W jakim mieście, które jest gospodarzem Mistrzostw Euro 2020, zgubił się skrawek Twojej duszy?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 82

I...e

Kopenhaga
Mniam mniam duńskie ciasteczka
Tak na serio to kocham Danię i mam zamiar odwiedzić ten kraj

Odpowiedz
1
zuuxu

zuuxu

Baku
Fajny quiz, zapraszam tez do mnie

Odpowiedz
1
carmennugat

carmennugat

Monachium to miasto w Niemczech. Kojarzy się ono każdemu przede wszystkim z piłką nożną, ale również z luksusową marką BMW bądź znanym na cały świat Oktoberfest. Oprócz tego to miasto posiada niesamowicie wiele fantastycznych zabytków z różnych czasów i jest miejscem, które jest bogate w kulturę i sztukę. Właśnie w tym mieście, gdzieś wśród tych cudownych zabytków, zgubił się skrawek Twojej duszy. Myśli, że uda Ci się go znaleźć? Całkiem możliwe do Niemiec blisko a ja się uczę nawt niemieckiego więc może kiedyś tam pojadę.

Odpowiedz
1
gunaydin.angel

gunaydin.angel

Budapeszt to stolica Węgier. Miasto to zachwyca swoim wyglądem praktycznie wszystkich. Budowle są zadbane i pięknie się prezentują, co umożliwia poznawanie historii miasta jak i całego kraju. Spośród różnych budynków na szczególną uwagę zasługuje budynek parlamentu w Budapeszcie, który, co tu dużo mówić, prezentuje się wspaniale. Właśnie w tym mieście, gdzieś wśród tych cudownych zabytków, zgubił się skrawek Twojej duszy.

Odpowiedz
1
quizer2

quizer2

Sewilla

Odpowiedz
2
HaskiPotter

HaskiPotter

Rzym to stolica Włoch. Jest to niezwykle piękne i romantyczne miasto, które zgromadza w sobie wiele turystów, zafascynowanych urokiem tego miejsca. Za każdym zabytkiem kryje się długa i intrygująca historia, a oprócz tego każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie. Właśnie w tym mieście, pośród zakochanych par i wspaniałych zabytków, zgubił się skrawek Twojej duszy. Myśli, że uda Ci się go znaleźć? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
3
HaskiPotter

HaskiPotter

Zrobisz muj quiz

Odpowiedz
HaskiPotter

HaskiPotter

RZYM

Odpowiedz
3
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Sewilla

Sewilla to miasto w Hiszpanii. Jest to słoneczne miejsce z ciekawą historią, ukazaną m.in. w architekturze. W tym mieście nie da się nudzić, ponieważ miasto wręcz zabija swoim pięknem i intryguje każdego turystę. Znajdują się tu wielkie, stare i okazałe pałace, ale również inne niesamowite zabytki. Właśnie w tym mieście, między zapierającymi dech w piersiach zabytkami, zgubił się skrawek Twojej duszy. Myśli, że uda Ci się go znaleźć? 

Wiedzialam❤❤

Odpowiedz
3
huncwoci_w_hogwarcie

huncwoci_w_hogwarcie

Baku
Baku to stolica Azerbejdżanu. To gorące miejsce zawiera wiele cudownych i wyjątkowych zabytków. Wszystkie budowle cech**ą się odmiennym wyglądem i stylem od naszych środkowoeuropejskich zabytków. Właśnie w tym mieście, gdzieś pośród wąskich uliczek, zgubił się skrawek Twojej duszy. Myśli, że uda Ci się go znaleźć?

Odpowiedz
3
huncwoci_w_hogwarcie

huncwoci_w_hogwarcie

Hejka! Mam nowe konto na SQ i jak ktoś chce to może wpaść i pomóc mi rozwinąć konto… Za każde obs jestem wdzięczna bardzo. Oddaję nowe obs do końca lipca.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej