Twoje lenistwo upodabnia Cię do Homera Simpsona czy Garfielda?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 56

DEVIL.UwU

Koteł który lubo spać i jeść taj jak ja

Odpowiedz

DEVIL.UwU

Garfild

Odpowiedz
Wiktoriax_11

Wiktoriax_11

Homer Simpson!
Twoje lenistwo upodabnia Cię do Homera Simpsona. Najchętniej całymi dniami siedziałbyś na kanapie zajadając się ulubionymi przekąskami, nie znosisz, gdy coś Ci się każe. Obowiązki traktujesz z przymrużeniem oka i nie przykładasz się do nich zbytnio, w końcu jest wiele ciekawszych zajęć, które mógłbyś w tym czasie wykonywać. Bywasz nieskoordynowany, chaotyczny i lekkomyślny, przez co masz dużo kłopotów. Próbując się z nich wydostać tylko pogarszasz sytuację. Masz ulubione powiedzonka i cieszysz się z drobnych chwil. Podziel się wynikiem w komentarzu! Quiz powstał w celach rozrywkowych i nie próbuje nikogo obrażać.

Jak czytam opis to on się idealnie ze mną zgadza, tego się nie spodziewałam
Super Quiz 🖤

Odpowiedz
WinterWidow

WinterWidow

•  AUTOR

@Wiktoriax_11 dziękuję.

Odpowiedz
1
FroQu

FroQu

Garfield 🙄
Ale w sumie…
Ale raczej mało jem

Odpowiedz
pandalee

pandalee

Homer Simpson!
Kto to?

Odpowiedz
Ladybug_Marinette

Ladybug_Marinette

no nie wiem czy garfield bo on dużo żre a ja jestem chuda jak patyk

Odpowiedz
Positions.

Positions.

Garfield!

Twoje lenistwo upodabnia Cię do Garfielda. Nic tylko leżeć, marzyć i patrzeć jak naiwni ludzie śpieszą się do pracy, która w ogóle nie sprawia im radości. Bywasz złośliwy i kąśliwy, jesteś także ciekawski, ale nie za bardzo, w końcu nie lubisz ruszać się z domu. Lubisz, gdy inni poświęcają Ci uwagę i obsypują komplementami. Masz dużo do powiedzenia na każdy temat i wymądrzasz się jak mało kto, oczywiście nadal nie ruszając się z ulubionego fotela/łóżka czy sprzed komputera, gdzie namiętnie oglądasz swoje ulubione programy. Podziel się wynikiem w komentarzu! Quiz powstał w celach rozrywkowych i nie próbuje nikogo obrażać.

He he😅

Odpowiedz
Mr_K

Mr_K

Garfield!
Twoje lenistwo upodabnia Cię do Garfielda. Nic tylko leżeć, marzyć i patrzeć jak naiwni ludzie śpieszą się do pracy, która w ogóle nie sprawia im radości. Bywasz złośliwy i kąśliwy, jesteś także ciekawski, ale nie za bardzo, w końcu nie lubisz ruszać się z domu. Lubisz, gdy inni poświęcają Ci uwagę i obsypują komplementami. Masz dużo do powiedzenia na każdy temat i wymądrzasz się jak mało kto, oczywiście nadal nie ruszając się z ulubionego fotela/łóżka czy sprzed komputera, gdzie namiętnie oglądasz swoje ulubione programy.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Quiz powstał w celach rozrywkowych i nie próbuje nikogo obrażać.
115
prawda xd

Odpowiedz
A.n.a

A.n.a

Homer Simpson!

Twoje lenistwo upodabnia Cię do Homera Simpsona. Najchętniej całymi dniami siedziałbyś na kanapie zajadając się ulubionymi przekąskami, nie znosisz, gdy coś Ci się każe. Obowiązki traktujesz z przymrużeniem oka i nie przykładasz się do nich zbytnio, w końcu jest wiele ciekawszych zajęć, które mógłbyś w tym czasie wykonywać. Bywasz nieskoordynowany, chaotyczny i lekkomyślny, przez co masz dużo kłopotów. Próbując się z nich wydostać tylko pogarszasz sytuację. Masz ulubione powiedzonka i cieszysz się z drobnych chwil. 

Odpowiedz
1
Yuumis

Yuumis

Garfield Spoko Quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej