W ilu % jesteś tolerancyjny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 370

.ll..ll.

.ll..ll.

Nie jesteś tolerancyjny wobec nikogo, kogo nie znasz od dzieciństwa. Jesteś bardzo wybredny i potrafisz znaleźć we wszystkim problem. Masz konkretny gust i nie podoba Ci się wszystko, co wykracze poza niego, nie mówiąc już o kontrowersyjnych poglądach. Jesteś zamknięty na nowości.

Ekhem, od kiedy nowość to zboczenie?

Odpowiedz
Lencia.frencia

Lencia.frencia

90% powiedziałam bym że 100% ale może to dlatego że uważam że każdy może być jaki chce, ale ma się tym nie „chwalić” i nie mówić o tym cały czas

Odpowiedz
1
Miss_Herran

Miss_Herran

70%

Powiedzmy

Odpowiedz
AHS

AHS

A lewaki itak mowia ze jestem nietolerancyjna

Odpowiedz
aleks123456

aleks123456

20%haha jestem homofobem!

Odpowiedz
1
Falanga

Falanga

20%

Odpowiedz

huj69xxx

UOQN 8PIWEF OP RWORWU OURW OURW UHWR UONWKJ HN2IOUH IUH Q8OHF2UQ3 GEF8H kdj jdf jdv ukqe uhe ubqdk udb uhe qb uhqb ibqh fijnb uhe uh j**** ZuS xdxexdxdxdxdxdxddxdxdxddxdxdxdxddxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdx

Odpowiedz
ZyczeMilegoDnia

ZyczeMilegoDnia

90%

To prawda jestem bardzo tolerancyjna (przynajmniej się staram) ;)

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

70%
Całkowicie się nie zgadzam. Byłam katolickim (albo neokatolickim, jeśli coś takiego istnieje) adminem grupy, na której byli, uwaga! Deitista, panseksualny neopoganin i gender-fluid w jednym, teistka (ale nie wierzy w żadne konkretne bóstwo), neoneopoganka (dziewczyna legitnie wyznaje marvelowskiego Lokiego xD), Świadkini Jehowy i ateistka. Uwielbiam dyskutować o kontrowersywnych tematach i wierze, a także polityce, mam bardzo liberalne poglądy i uwielbiam słuchać opinii innych, akceptuję jak Ty to, szanowny Autorze, ująłeś „dziwne osoby”, choć z tym „dziwny” się nie zgadzam. Mają swój styl i tyle.

Ponad to, pytania bardzo ograniczały odpowiedzi. Np. Gdyby Twój znajomy dołączył do kultu. Czego? Welesa? Nie wiem, Allaha? To, co wyznaje, to jego problem, póki nie narzuca swoich poglądów, wszystko jest w porządku i NIC NIE ROBIĘ W TEJ SPRAWIE. Nie dołączam, nie wyciągam go stamtąd, nie zryeam przyjaźni. Po prostu utrzymuję kontakt. Tak samo styl goth. Nie uważam ich za bardzo ciekawe osoby, bo aby to stwierdzić, muszę je poznać. Może są interesujące, a może i nie. Tyle w temacie.

Odpowiedz
1
...Bluestar...

...Bluestar...

90%dziwne bo niezbyt toleruje (toleruje do pewnego stopnia)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej