Trudne piłkarskie zagadnienia!

40 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 35

Mrs.Football

Mrs.Football

Karanie klubów za przewinienia kibiców.

Wg mnie kluby nie powinny być karane za przewinienia kibiców, ponieważ władze i piłkarze nie mają tak naprawdę wpływu na to, co kibice planują zrobić na trybunach. To fani zasługują na karę, nie cały klub.

Odpowiedz
2
kotperski

kotperski

Ja wylosowane Var moim zdaniem jest potrzebny bo piłka jest tak szybka że sędzia sam sobie nie poradzi

Odpowiedz
1
MoonlightTrue

MoonlightTrue

Odejście do rywala.
Pospisuję się pod słowami @Panda12
I chodź nie kibicuję Wiślę, a Barcelonie. W tym przypadku też wiele razy zdarzyło się, że piłkarz przeszedł do Realu. To jest po prostu chamskie. Tak jakby twój najlepszy przyjaciel zdradził wszystkie twoje sekrety wrogowi i zaczął się z nim kumplować. Takie zachowanie po prostu pokazuje piłkarza od innej strony. Strony, nie piłkarskiej, ale od charakteru. Ale może i dobrze, że tacy piłkarze odchodzą, bo to pokazuje lojalność wobec własnego klubu, więc prędzej czy później i „tak wyjdzie szydło z worka”. A do klubów, które takich przyjmują, zobaczcie, do czego są zdolni ci piłkarze. Czy chcecie doświadczyć tego samego?

Uff, nagadałam się. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie. ❤

Odpowiedz
2
Rony

Rony

•  AUTOR

@MoonlightTrue Rozumiem Cię. Czuję się zażenowany np. Bruno Henrique, który grał dla Corinthians, a w następnym sezonie beztrosko poszedł sobie do Palmeiras, który jest największym rywalem Corinthians. Fakt, nie byłem wtedy jeszcze kibicem Corinthians, gdy BH grał dla niego (piłką interesuję się od połowy 2018 roku), ale poirytowało mnie to.
Choć szczerze, gorsi są ci, którzy najpierw podpisują odnowienie kontraktu, a niedługo później uciekają do innego klubu albo negocjują z innymi za plecami.

Odpowiedz
Panda12

Panda12

Odejście do rywala.
Dla mnie jest to najgorsza rzecz jaką piłkarz może zrobić. Nie mam szacunku do żadnej z takich osób, bo to pokazuje brak szacunku dla barw klubowych, samego klubu. Dla mnie, jako kibica, barwy Klubu, który zawsze bd mieć w moim sercu, są święte. Nikt nie ma prawa ich znieważać. Przykładem dla mnie bolesnym jest carlitos. Dla Wiślaka, którym jestem, był to cios. Najlepszy zawodnik, strzelający bramki, strzelający z palców do kibiców legii. Był uwielbiany u nas, na R22. Mnóstwo dzieci, w tym ja, nosiło jego nazwisko i numer na plecach. Po sezonie poszedł na kasę. Opowiadał jak to mu legia od dziecka imponowała, że to jego marzenie grać na łazienkowskiej. Jest skończony, bo nawet kibice legii widzą, że to sprzedawczyk. W Krakowie się wszyscy z niego śmieją. Miał status Pana Piłkarza, teraz jest tylko sprzedawczykiem, który poszedł na kasę.

Odpowiedz
2
portugaliavspolska

portugaliavspolska

Jaaaaaaasne

Odpowiedz
JayIsMySugardaddy

JayIsMySugardaddy

Myśle że powinna być też zwracana uwaga na inne ligi bo przecież wiele talentów pochodzi z innych lig

Odpowiedz
1
Rony

Rony

•  AUTOR

@Benkej Owszem. Według mnie jest to przykre, że Europejczycy mają chwilę zajawkę na jakiś klub tylko przez to, że jakiś piłkarz z niego przyszedł. No, o ile mają. Z kolei w Brazylii jest na porządku dziennym, że kibicuje się klubowi brazylijskiemu + jest się przynajmniej na bieżąco z ligą europejską. Ja w dodatku jestem przeciwny nadmiernemu odpompowywaniu lig z innych kontynentów z ich asów, ponieważ powoduje to wyraźne nierówności.

Odpowiedz
1
CinekXD

CinekXD

To kibice powinni otrzymywać kary za swoje zachowanie a nie klub

Odpowiedz
2
Rony

Rony

•  AUTOR

@CinekXD Jestem tego samego zdania.

Odpowiedz
1
FootballNjr10

FootballNjr10

Uważam że VAR jest jak najbardziej potrzebny nie ma żadnych nie domówień w kwestii tego czy był Faul czy nie jestem zdania że system VAR powinien znaleiść się na każdym stadionie

Odpowiedz
2
FootballNjr10

FootballNjr10

Oczywiście są sytuacje w których VAR nie zdał egzaminu ale ten system jest naprawdę potrzebny w piłce nożnej🙂

Odpowiedz
2
Rony

Rony

•  AUTOR

@FootballNjr10 Zgadzam się. Tylko trzeba zadbać o to, żeby wybierano właściwych ludzi.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Olutekk

Olutekk

Gratuluję quizu na SG 😚
Ja mam VAR, ale nie wypowiem się bo nie do końca wiem co to jest i jak działa :)

Odpowiedz
Rony

Rony

•  AUTOR

@Olutekk
VAR – Video Assistant Referee
https://pl.wikipedia.org/wiki/VAR_(sport)

Odpowiedz
1
Olutekk

Olutekk

@Danilo w takim razie wydaje mi się że jest to dobry system :) Ale ciężko mi ocenić, skoro nie oglądam żadnych meczy 😂

Odpowiedz

M...i

Karanie klubów za przewinienia kibiców.
Moim zdaniem piwinna panować sprawiedliwość. Czyli kibice powinni być karani. Klub nic nie zrobił. Porównanie: Policja zatrzymuję dwie osoby w jakiejś sprawie. Jeden ma potwierdzone alibi itd. A drugi sam przyznał się do winy i policja skaże tego z potwierdzonym alibi. Sprawiedliwe? NIE

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej