TINDER — Damskie gwiazdy Instagrama!

Cindy Kimberly (wolfiecindy):

Sofia Richie (sofiarichie):

Alexis Ren (alexisren):

Didar (xodidar):
Reklama

Nailea Devora (naileadevora):

Lex Carrington (lexcarringtonn):
Reklama

Bridget Satterlee (bridgetsatterlee):

Alissa Violet (alissaviolet):

Lea Elui Ginet (leaelui):

Arunya Guillot (arunyaguillot):

Chantel Jeffries (chanteljeffries):

Reklama
175 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 13

z_innej_perspektywy

z_innej_perspektywy

Po co wybierać, lepiej zabrać obie 😎

Odpowiedz
1
gwiazdeczka01

gwiazdeczka01

Jakoś żadna nie przypadła mi do gustu, w sensie ładne,ale jakoś nie mój typ.

Odpowiedz
3
XxxOliwiaaaXx

XxxOliwiaaaXx

Aha. oprócz Sofii Richie nie znam żadnej z tych dziewczyn. nie wiem czy one są mało znane, czy co

Odpowiedz
1
pomadka

pomadka

•  AUTOR

@XxxOliwiaaaXx nie, nie są mało znane. duża część z nich może być też bardziej znana od Sofie.

Odpowiedz
2
XxxOliwiaaaXx

XxxOliwiaaaXx

@pomadka być może💁. Nie wiem, może o nich już gdize czytałam ale zapomniałam, ale w każdym razie nie kojarzę

Odpowiedz
.Audrey98.

.Audrey98.

Aaaaa Lea Elui❤❤❤ Ktoś też jest Leators?

Odpowiedz
1
Holy.Sheep

Holy.Sheep

Nie wiem, może jestem za stary, może przemawia przeze mnie bezguście „polskiej cebuli”, a może zwyczajnie jestem dziwakiem na skalę męskiego światka, ale żadna z tych kobiet/dziewczyn nie przykuła na dłużej mojej uwagi. Wszystkie wyglądają dla mnie na swój sposób jednakowo i mdło. No, ale atrakcyjność to w końcu rzecz względna. C:

Odpowiedz
5
Valt

Valt

@Holy.Sheep
Mam tak samo, większość nie w moim typie, zbyt sztucznie wyglądają, wolę bardziej zwyczajną/przeciętną urodę większości dziewczyn, których mija się pełno na ulicy.

Odpowiedz
3
Holy.Sheep

Holy.Sheep

@Valt
Zgadzam się, zgadzam Kolego! Zbytnio wypacykowana kobieca (z resztą nie tylko) uroda rodem z internetowych odmętów, bilbordów, reklam i niektórych filmów nie ma w sobie za grosz „tego czegoś”, na czym dłużej można by zawiesić oko. Nijakość jest w modzie, ale cóż- jak widać po wynikach większości taki stan rzeczy pasuje i póki tak będzie, nic się w tej kwestii nie zmieni. Pani Anka spod szóstki czy Wiesia z monopolowego zostaną obiektami westchnień nielicznych.
Może to i nawet lepiej.

Odpowiedz
1
Valt

Valt

@Holy.Sheep
Dokładnie, wiele z nich jest też pewnie po jakichś operacjach „upiększających”, choćby to było tylko powiększenie ust, czego nigdy nie zrozumiem dlaczego to jest w modzie, ale może jestem po prostu dziwny. :P Dziewczyna nie musi wyglądać „perfekcyjnie” by miała w sobie to coś, ba znam/znałem/widziałem nawet wiele takich, które nie miały może idealnej figury, czy idealnej cery, a i tak podobały mi się bardziej niż 99% instagramowych modelek. :P

Odpowiedz
3
DarkGladiator

DarkGladiator

@Holy.Sheep Mi też się żadna nie podobała, zbyt sztucznie wyglądają jak dla mnie

Odpowiedz
1
Marveland

Marveland

Świetny quiz! ❤🌸

Odpowiedz
1
Konto.praktycznie.usuniete

Konto.praktycznie.usuniete

@Marveland serio? 😒

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej