W co powinieneś zainwestować?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 7

KuQi

KuQi

Złoto
To chyba będzie trudne, żyjemy w latach 2tysięcznych xd

Odpowiedz
Enigmatka

Enigmatka

Nieruchomości, takie jak biurowce, mieszkania lub ziemia mogą być dobrymi inwestycjami. Najlepszym scenariuszem jest nabycie nieruchomości o wartości równej połowie jej wartości. Następnie możesz go od razu sprzedać lub wyremontować, licząc na większy zysk. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Mrs-Queen

Mrs-Queen

Złoto.
Całkiem ciekawy quiz! <3

Odpowiedz
reinedelavie_

reinedelavie_

Nieruchomości
Nieruchomości, takie jak biurowce, mieszkania lub ziemia mogą być dobrymi inwestycjami. Najlepszym scenariuszem jest nabycie nieruchomości o wartości równej połowie jej wartości. Następnie możesz go od razu sprzedać lub wyremontować, licząc na większy zysk.

Odpowiedz
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Złoto
Powinieneś inwestować w stabilny towar, taki jak złoto. Jednak ceny metali szlachetnych zmieniają się, więc spadek cen jest możliwy. Jeśli istnieje światowy niepokój lub niedobór towaru, ceny zwykle rosną. Trzeba o tym pamiętać: inwestowanie w towary to zawsze hazard.

Odpowiedz
ChibiGirl

ChibiGirl

Fundusze wzajemne
Fundusze wzajemne gromadzą fundusze od wielu inwestorów na wiele różnych akcji, obligacji lub innych aktywów. Zarządzający pieniędzmi wykorzystują swoją wiedzę fachową, aby uzyskać dobre wyniki, ale nie robią tego za darmo, więc część zysków przechodzi na ich pensje.

Odpowiedz
Kiniata

Kiniata

Złoto
Powinieneś inwestować w stabilny towar, taki jak złoto. Jednak ceny metali szlachetnych zmieniają się, więc spadek cen jest możliwy. Jeśli istnieje światowy niepokój lub niedobór towaru, ceny zwykle rosną. Trzeba o tym pamiętać: inwestowanie w towary to zawsze hazard. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej