Wybieraj pomiędzy podobnymi do siebie rzeczami, a my stwierdzimy, czy myślisz logicznie czy emocjonalnie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 225

Pixelito55

Logiznie
To był trudny „orzech do zgryzienia”, nieprawdaż? Musiałeś naprawdę pomyśleć, żeby wybrać pomiędzy tak podobnymi do siebie rzeczami! Zgodnie z tym co wybrałeś, uważamy, że myślisz logicznie. Twój mózg działa bardzo schematycznie, nie ma w tym miejsca na emocje. Przyjmujesz do siebie informację, przetwarzasz ją, a potem postępujesz zgodnie z wybraną przez siebie ścieżką dedukcji. Tak właśnie działasz i mało kiedy się mylisz! Z drugiej strony jesteś uważany za bardzo poważną osobę i nieco oschłą. Może powinieneś dać szansę swoim emocjom wyjść na zewnątrz? Czy zgadzasz się z naszą opinią? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
.Lemonka.obserwuje.wszystkich

.Lemonka.obserwuje.wszystkich

Logicznie
No tak, w końcu wszystko wybierałam po lewej stronie NIE SPECJALNIE
Nie pytać, jak tu się dostałam xD

Odpowiedz
Tynath

Tynath

Logicznie
…Twój mózg działa bardzo schematycznie, nie ma w tym miejsca na emocje. Przyjmujesz do siebie informację, przetwarzasz ją, a potem postępujesz zgodnie z wybraną przez siebie ścieżką dedukcji. Tak właśnie działasz i mało kiedy się mylisz! Z drugiej strony jesteś uważany za bardzo poważną osobę i nieco oschłą. Może powinieneś dać szansę swoim emocjom wyjść na zewnątrz? Czy zgadzasz się z naszą opinią? Napisz w komentarzu!

Działań dość logicznie i nie chce tego zmieniać ☺️

Odpowiedz
pastelowa339

pastelowa339

Logicznie

Odpowiedz
TeczowyAnanasek

TeczowyAnanasek

Logicznie 👍

Odpowiedz
1
.Ulqa.

.Ulqa.

Logicznie

To był trudny „orzech do zgryzienia”, nieprawdaż? Musiałeś naprawdę pomyśleć, żeby wybrać pomiędzy tak podobnymi do siebie rzeczami! Zgodnie z tym co wybrałeś, uważamy, że myślisz logicznie. Twój mózg działa bardzo schematycznie, nie ma w tym miejsca na emocje. Przyjmujesz do siebie informację, przetwarzasz ją, a potem postępujesz zgodnie z wybraną przez siebie ścieżką dedukcji. Tak właśnie działasz i mało kiedy się mylisz! Z drugiej strony jesteś uważany za bardzo poważną osobę i nieco oschłą. Może powinieneś dać szansę swoim emocjom wyjść na zewnątrz? Czy zgadzasz się z naszą opinią?

Najtrudniej było wybrać między Chrome a Firefox ale pomyślałam logicznie i stwierdziłam co częściej używam i używam częściej Chrome

Odpowiedz
1
Stigma2002

Stigma2002

Już tyle razy w różnych rzeczach miałam wyniki, że uchodzę ogólnie za osobę chłodną i aż zaczyna mnie korić aby kogoś zapytać czy faktycznie niektórzy mnie tak odbierają xD A quiz bardo fajny xD

Odpowiedz
queen1970

queen1970

Logicznie… przesz moj mozg jest tak gladki jak pupcia niemowlecia xd ja nie mysle xd

Odpowiedz
1
...Raven...

...Raven...

Emocjonalnie
To był trudny „orzech do zgryzienia”, nieprawdaż? Musiałeś naprawdę pomyśleć, żeby wybrać pomiędzy tak podobnymi do siebie rzeczami! Zgodnie z tym co wybrałeś, uważamy, że myślisz emocjonalnie. Twoimi myślami rządzą emocje. Rzadko kiedy dopuszczasz do siebie logikę. W 100% kierujesz się sercem. Niestety często też potem tego żałujesz, jednak to nieuniknione, jeśli wszystkie Twoje decyzje są podejmowane pod wpływem chwili. Nie stwierdzamy, że taki sposób myślenia jest zły, ale może powinieneś dwa razy przemyśleć decyzję zanim ją podejmiesz? Czy zgadzasz się z naszą opinią? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz

Nazwa_uzytkownika_zajeta

@BlackRoseUwu ja też i u Mn się zgadza

Odpowiedz
1
Menterr

Menterr

Logicznie

Sam nie wiem xD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej