Wybierz dom, a powiemy Ci jaki jest Twój wymarzony partner!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 11

PannaTengu

PannaTengu

Wybrałaś Slytherin… Twój wymarzony partner musi mieć coś z niegrzecznego chłopca, który będzie Cię bronił w każdy możliwy sposób. I choć dla znajomych czy kolegów z pracy może być szorstki i powściągliwy, tylko przed Tobą będzie w stanie się otworzyć.

Odpowiedz
oxygen6

oxygen6

Twój partner będzie inteligentny i przedsiębiorczy, z łatwością odnajdzie się w każdej grupie ludzi. Będzie cieszył się dużym zainteresowaniem ze względu na jego błyskotliwość i wiedzę na najróżniejsze tematy. Przy jego boku będziesz czuła się szczęśliwa i spełniona. Może poznasz go w Szkole Magii i Czarodziejstwa Winsford – http://www.winsford.xaa.pl – już 2 kwietnia Rozpoczęcie Roku, a może właśnie tam się spotkacie? Podziel się wynikiem w komentarzu!

I ta reklama na końcu. Ta charakterystyka trochę jednowymiarowa i widać, że po prostu dobrane cechy domu. A Krukon nie znaczy kujon. Ale ok.

Odpowiedz
Szkola_Magii_Salem

Szkola_Magii_Salem

•  AUTOR

@oxygen6 W tym wyniku nie ma nigdzie mowy o tym, że Krukon jest kujonem. Wiedza i inteligencja to coś innego niż nieustanne siedzenie nad książkami i nauka, co właśnie jest definicją kujona. :)

Odpowiedz
LisuniaLisiaLisicowata

LisuniaLisiaLisicowata

Wybrałaś Gryffindor…
Lubisz odważnych mężczyzn, którzy cenią wysiłek fizyczny i dobrą zabawę, potrafią zadbać o siebie, ale też o swoją partnerkę. Twój wymarzony partner potrafi Cię rozśmieszyć i nigdy nie będziesz się z nim nudzić. Może poznasz go w Szkole Magii i Czarodziejstwa Winsford – http://www.winsford.xaa.pl – już 2 kwietnia Rozpoczęcie Roku, a może właśnie tam się spotkacie? Podziel się wynikiem w komentarzu!

No prawda, takich lubie.

Odpowiedz
BlackShadowOryginal

BlackShadowOryginal

Slytherin

Oj tak, zgadzam się B)

Odpowiedz

h...k

Ravenclaw…
…charakter wzięty z charakterystyki domu .-.

Odpowiedz
Reny

Reny

@Kajkoraj jakby nie było wybierało się konkretny dom, to dostało się odpowiedni opis :[

Odpowiedz
1

h...k

Odpowiedz
lorali101

lorali101

Twój wymarzony partner musi mieć coś z niegrzecznego chłopca, który będzie Cię bronił w każdy możliwy sposób. I choć dla znajomych czy kolegów z pracy może być szorstki i powściągliwy, tylko przed Tobą będzie w stanie się otworzyć.
Ten opis strasznie przypomina opis Draco Malfoya :)

Odpowiedz

G...a

Slytherin…
Heh, zgadzam się. 😏❤😂

Odpowiedz
1

Adriana_Loera

Wybrałaś Hufflepuff…
Pragniesz stabilnego i dojrzałego partnera, który wie czego chce od życia, i jest odpowiedzialny za swoje decyzje. Twój wymarzony partner będzie dla Ciebie oparciem w dobrych i złych chwilach, jego rady pomogą Ci przejść trudne dla Ciebie momenty. Może poznasz go w Szkole Magii i Czarodziejstwa Winsford – http://www.winsford.xaa.pl – już 2 kwietnia Rozpoczęcie Roku, a może właśnie tam się spotkacie? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej