Czy odgadniesz, która informacja o „Avengers: Wojna bez granic” jest prawdziwa? #2

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

ManKanKaLkus

ManKanKaLkus

Podobnież mają być nowe Avengersy w 2019 roku

Odpowiedz
1
Chelcix

Chelcix

9/11 naprawde jestem z siebie dumna 😃😃

Odpowiedz
1
a_nes

a_nes

Tak wg to Thor współpracował z Rocket’em i Groot’em!!!

Odpowiedz
1
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@a_nes No tak, czyli Quillem i jego ekipą, co sprowadza do tego, że będą razem współpracować;)

Odpowiedz
1
MisZelus

MisZelus

11/11

Odpowiedz
2
SeaCat

SeaCat

Quiz fajny, ale pytania nie mają sensu bo film nie miał jeszcze premiery, a co za tym idzie nie wiemy co się wydarzy. To, że w zwiastunie Dr. Strange był torturowany nie oznacza, że zginie. Nie pokazywaliby śmierci jednej z ważniejszych postaci w trailerze (ma powstać sequel Strange’a więc wydaje mi się to mało prawdopodobne żeby zginął). Film mimo zwiastunów jest owiany tajemnicą więc jak pisałam wcześniej nie bierzmy wszystkiego za pewnik co zobaczymy w zwiastunie. 😀

Odpowiedz
1
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@SeaCat Już we wcześniejszych komentarzach wspominałam, że Strange raczej nie umrze, dlatego napisałam w quizie „może umrzeć”:)

Odpowiedz
1
SzUsta_Blednosc

SzUsta_Blednosc

@SeaCat Byłam wczoraj na przedpremierze w 4Dx..:
💔😭

Odpowiedz
1
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@avengers1807 @Aelynea Także wątpię, by Strange zginął, czytałam gdzieś na jakieś stronie, że to by było za wcześnie ze względu na wprowadzenie go niedawno do kinowego uniwersum Marvela. Dlatego napisałam „może zginąć”. Oczywiście nie jest to złośliwa odpowiedź:))

Odpowiedz
2
avengers1807

avengers1807

@Lady.Moon Jako klasyczna psychofanka ogarnęłam kto może zginąć i wyszło, że najprawdopodobniej, jeżeli będą się chcieli już kogoś , brzydko mówiąc, pozbyć, będzie to prawdopodobnie Thor (motywacja dla Lokiego) Stark albo Rogers (motywacja dla wszystkich Avengers) XD
Oczywiście byłabym w siódmym niebie, gdyby nikt nie zginął, ale żeby się o tym przekonać trzeba czekać na 26 kwietnia XD
I tak nadal uważam, że quiz jest super XD

Odpowiedz
1
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@avengers1807 Jak by nikt nie zginął, to także bym się cieszyła, ale chyba było by to… Takie trochę nudne. Z każdej bitwy wychodzą cało, Loki ich nie pozabijał, Ultron także, Ronanowi nie wyszło, ojciec Quilla to inna sprawa itd. Ten film będzie takim zwieńczeniem całego Universum przez ostatnie dziesięć lat, coś powinno się drastycznie zmienić, aby pozostało w pamięci dłuugo :)) Przynajmniej według mnie:))

Odpowiedz
avengers1807

avengers1807

@Lady.Moon Mi się zdaje, że uwieńczeniem całości ma być 4 część Avengers. W końcu jeszcze nie było mowy o jednym kamieniu nieskończoności i wątpię by dało radę wprowadzić to w tej części, w której, a przynajmniej tak się zapowiada, będzie działo się naprawdę wiele.

Odpowiedz
1
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@avengers1807 Oj w tej części dużo się będzie działo! Ma być podobno najdłuższym filmem Marvel, dwie godziny i jak dobrze pamiętam 37 minut XD Cóż, mogłam niektóre fakty pomylić, bo często mi się zdarza, że przeczytam „Avengers 4”, a myślę o Infinity War:) Nasz kochany Jeremy Renner wygadał się, że Avengers4 zwać się będzie „Avengers: Kill’em all”. Reporterzy pytali go właśnie o 4 Avengers, a on odpowiedział „A więc w „Avengers: Kill’em all” … O kurde, producenci mnie zabiją… Najwyżej się wytnie”. Mogłoby to być ustawione, ale raczej wątpię… Tylko tłumaczenie to „zabij ich wszystkich”… Takie dość… Dziwne? XD

Odpowiedz
1
avengers1807

avengers1807

@Lady.Moon To już się wyjaśniło dlaczego nie ma Hawkeye’a na plakatach promocyjnych. Po prostu zwolnili Renner’a za swój długi język i przez to będzie brak Sokolego Oka XD
W każdym razie, wytrzymałam czekanie na trzecią część Thora, wytrzymałam czekanie na dobry film ze Spider Manem, więc poczekam też na kolejne części Avengers, byleby tylko te rozmyślania ,,cobędziewnastępnejczęści” wreszcie się skończyły, bo przez ostatnie miesiące w zasadzie tylko o tym myślałam XD

Odpowiedz
1
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@avengers1807 No, i doszłyśmy do sedna sprawy XD Zostało tylko 17 dni, wytrzymamy XD

Odpowiedz
1
SeaCat

SeaCat

@avengers1807 Mogę wiedzieć gdzie o tym przeczytałaś? Strasznie zainteresował mnie ten temat

Odpowiedz
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@SeaCat Jak co, to ja oglądam różne filmiki na YT, przeglądam stronę na.EKRANIE.pl itp. Po prostu wpisujesz w wyszukiwarkę „Avengers: Wojna bez granic” i wyskakują ciekawostki z różnych stron ;)

Odpowiedz
avengers1807

avengers1807

Strange nie zginie. Został dopiero wprowadzony do uniwersum filmowego i byłoby to głupie posunięcie z ich strony. Poza tym w scenach po napisach z ,,Doktor Strange” była zapowiedź drugiej części, która jednak nie mogłaby się bez niego odbyć 😉
A quiz jest super 💚

Odpowiedz
1
Aelynea

Aelynea

@avengers1807 Strange teoretycznie może zginąć. Jego postać zostaje wspomniana bodajże w „Zimowym żołnierzu”, a więc druga część jego przygód mogłaby opowiadać o wydarzeniach sprzed „Wojny bez granic”. Choć trochę wątpię, by zafundowano mu takie zmartwychwstanie, bo wydarzenia w filmach Marvela występują w miarę chronologicznie (nawet wydarzenia w pierwszej części „Kapitana” są ukazane w tym filmie jako retrospekcja).
Powiem tak: gdybanie, gdybaniem, ale jeśli mi wykończą Stephena i Starka, to nie podaruję 😂 Bo choć to mało prawdopodobne, to jednak (teoretycznie) możliwe.

Odpowiedz
1
Spider_Aye

Spider_Aye

@avengers1807 No i tak się składa, że zginął.

Odpowiedz
1
avengers1807

avengers1807

@Spider_Aye Ale zna przyszłość i było widać spokój na jego twarzy więc prawdopodobnie zostanie przywrócony do życia xd

Odpowiedz
1
Spider_Aye

Spider_Aye

@avengers1807 Ty, no w sumie…. ej! Tak może być! Wiara w ich życie przywrócona.

Odpowiedz
1
madziam02

madziam02

Znasz wszystkie lub większość informacji o kolejnej produkcji Marvela, „Avengers: Wojna bez granic”! Możesz od teraz nazywać się prawdziwym fanem Marvel Studios lub Avengersów! Gratuluję!
Jej💪😂
Świetny quiz❤️

Odpowiedz
1
Aelynea

Aelynea

Wątpię, by śmierć Dr Strange’a była pokazana na zwiastunie. Raczej to scenka, w której jest torturowany, by zdradzić, gdzie ukrył jeden z kamieni. Podobnie jest w przypadku Visiona, Thora, czy nawet Tony’ego Starka (który w czasie walki z Thanosem zostaje powalony na ziemię). Jeśli te postacie zginą, to raczej nie w taki sposób, jaki to ukazują zwiastuny.

Odpowiedz
2
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@Aelynea Co do reszty gromadki, to Stark raczej nie zginie, będzie to według mnie Pepper. Ona jest tak naprawdę od samego początku z Tonym i wspiera go. Byłaby to duża strata dla Stark’a, i reszty ekipy. Może także zginąć Steve, ponieważ podobno Chris Evans rezygnuje z roli. To takie nieoficjalne pogłoski, więc możemy się kłócić a kłócić, poczekamy, zobaczymy. Zostało tylko 17 dni:)))

Odpowiedz
1
Aelynea

Aelynea

@Lady.Moon Tak, śmierć Pepper jest dość prawdopodobna, tym bardziej, że ona i Stark znów są parą. Po Stevie płakać nie będę, bo od początku mnie irytował. Podejrzewam też, że albo wykończą Clinta, albo jego rodzinę (choć mam nadzieję, że do tego nie dojdzie).

Odpowiedz
Veteris.

Veteris.

•  AUTOR

@Aelynea Po Srevie też nie będę płakać, jakoś od zawsze uważałam go za podejrzanego typka z siłą z probówki😂 Clint tak naprawdę nie ma jakichś supermocny, dlatego jest łatwym celem, jak Romanoff, więc wychodzi na to, że oboje są na liście zagrożonych wyginięciem. Jednak Natasha nie zginie według mnie, ponieważ fani oczekują jej solowego filmu i zbulwersowali by się, gdyby zginęła przez Thanosa przed swoim własnym filmem :)

Odpowiedz
1
I_cant_drown_my_demons

I_cant_drown_my_demons

Super. Mega quiz. Mam 11/11❤💙❤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej