YouTuber, Instagramer czy TikToker? Który zawód jest dla Ciebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 78

_._sunshine_._

_._sunshine_._

Instagramer
Cześć! Miło Cię widzieć ponownie mój drogi! Widzę, że jesteś bardzo ciekaw jaki zawód związany głównie z internetem mógłbyś wykonywać na co dzień. Jak już wiesz jest to Instagramer, jego główną pracą jest wstawianie zdjęć i udzielanie się na tej platformie. Nie jest to nic specjalnie trudnego, ale jest to bardzo ciekawe zajęcie. Będziesz idealnie wyglądał w tym zawodzie. Widzisz siebie w tej roli? Może wolałabyś być kimś innym? Podziel się opinią i wynikiem tam gdzie ich miejsce czyli w komentarzach.
Quiz rozwiązywała moja przyjaciółka 💗🦋
Powiedziała, że genialny 🤗

Odpowiedz
wiktoriacierpikowska

wiktoriacierpikowska

Tik toker
Fajnie bo lubię tańczyć i znam trendy z tik toka ale bardziej myślałam że youtuber, ale tik toker też dobrze
Super quiz
Pozdrawiam

Odpowiedz
JennieOrtegaWatson

JennieOrtegaWatson

Tiktoker, ale wolałabym youtuber

Odpowiedz
KociaPsychopatka

KociaPsychopatka

TikToker nie mam TikToka ale chciałabym mieć.chciałabym bym tiktokerem ale wolałabym być jednak troszkę bardziej YouTuberem

Odpowiedz
KallyFOXY

KallyFOXY

YouTuber!

Odpowiedz
1
verto

verto

TikToker
spoko wolałabym youtuber, ale trudno

Odpowiedz
H_niaaa

H_niaaa

TikToker
Cześć! Miło Cię widzieć ponownie mój drogi! Widzę, że jesteś bardzo ciekaw jaki zawód związany głównie z internetem mógłbyś wykonywać na co dzień. Jak już wiesz jest to TikToker, który zajmuje się tańczeniem i tworzeniem nowych trendów tanecznych, które następnie ludzie będą tańczyć. Nie jest to nic specjalnie trudnego, ale jest to bardzo ciekawe zajęcie. Będziesz idealnie wyglądał w tym zawodzie. Widzisz siebie w tej roli? Może wolałabyś być kimś innym? Podziel się opinią i wynikiem tam gdzie ich miejsce czyli w komentarzach.
Ech nawet nie mam tt

Odpowiedz
.zuzia_zuzu.

.zuzia_zuzu.

YouTuber

Cześć! Miło Cię widzieć ponownie mój drogi! Widzę, że jesteś bardzo ciekaw jaki zawód związany głównie z internetem mógłbyś wykonywać na co dzień. Jak już wiesz jest to YouTuber, występuje i tworzy filmiki, które później mamy możliwość oglądnąć na YouTube. Pracując w ten sposób łatwo można się wzbogacić, wystarczy dobry kontent. Nie jest to nic specjalnie trudnego, ale jest to bardzo ciekawe zajęcie. Będziesz idealnie wyglądał w tym zawodzie. Widzisz siebie w tej roli? Może wolałabyś być kimś innym? Podziel się opinią i wynikiem tam gdzie ich miejsce czyli w komentarzach.
Super quiz

Odpowiedz
PoProstuNettil

PoProstuNettil

nie mam zamiaru tańczyć na tiktoku

Odpowiedz
Miillka

Miillka

Instagramer
No niezbyt marzę o byciu Youtuberem

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej