Wybierz dom, a powiemy Ci jaka jest Twoja idealna partnerka!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 6

Fizzy78

Fizzy78

L.M.A.O.
naprawdę?

Odpowiedz
a.r.m.y.bts

a.r.m.y.bts

Za takie coś strona główna????!!!! ŻENADA🤔🤔🤔🤔

Odpowiedz

N...a

Z jakiej racji ten quiz pojawił się na głównej? Zero rozbudowania, pięć minut roboty… Poza tym reklamowanie się wszędzie na każdy możliwy sposób jest irytujące.
Pozdrawiam. 😶

Odpowiedz
SledzGL

SledzGL

Twoja idealna partnerka będzie osobą, która nie boi się podejmować decyzji, a więc jest pewna swoich wyborów. Cech*** ją również odwaga – w każdej sytuacji będzie walczyć o Waszą znajomość. Przy niej nigdy nie będziesz się nudził i będziesz czuł się stabilnie! Być może spotkasz taką osobę w Szkole Magii i Czarodziejstwa Winsford – http://www.winsford.xaa.pl – na Rozpoczęciu XIII Roku Szkolnego, które odbędzie się już 2 kwietnia? Nie przegap tej okazji! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
DawDawidson

DawDawidson

Niezła reklama 😂

Odpowiedz

Adriana_Loera

Wybrałeś Hufflepuff…
Twoja idealna partnerka będzie miłą, kochającą osobą, która nie będzie miała przed Tobą żadnych sekretów. Będziesz mógł polegać na jej radach, a ona przyjdzie Ci z pomocą w każdej sytuacji. Być może spotkasz taką osobę w Szkole Magii i Czarodziejstwa Winsford – http://www.winsford.xaa.pl – na Rozpoczęciu XIII Roku Szkolnego, które odbędzie się już 2 kwietnia? Nie przegap tej okazji! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej