Tiara Przydziału- Marvel!

- Banner, Bruce!- Krzyczy McGonagall. Hulk spokojnie siada na stołeczku. Do którego domu zostanie przydzielony?

- Barton, Clint!- Hawkeye zajmuje miejsce, na którym uprzednio siedział Hulk. Do którego domu zostanie przydzielony?

-Lang, Scott Edward Harris!- Uczniowie w Wielkiej Sali uznali, i nie ma wymienionej osoby. Nic bardziej mylnego- Scott leci na swojej wiernej mrówce Anthonym, siada na stołku i wraca do ludzkich rozmiarów. Na sali rozlega się powszechne "Ohhhh", a Tiara nie zważając na to zastanawia się nad wyborem. Do którego domu zostanie przydzielony?

-Laufeyson, Loki!- W głosie McGonagall można wyczuć nutkę strachu. A oto idzie bóg kłamstw i psot, siada na krzesełku niczym tronie Odyna i myśli "Ah, Ci Midgardczycy, nawet na dobry hełm z rogami ich nie stać, tylko jakieś stare czapki na głowy zakładają". Do którego domu zostanie przydzielony?

-Maximoff, Pietro!- Quicksilver biegnie z prędkością światła do stołeczka, a po chwili już go na nim nie ma. Tiara błyskawicznie podjęła decyzję. Tylko gdzie go przydzieliła?

-Maximoff, Wanda!- młodsza siostra Pietra siada na stołeczku. Do którego domu zostanie przydzielona?

-Oskarżyciel, Ronan!- sługa Thanosa siada na stołku. Do którego domu zostanie przydzielony?

-Parker, Peter Benjamin!- Najmłodszy Avenger idzie zestrachany do czarownicy. Siada na stołku, a na jego głowie ląduje Tiara Przydziału, która po chwili zsuwa się Spider-Man'owi na oczy. Przypadkowo wystrzela pojedynczą pajęczynę, która leci w stronę Red Skull'a i ląduje mu na oczach. Widać, że ci dwaj się nie polubią. Tiara niewzruszona przedstawieniem podejmuje decyzję. Do którego domu zostanie przydzielony?

-Rhodes, James!-War Machine siada na stołku. Szuka wzrokiem wsparcia u swojego przyjaciela, na co Stark odpowiada mu uniesieniem obu kciuków do góry i szczerym uśmiechem. Do którego domu zostanie przydzielony?

Rhodey schodzi ze stołka. McGonagall omiata wzrokiem wszystkie osoby czekające na przydział. Trochę ich jest. "Jeszcze trochę. Jeszcze trochę i zjesz ten pudding" próbuje się zmotywować. -Romanoff, Natasha Alinowna!- krzyczy, by przyśpieszyć trochę Ceremonię. Wdowa siada na stołku z typową dla siebie miną. Podejrzewa, do którego domu trafi. Jednak Tiara nie ma tej pewności. Zastanawia się długo, przez co profesor od Transmutacji zaczyna już burczeć w brzuchu. Na ten dźwięk Tiara momentalnie postanawia, gdzie dać pannę Romanoff. Do którego domu zostanie przydzielona?

- Schmidt, Johann!- Założyciel HYDRY siada na krześle. Patrzy złowrogo na wszystkich, zwłaszcza Kapitana Amerykę, jednak kuli się, gdy widzi ostry wzrok profesor McGonagall. Do którego domu zostanie przydzielony?

- Stark, Anthony Edward!- miliarder, jak zawsze pewny siebie, idzie do stołeczka. Z wyższością przygląda się wszystkiemu w pomieszczeniu, przy okazji obliczając łączną wartość. Urodzony biznesmen. Do którego domu zostanie przydzielony?

Młody Stark schodzi z siedzenia, po czym rozkłada ręce próbując niewerbalnie przekazać wszystkim "Jestem Iron-Man. Wielbcie mnie". Profesor McGonagall się to nie podoba, jednak przez śmiech Albusa Dumbledore'a, roznoszący się po sali, sama się uśmiecha.- T'Challa!- Krzyczy dławiąc rozbawienie. Król Wakandy siada na stołku. Do którego domu zostanie przydzielony?

-T-t-t-thanos?- głos profesorki jest ledwie słyszalny. Minerwa się boi. I to bardzo. i nawet pokrzepiający wzrok Mistrza Eliksirów, profesora Slughorna, nic nie zmienia. Szalony Tyran siada na stołku. Sama Tiara zaczyna przeklinać się w myślach, "A mogłam jednak zamienić się z Nimbusem 2001 jak tego chciał. Ale nie, zostań przy swoim, olej emeryturę, rozdzielaj złoczyńców". Do którego domu zostanie przydzielony?

Czarny Pan niezadowolony wyborem, już chce zaciskać pięść ze złości, jednak, na szczęście, obecny Hawkeye napina łuk, po czym, przy użyciu kilku strzał magnetycznych, pozbawia Tyrana Rękawicy. Profesor Dumbledore zabiera głos- I na wstępie przyznaję 50 punktów panu Bartonowi za szybką reakcję oraz uratowanie naszej szkoły- rozlegają się oklaski. Thanos już na maksa wkurzony siada do stołu swojego domu- Ultron!- android siada na krześle. Po chwili zlatuje się nad nim Żelazny Szwadron. Do którego domu zostanie przydzielony?

Razem ze swoimi metalowymi kolegami zajmuje miejsca przy stole. "Już tylko 3. Tylko 3 i zjesz ten pudding, Minerwo" - Vision!- krzyczy, by ceremonia trwała dalej. Robot humanoidalny siada na stołku patrząc w stronę Scarlet, na co mutatnka odmachuje mu ręką. Do którego domu zostanie przydzielony?

-Wilson, Samuel Thomas!- Falcon wystrzela pod sufit Dziubdzię, a gdy Kapitan spogląda na niego pytającym wzrokiem odpowiada tylko "Wiesz, chcę mieć to wszystko na filmie. Jakaś pamiątka, nie?". Idzie w stronę profesor od Transmutacji i nagle wybucha głośnym śmiechem. Wszyscy jak jeden mąż patrzą na dyrektora, który stroi przeróżne miny do kamerki zamontowanej w dronie. Sam usiadł, w końcu, na stołeczku. Do którego domu zostanie przydzielony?

- Zemo, Helmut!- Minerwa z ulgą wykrzykuje ostatnie nazwisko z listy. Zemo podchodzi do czapki, która jeszcze przed założeniem jej na głowę Helmuta wykrzykuje swój wybór. Do którego domu został przydzielony?

Profesor już chce zabierać stołeczek, gdy Tiara gryzie ją w palec, po czym wyrywa jej się z ręki. Minerwa niepewnie się odwraca, i widzi blondyna stojącego samotnie na środku sali. -A ty to kto?- pyta, chodź nie musi. Dobrze wie, kto się przed nią znajduje. -Steve Rogers, prze pani- odpowiada jej Kapitan. Niechętnie pokazuje mu, aby usiadł na stołku, po czym, ostatni raz tego wieczoru, nakłada mu Tiarę Przydziału. Do którego domu zostanie przydzielony?

Nagle przez dach wlatuje Gromowładny. Na Ślizgonów zaczyna padać deszcz. Loki widząc kogoś, kto przez całe życie był mu bratem schował się pod stół. Odyn zabronił mu przyjeżdżać, nawet na Pokątną go nie zabrał. Jako że synowi Laufeya brakowało jedynie różdżki, zabrał ją bratu, a zamiast niej zostawił gałązkę. Ale wracając. Minerwa już naprawdę poddenerwowana ma zamiar wywalić gościa za drzwi, jednak w ostatniej chwili się ogranicza do lekko podniesionego głosu. -Co pan robi?! Kim pan w ogóle jest?! Co to ma znaczyć?!- Pyta, a raczej krzyczy. Asgardczyk niewzruszony wybuchem ze strony profesorki stawia Mjolnir na ziemi po czym mówi: -Jestem Thor Odinson, miła pani- "Miła to ja będę jak mi w końcu dacie ten pudding!" myśli McGonagall- i przybyłem na Ceremonię Przydziału. A to jak mniemam jest ten cały Hogwart? To gdzie to coś, co mam zabić? Hela, pokaż się!- Krzyczy blondyn i uniosi młot.- Ceremonia się skończyła, do widzenia.- rzuca Minerwa po czym odwraca się do niego tyłem. -Minerwo, jemu odmówisz?- pyta Flitwick. Uczniowie zaczynają wołać "THOR! THOR! THOR!" Loki jeszcze bardziej kuli się pod stołem. McGonagall staje przodem do uczniów- Wiecie co? Sami se róbcie tą ceremonię. Ja idę- zabiera pudding z najbliższego stołu i wychodzi z Wielkiej Sali. Slughorn machnięciem różdżki ustawia na nowo stołek, na którym siada Thor. Do którego domu zostanie przydzielony?

12 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 7

W...z

Zdjęcia są mega niewyraźne -,-

Odpowiedz
Galaxias

Galaxias

Wszystko super pięknie
Ale gdzie Buchanan?
I dałaś ładne zdjęcia ❤️

Odpowiedz
1
Galaxias

Galaxias

@Potterhead_Nataliii Nie pytałaś *uśmiecha się ale szybko poważnieje*

Ale już go chyba nie ma? Tak?

Odpowiedz
1
Nataliii_Nat

Nataliii_Nat

•  AUTOR

@Galaxias *lag* ale o co chodzi?

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej