich miejsce czyli w komentarzach.
Super quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej