W ilu % jesteś tolerancyjny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 364

huj69xxx

UOQN 8PIWEF OP RWORWU OURW OURW UHWR UONWKJ HN2IOUH IUH Q8OHF2UQ3 GEF8H kdj jdf jdv ukqe uhe ubqdk udb uhe qb uhqb ibqh fijnb uhe uh j**** ZuS xdxexdxdxdxdxdxddxdxdxddxdxdxdxddxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdx

Odpowiedz
ZyczeMilegoDnia

ZyczeMilegoDnia

90%

To prawda jestem bardzo tolerancyjna (przynajmniej się staram) ;)

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

70%
Całkowicie się nie zgadzam. Byłam katolickim (albo neokatolickim, jeśli coś takiego istnieje) adminem grupy, na której byli, uwaga! Deitista, panseksualny neopoganin i gender-fluid w jednym, teistka (ale nie wierzy w żadne konkretne bóstwo), neoneopoganka (dziewczyna legitnie wyznaje marvelowskiego Lokiego xD), Świadkini Jehowy i ateistka. Uwielbiam dyskutować o kontrowersywnych tematach i wierze, a także polityce, mam bardzo liberalne poglądy i uwielbiam słuchać opinii innych, akceptuję jak Ty to, szanowny Autorze, ująłeś „dziwne osoby”, choć z tym „dziwny” się nie zgadzam. Mają swój styl i tyle.

Ponad to, pytania bardzo ograniczały odpowiedzi. Np. Gdyby Twój znajomy dołączył do kultu. Czego? Welesa? Nie wiem, Allaha? To, co wyznaje, to jego problem, póki nie narzuca swoich poglądów, wszystko jest w porządku i NIC NIE ROBIĘ W TEJ SPRAWIE. Nie dołączam, nie wyciągam go stamtąd, nie zryeam przyjaźni. Po prostu utrzymuję kontakt. Tak samo styl goth. Nie uważam ich za bardzo ciekawe osoby, bo aby to stwierdzić, muszę je poznać. Może są interesujące, a może i nie. Tyle w temacie.

Odpowiedz
...Bluestar...

...Bluestar...

90%dziwne bo niezbyt toleruje (toleruje do pewnego stopnia)

Odpowiedz
z_innej_perspektywy

z_innej_perspektywy

Jak autor rozumie tolerancje? No nie za bardzo, bo to tak szerokie pojęcie że nie można je zamknąć w skali procentowej, ani też dzielić ludzi na tolernacyjnych i tych co nietolerują. To że jestem nietolerancyjny dla osób czarnoskórych nie znaczy że jestem rasistą itd.

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@z_innej_perspektywy Też niektóre pytania były bez sensu.

Odpowiedz
.Maniana.

.Maniana.

90%

Odpowiedz
the.polish.girl_

the.polish.girl_

90%

Odpowiedz
Amikaaa

Amikaaa

90%
Jesteś osobą akceptującą i wyrozumiałą. Bierzesz pod uwagę opinie i przemyślenia innych. Interesujesz się różnorodnymi kulturami. Jesteś bardziej liberalny w kwestiach społecznych. Nawet jeśli nie zgadzasz się z czyimś stylem życia, zachowujesz to dla siebie, aby nie powodować napięcia.

Odpowiedz
ChizuruSuzuki

ChizuruSuzuki

70%

Odpowiedz
aestheticsoul

aestheticsoul

70%

Twoja tolerancja jest duża, ale również ograniczona. Starasz się mieć otwarty umysł, jednak są kwestie, z którymi nie potrafisz się zgodzić. Nie lubisz kontrowersyjnych tematów i miewasz problemy z akceptacją dziwnych osób. Wolisz spędzać czas w znajomym gronie, bo czujesz się bezpieczniej.

Hmm, całkiem prawdopodobne. Na niektóre pytania musiałam odpowiadać z mocnym przymrużeniem oka, bo nic do mnie niestety nie pasowało. Dodałabym więcej możliwości odpowiedzi – do niczego innego nie mogę się przyczepić.

Miniaturka – przyciąga, treść – pozytywna, pouczająca i… Ciekawa. Spodobało mi się! Powodzenia w dalszej twórczości! 🍒

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej