Ja cie k*rwa ukatrupie jak się usuniefsz nie mozesz nie nie nie Jak to zrobisz to nwm Mam nadzieję że ci co zaglosowali na usun sie uderza się w maly palec od nogi o stolik i będą musieli czolgac się w zatrważającym bólu do kuchni po schodach o 3.47 kiedy wyszli po przekaske w nocy a potem odtwarza lodowke i wypadnie na nich całe opakowanie j*banego nekraru z jagod ktory nigdy nie spierze sie z ich ulubionej pizamy nastwpnie nekrar przyklei ich do podlogi I będą musieli powoli i bolesnie odrywac swoje zdretwiake z zimna stopy od lepkiek posadzki w ich kuchni a potem spadnie na nich rondel i ich zabije.
Bardzo cię lubię proszę zostań błaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Bez ciebie nie będzie tak samo no zostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaań
Jasna_Stopa143
usun sie za duzo dram robisz tylko po to zeby miec przy sobie cala atencbe
.-.Szmaragdzik.-.
@Jasna_Stopa spadaj na drzewo
AleArcheolog
Ja cie k*rwa ukatrupie jak się usuniefsz nie mozesz nie nie nie
Jak to zrobisz to nwm
Mam nadzieję że ci co zaglosowali na usun sie uderza się w maly palec od nogi o stolik i będą musieli czolgac się w zatrważającym bólu do kuchni po schodach o 3.47 kiedy wyszli po przekaske w nocy a potem odtwarza lodowke i wypadnie na nich całe opakowanie j*banego nekraru z jagod ktory nigdy nie spierze sie z ich ulubionej pizamy nastwpnie nekrar przyklei ich do podlogi I będą musieli powoli i bolesnie odrywac swoje zdretwiake z zimna stopy od lepkiek posadzki w ich kuchni a potem spadnie na nich rondel i ich zabije.
Chuuyaaaa
@AleArcheolog już już wybaczam
AleArcheolog
@Chuuyaaaa :]
Blekitka_ogien
Bardzo cię lubię proszę zostań błaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Bez ciebie nie będzie tak samo no zostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaań
..Misty_Star..
Zostańńńńń🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Jiggle_physics
Ok
._.Gwiazdka._.
Musisz zostać! Ci co mówią inaczej to zwykłe kur*y!!!!
Nienawidzimy ich!
Xxsolony_krakersxXS_Z
@._.Gwiazdka._. I mówi to kwi*cista
aestan
@._.Gwiazdka._. fajnie.
Njepowiem
MAASZ ZOSTAĆĆ!!!!!!! 😭😭
Happy_happy_blobsik
Zostajesz
Blekitka_ogien
Nie usuwaj się
Blekitka_ogien
@Blekitka_ogien zostań
SIGMA21370987654321
Zostań