Wskaż kolor ścian w Twoim pokoju, a ja powiem Ci coś o Tobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

LenaWolfie

LenaWolfie

Niebieski/zielony/miętowy/stalowy:
Jeśli w Twoim mieszkaniu dominują kolory chłodne – błękitny, niebieski, stalowy, zielony – jesteś raczej osobą spokojną, konkretną, realistycznie patrzącą na świat. Cenisz elegancję i prostotę. W domu zależy Ci przede wszystkim na poczuciu bezpieczeństwa. To kolory, na które chętnie decydują się mężczyźni, a zwłaszcza ludzie sukcesu. Ciekawą barwą jest mięta – miętowy kolor ścian z jednej strony świadczy o poszukiwaniu spokoju i odskoczni, a z drugiej – o otwartości na nowości i trendy. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Źródło: https://www.porta.com.pl/otworzsiena/wnetrza/co-mowi-o-tobie-kolor-twoich-wnetrz

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Żółty/różowy/pomarańczowy:

O ciepłym usposobieniu świadczą ciepłe odcienie. Żółty, różowy czy brzoskwiniowy kolor ścian wbrew pozorom nie są zarezerwowane dla dziecięcego pokoju. To barwy, które kojarzą się z radością, słońcem i swobodą, więc o osobie, która się nimi otacza, mówią to samo – że jest wesoła, swobodna, otwarta. Ludzie otaczający się ciepłymi kolorami uchodzą za osoby przyjacielskie i towarzyskie. Ciepłe kolory ścian czy dodatków do wnętrza zdradzają też niepoprawnych optymistów. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak to ja

Odpowiedz
2
Kimflive

Kimflive

Bardzo śmieszne.

Odpowiedz
1
2011okiD

2011okiD

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Kimflive

Kimflive

@2011okiD Ja nie mam koloru w pokoju. Dlatego.

Odpowiedz
1
Tinshiku

Tinshiku

Biały:
Jeśli dominującym kolorem w Twoim domu jest biel, a dodatki raczej nie rzucają się w oczy, z dużym prawdopodobieństwem jesteś osobą spokojną, wrażliwą, rozsądną. Nie lubisz wyróżniać się w tłumie, raczej dobrze znosisz samotność. Nie najlepiej jednak, jeśli Twoje mieszkanie jest nieskazitelnie czyste czy wręcz sterylne – ktoś mógłby pomyśleć, że brakuje Ci luzu. Duże, jasne przestrzenie i umiarkowana liczba mebli mogą oznaczać, że lubisz mieć wszystko pod kontrolą i czasem brakuje Ci spontaniczności. Podziel się wynikiem w komentarzu!

No nie za bardzo, bo ściany są białe ale meble czarne i brązowe (po jednej stronie pokoju mam czarne po drugiej brązowe) (piszę to bo tam pisze że biel dominuje i że dodatki nie rzucają się w oczy)
I są białe bo nie chciało sie nikomu malować XD

Ale w sumie to troche opis sie zgadza ale tak nie do końca

Odpowiedz
2
CrystalForest

CrystalForest

Beżowy:
Beżowy kolor ścian zdradza osobę, która niespecjalnie chce się wyróżniać. Ważniejsze są dla niej potrzeby innych niż własne. Chętnie służy pomocą. Jest raczej typem domatora niż zwierzęciem salonowym. Lubi wieść proste, spokojne życie. Inni mogą na niego liczyć. Aby nie było zbyt nudno, można dodać kilka kontrastowych elementów. Z czym łączyć kolor beżowy? Dobrze sprawdzą się odcienie niebieskiego, turkusu, pomarańcz, czerwień czy musztardowa żółć. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: https://www.porta.com.pl/otworzsiena/wnetrza/co-mowi-o-tobie-kolor-twoich-wnetrz

To chyba prawda, super quiz ♥

Odpowiedz
2
2011okiD

2011okiD

•  AUTOR

@CrystalForest Bardzo bardzo dziękuję!!!!🥺🥺🥺🥺

Odpowiedz
2
Greenleaf

Greenleaf

A tak serio, super Quiz

Odpowiedz
2
2011okiD

2011okiD

•  AUTOR

@Greenleaf Bardzo dziękuję!!!!🥺

Odpowiedz
1
Greenleaf

Greenleaf

W moim pokoju biały, ale dom ma dużo kolorów, kuchnia zielony, salon brzoskwiniowy i żółty, sypialnia rodziców ma lawendowy, korytarz kremowy…… Mogłabym wymieniać w nieskończoność 😉

Odpowiedz
2
Kitty___

Kitty___

A co jak mam 3 różne kolory ścian w swoim pokoju?
Fajny quiz

Odpowiedz
2
2011okiD

2011okiD

•  AUTOR

@Kitty___ @Hialite Hmm… Możecie wtedy sprawdzić 3 po kolei :)😀🙂

Odpowiedz
1
2011okiD

2011okiD

•  AUTOR

@Kitty___ I dziękuję!!!🥺

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

misiegumisie12

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy mają problem do niebieskich ścian

Odpowiedz
3
darcytheegg

darcytheegg

Czerwony:
Szczególnie czerwień wiele mówi o charakterze. Jeśli masz kolor czerwony w salonie, czerwoną sypialnię czy łazienkę, jesteś osobą pełną pasji i emocji, aktywną, pragnącą przygód i zmian, choć jednocześnie raczej niecierpliwą. Mieszkania o czerwonych ścianach, zawsze – tak jak ich właściciele – są wyjątkowe. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jestem wyjątkowa

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej