WAŻNE !!!


Witajcie kochani! Na początku tego wszystkiego chcę Was bardzo, bardzo, bardzo mocno przeprosić za moją nieobecność. Na prawdę nie wiem jak opisać, jak mi wstyd z tego powodu. >.< Myślę, że większość z Was się tego domyśliła- nie miałam za grosz weny. Gdy przychodziła taka myśl, że muszę napisać kolejną część to po prostu pustka w głowie. Wiem, że to żadne wytłumaczenie, ale tak było. Nie zamierzam nikogo okłamywać czy coś.
(Tak jestem otakusem XD)

Skoro sprawa mojego wytłumaczenia została zamknięta, mam dla Was pewną propozycję. Ostatnio przeglądałam mój profil, przeczytałam moje wszystkie opowiadania i śmiało mogę stwierdzić, że są one... jakby to powiedzieć... mało profesjonalne. Zawierają dużo błędów gramatycznych, językowych, może czasami ortograficznych. Poza tym mam na tej stronie pewne ograniczenia. Mam na myśli to, że czasami nie mogę rozwinąć pewnego wątku, bo boję się, że opowiadanie będzie zbyt nudne, monotonne. Z odpowiedziami też jest ciężko, bo starałam się je rozwijać na tyle, aby dały one różne zakończenia. Czasami jednak to nie wychodziło i ograniczałam się tylko do jednego. Do czego zmierzam? Chciałabym zacząć wszystko od początku. Napisać wszystko jeszcze raz, o wiele lepiej, dokładniej, ciekawiej. Chciałabym pozwolić Wam dokładniej wyobrazić sobie daną sytuację, przekazać Wam więcej szczegółów, budować momentami napięcie. Myślę, że nie zmienię fabuły oraz przebiegu wydarzeń. Liczę też na to, że wena znowu łaskawie postanowi do mnie wpaść i zostać chwilę dłużej. Chciałabym rozpocząć swoje działanie na Wattpadzie. Będzie mi tam o wiele łatwiej się rozwinąć, tyle że tym samym odbiera Wam to szansę na dokonywanie wyborów. Jeżeli jednak będziecie chciały* pozostać na tej stronie to oczywiście spróbuję się do tego dostosować. W takim razie wolałabym założyć nowe konto i tam zacząć od nowa. Istnieje też opcja pozostania na tym profilu, jednak nie mogę Wam obiecać, że Quizy będą pojawiać się sporadycznie lub czy w ogóle będą się pojawiać. Piszę to wszystko nie po to aby jakoś skrytykować tą stronę, czy się wyżalić jaka to ona jest zła. Uważam, że jest na prawdę dobra i sama często z niej korzystam. Nie piszę też tego, aby zareklamować Wattpada. Chcę tylko wynagrodzić ten czas mojej nieobecności i dokończyć moją historię. Bardzo Was szanuję za to, że po prostu jesteście, że spodobała się Wam moja praca i doceniliście ją. Może dla niektórych moja ''przemowa'' może się wydać płytka lub sztuczna, ale tak po prostu jest. Bardzo byłoby mi miło, gdybyście zagłosowali poniżej lub wyrazili swoje zdanie w komentarzu (na jakikolwiek temat, możecie nawet na mnie nakrzyczeć, że mnie nie było XD). Mam wtedy wrażenie, że nie piszę tego do siebie, że mamy ze sobą kontakt. Jeszcze raz za wszystko przepraszam.
Wolę dokończenie opowieści na Wattpadzie!
Wolę dokończenie opowieści na nowym koncie!
Wolę dokończenie opowieści na tym profilu!

2 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
kamiciak
kamiciak
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 1

Enelya

Enelya

Będę pierwsza w takim razie :) Głosowałam za Wattpadem, tylko mam jedną prośbę. Czy przy ewentualnym pojawianiu się następnych części historii, mogłabyś również tutaj na stronie, umieścić o tym informację? Tak żeby niczego przypadkiem nie przegapić? :P

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej