TINDER — Męskie gwiazdy Instagrama!

Cameron Dallas (camerondallas):

Manu Rios (manurios):

Sam Dezzani (sam.dezz):

Álvaro Mel (meeeeeeeel_):
Reklama

Blake Gray (blakegray):

Hayes Grier (hayesgrier):
Reklama

Ethan Fair (ethanfairr):

Andrew Davila (andrewdavila_):

Raf Miller (rafaelmiller):

Jason Waud (jasonwaudd):

Zach Cox (zachhcox):

Jessey Stevens (jaysteevie):

Oliver Moy (olivermoy):

Sebastian Moy (sebastianmoy):

Bryce Hall (brycehall):

Reklama
198 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 22

Aaaani

Aaaani

× ♡

Odpowiedz
1
Ta_Jedna

Ta_Jedna

Fajny pomysł na tinder 😁

Odpowiedz
1
EdeneHyun

EdeneHyun

Nikt:
Ja: Gdzie Azjaci?

Odpowiedz
4
pomadka

pomadka

•  AUTOR

@EdeneHyun tytuł: gwiazdy Instagrama, nie kpopu.

Odpowiedz
3
A.R.M.Y.94

A.R.M.Y.94

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
A.R.M.Y.94

A.R.M.Y.94

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
EdeneHyun

EdeneHyun

@pomadka Azjaci insta mieć nie mogą? XD I nie piszę o gwiazdach kpopu ;-;

Odpowiedz
2
pomadka

pomadka

•  AUTOR

@A.R.M.Y.94 @EdeneHyun no niby mają, ale skoro ich tu nie ma, to znaczy, że ich nie znalazłam, prawda? nie znam, więc ich tu nie ma.

Odpowiedz
EdeneHyun

EdeneHyun

@pomadka No wim, tylko ja do tamtej piszę ;-;

Odpowiedz
2
DomiBTS

DomiBTS

@EdeneHyun no właśnie! Xd

Odpowiedz
2
Olciiqqa

Olciiqqa

JEZU DRUGA CZĘŚĆ

Odpowiedz
2
reflection

reflection

ej może cos jesy z moją orientacją nie ten skoro żaden z tych typow mi sie nie spodobal

albo jestem mega wybredna
ale quiz fajny

Odpowiedz
11
pomadka

pomadka

•  AUTOR

@reflection hah, to normalne. są osoby wybredne i o różnych gustach.
i dlatego powstał ten quiz, aby podzielić się swoim zdaniem. ♡☁️

Odpowiedz
2
reflection

reflection

@pomadka to ja naleze to tych naj-
wybrednych xd

Odpowiedz
2
-Okami09-

-Okami09-

@reflection mi też się żaden nie spodobał

Odpowiedz
3
Hinami

Hinami

@reflection mi też się żaden nie spodobal. Mają oni podobny vibe i wyglądają na takich „instagramowych”. No nie mój gust

Odpowiedz
3
Lysiodela

Lysiodela

Same hah xd

Odpowiedz
3
Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

przez ciebie mam nowych crushy!

Odpowiedz
3
dimple

dimple

woah, tyle moich byłych social media crushów w jednym miejscu!

Odpowiedz
3
maripossa

maripossa

prawie przy każdym jestem w mniejszości, meeh.
super quiz. :)

Odpowiedz
4
Suzi_6565

Suzi_6565

Super quiz!

Odpowiedz
1
Samilyah

Samilyah

Super głosowanie! 😊

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej