W jakie nieistniejące stworzenie, widywane przez Lunę Lovegood uwierzysz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 103

Lovegoodenioch

Lovegoodenioch

Nargle!
Oto zwierzęta, w których istnienie uwierzysz! Być może, Luna nareszcie w jakiś sposób przekona niektórych niedowiarków, że z pozoru ,,nieistniejące" zwierzęta tak naprawdę żyją? Albo sam dojrzysz jednego z przedstawicieli tego gatunku gdzieś w zaroślach? Bez względu na to, w jakich okolicznościach to się stanie, jednego możesz być pewien: Luna będzie Ci wdzięczna, a może nawet połączy was przyjaźń! Razem będziecie musieć stawić czoła ludziom, którzy tego nie zrozumieją, a choć wydaje się to trudne, to gwarantuję, że się uda!

Odpowiedz
1
Phoenix_947

Phoenix_947

Nargle – Te zwierzęta istnieją naprawde, i to wszytkie (oczywiście w świecie harrego pottera)

Odpowiedz
Everii

Everii

Nargle
quiz jest super

Odpowiedz
2
_kApUsTa_ThE_sIeMnIaG_

_kApUsTa_ThE_sIeMnIaG_

Chrapak Krętorogi… Ale on nie istnieje!

Odpowiedz
1
mistrz__smokow

mistrz__smokow

Nargle!
ciekawe fajny quiz

Odpowiedz
2
LumiKO

LumiKO

Nargle!
Oto zwierzęta, w których istnienie uwierzysz! Być może, Luna nareszcie w jakiś sposób przekona niektórych niedowiarków, że z pozoru ,,nieistniejące” zwierzęta tak naprawdę żyją? Albo sam dojrzysz jednego z przedstawicieli tego gatunku gdzieś w zaroślach? Bez względu na to, w jakich okolicznościach to się stanie, jednego możesz być pewien: Luna będzie Ci wdzięczna, a może nawet połączy was przyjaźń! Razem będziecie musieć stawić czoła ludziom, którzy tego nie zrozumieją, a choć wydaje się to trudne, to gwarantuję, że się uda

Odpowiedz
3
Eli_1

Eli_1

Charpak krętonogi

Odpowiedz
1
D_draconica

D_draconica

Nargle super quiz

Odpowiedz
1
Zwiadowca_zza_morza

Zwiadowca_zza_morza

Nargle!
Oto zwierzęta, w których istnienie uwierzysz! Być może, Luna nareszcie w jakiś sposób przekona niektórych niedowiarków, że z pozoru ,,nieistniejące” zwierzęta tak naprawdę żyją? Albo sam dojrzysz jednego z przedstawicieli tego gatunku gdzieś w zaroślach? Bez względu na to, w jakich okolicznościach to się stanie, jednego możesz być pewien: Luna będzie Ci wdzięczna, a może nawet połączy was przyjaźń! Razem będziecie musieć stawić czoła ludziom, którzy tego nie zrozumieją, a choć wydaje się to trudne, to gwarantuję, że się uda!

Odpowiedz
1
zaj3fajna

zaj3fajna

Chrapak Krętorogi!

Oto zwierzęta, w których istnienie uwierzysz! Być może, Luna nareszcie w jakiś sposób przekona niektórych niedowiarków, że z pozoru ,,nieistniejące” zwierzęta tak naprawdę żyją? Albo sam dojrzysz jednego z przedstawicieli tego gatunku gdzieś w zaroślach? Bez względu na to, w jakich okolicznościach to się stanie, jednego możesz być pewien: Luna będzie Ci wdzięczna, a może nawet połączy was przyjaźń! Razem będziecie musieć stawić czoła ludziom, którzy tego nie zrozumieją, a choć wydaje się to trudne, to gwarantuję, że się uda! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej