Twój szkolny Glow Up!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

sanay

sanay

Mogłabym zrobić coś podobnego?

Odpowiedz
2
Medicaly

Medicaly

•  AUTOR

@Dreevette Jasne.

Odpowiedz
1
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

Dzień siódmy — Odetnij się od telefonu!

Witam Cię po raz ostatni w naszej magicznej podróży. Mam nadzieję, że pomogłam Ci odświeżyć się przed nowym rokiem szkolnym i przeszłeś jakiegoś rodzaju "Glow Up". Twoje ostatnie zdanie polega na odcięciu się od telefonu na jeden dzień bądź dłużej. Ja już znikam, ale najpierw chcę Ci życzyć powodzenia i podziękować za tę fantastyczną podróż.

Dziękuje za ten GLOW UP! Chyba jako jedyna dotrwałam do końca haha. Kocham ten quiz i za rok go powtórze💞😘

Odpowiedz
1
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

Dzień szósty — Zadbaj o swój wygląd!
O hej! A Ty nadal tu? Cóż widzę, że tak prędko się Ciebie nie pozbędę. Twoje dzisiejsze wyzwanie polega na zadbaniu o swój wygląd. Umyj włosy, odśwież twarz, przejrzyj kosmetyki i wybierz się do sklepu po to czego nie znajdziesz. A może wolisz jednak podejść do tego od innej strony i ułożysz plan ćwiczeń, bądź kupić nowe ubrania? Tym razem jest z czego wybierać, a ja pozostawiam Ci tą decyzję. Powodzenia!

Dzisiaj myłam włosy i wg taką kąpiel długą sobie zrobiłam, pielęgnacje, poćwiczyłam troszkę akrobatykę i odżywiłam paznokcie. Zalicza się?

Odpowiedz
1
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

Dzień piąty — Posprzątaj biurko!

Witaj ponownie! Aż żal myśleć, że za kilka dni się rozstaniemy. Jednak najpierw wypadałoby wprowadzić nieco porządku w Twoje życie. Twoje dzisiejsze zadanie polega na powycieraniu kurzu z półek i to dosłownie. Bo co to za uczeń z śmietnikiem zamiast biurka? Jeśli chcesz utrudnić te wyzwanie możesz także posprzątać cały pokój, a nawet mieszkanie/dom. Powodzenia!

Hihi, nie zdrapywałam tego wcześniej, jednak już dzisiaj rano i jakiegoś innego dnia sprzątałam dokładnie biurkę i zadbałam o organizację także zadanko zaliczone❤🖤 Musze tylko zrobić dzień 3 i 4 bo są zaległe :((

Odpowiedz
1
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

Dzień czwarty — Ułóż swoją nową dietę!

Już przyzwyczaiłam się do Twojego towarzystwa drogi podróżniku, ale nie myśl sobie, że to koniec. Oczywiście czas na kolejne zadanie! Każdy dzień, który dobrze się zapowiada powinien być doprawiony smakowitym śniadanikiem. A co Ty na to, aby ułożyć swoją smaczną dietę? Cóż… Tym się właśnie dzisiaj zajmiesz! Powodzenia!

Nie rozumiem…Wytłumaczysz?

Odpowiedz
1
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

@Medicaly dobry pomysł kochana. KOCHAM TEN QUIZIK!!!!

Odpowiedz
1
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

@Medicaly <33333

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Medicaly

Medicaly

•  AUTOR

.

Odpowiedz
1
snow_heart.

snow_heart.

Dzień drugi — Popracuj nad stylem pisma!
Witam ponownie podróżniku! Bardzo się cieszę, że postanowiłeś tu wrócić i podjąć się drugiego wyzwania! Polega ono na ulepszeniu Twojego stylu pisma. Weź kartkę i popracuj nad każdą literką z osobna, a później powoli przechodź do zaraz dłuższych zdań. Pamiętaj aby przy tym się nie śpieszyć, bo nie na tym polega to zadanie. Gdy efekt będzie zadowalający zrób sobie przerwę, mniej więcej godzinną, a później znów wróć do ćwiczenia, aby utrwalić styl. Powodzenia!
Ja to robiłam przez całe wakacje pisząc opowiadania na kartce

Odpowiedz
2
Medicaly

Medicaly

•  AUTOR

@gabi_potterka tu chodzi o bardziej takie…. Kaligraficzne pisanie, aby każdą literę z minutę pisać.

Odpowiedz
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

Dzień trzeci — Powtórz materiał!

O! Bardzo mnie zaskoczyłeś, że wytrzymałeś te menczarnie z pisaniem. Tak czy siak przyszedł czas na kolejne zadanie… Tym razem bardziej standardowe. Zapewne nie pamiętasz o czym uczyłeś się w czerwcu? Podczas gdy inni będą próbowali przypomnieć sobie podstawy Ty zabłyśniesz wiedzą… Ale aby tego dokonać oczywiście musisz najpierw powtórzyć materiał i to jest właśnie Twoje dzisiejsze zadanie. Powodzenia!

No nie…Dobra spróbuję takie podstawowe rzeczy…

Odpowiedz
2
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

@Medicaly nie miałam czasu wczoraj, ale dzisiaj dodam z wczoraj i z dzisiaj hehe

Odpowiedz
1
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

@Medicaly nic się nie stanie jak jednego dnia zrobię 3 ?😂

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
fankaPJO

fankaPJO

Mój plan dnia:
7.15 pobudka
7.15 – 7.20 toaleta + ubranie sie
7.20 – 7.25 śniadanie
7.40 – 7.40 sprawdzenie czy wszystko mam
7.50 – 7.55 ogarnianie sie do wyjścia
7.55 wyjście z domu
8.00 dotarcie do szkoły i początek lekcji

Odpowiedz
2
HejkaTuMariusz

HejkaTuMariusz

Glow up-srol up. Prawdziwy człowiek rozwija się całe życie. Tylko książki, siłownia, medytacja, dieta. Żadne baby z tiktoka, zielone smoothie i maseczki na twarz, nie pomogą. Tylko można nabawić się kompleksów i później narzekanie, ze jest się za grubym, brzydkim itd., mój sposób na glow up? Poranne wstawanie, czytanie książek (romanse to nie książki), ćwiczenia, bieganie, telefon tylko 2h dziennie, odinstalowanie tiktoka, instagrama, rozwijanie pasji (rysowanie, masjterkowanie). Jestem już trochę starszy i wiem coś o tym. Pozdrawiam.

Odpowiedz
5
HejkaTuMariusz

HejkaTuMariusz

@w*****ONY.CYMBAL tak jest, szefie

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej