Test Rorschacha: Jaki jest Twój najciemniejszy sekret?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 79

gruszkaOrg

gruszkaOrg

Wewnętrzny demon :o

Odpowiedz
owocowaherbata

owocowaherbata

Niepokój… Ok…

Odpowiedz
Moniczka_Julcia_i_Nanami

Moniczka_Julcia_i_Nanami

Brak poczucia własnej wartości
Twoim najciemniejszym sekretem jest brak poczucia własnej wartości! Pamiętaj, możesz pokazać innym, co o sobie myślisz! Istnieją różne sposoby zachowania ludzi pozbawionych poczucia własnej wartości. Jeden ciągle potrzebuje poklepywania po plecach i szuka uznania. To osoba, która smuci się, jeśli jej post w mediach społecznościowych nie zdobył tak wielu polubień, jak się spodziewał. Za to osoba innego typu czuje, że zawsze robi coś złego i stara się nie wyróżniać. Ale tym, co łączy obie, jest ich wrażliwość i strach przed odrzuceniem. Jedno złe słowo i ich świat zaczyna się kruszyć. Najlepszą wskazówką, jaką mogę Ci dać, jest odnalezienie własnej wartości w sobie, a nie z zewnątrz. Wyjdź poza swoją strefę komfortu, aby osiągnąć poczucie własnej wartości! Podziel się wynikiem w komentarzu!
nie zbyt༼ つ ◕_◕ ༽つ

Odpowiedz
.nieobliczalna.

.nieobliczalna.

Głupota

Twoim najciemniejszym sekretem jest Twoja głupota! (Pamiętaj, wynik nie ma zamiaru Cię urazić). Nie każdy rodzi się genialny, a Ty prawdopodobnie znajdujesz się na dolnym końcu skali IQ. Próbujesz ukryć brak sprytu, działając na odwrót. Spoglądasz na innych z góry. Ciągle ich poprawiasz i jesteś wszystkowiedzący. W głębi duszy czujesz się mądrzejszy lub lepszy niż przeciętny człowiek. Ciężko jest dotrzeć do Ciebie z faktami, ponieważ zwykle wierzysz w bzdury. Nie ma nic złego w byciu nieinteligentnym. Równie dobrze może być tak, że jesteś jednym z bardziej inteligentnych ludzi, ale zachowujesz się jak głupiec. Może nie brakuje Ci wiedzy, ale umiejętności społecznych. Powinieneś zacząć otwierać swój umysł i słuchać innych. Przestań gadać i oczyść uszy! Większość ludzi nie jest tak głupia, jak mogłoby się wydawać. Wierz w fakty, a nie w rzeczy, które ktoś cC kiedyś powiedział. Myśl nieszablonowo i przestań mówić innym, co mają myśleć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

OK

Odpowiedz
1
Watch_the_Magic

Watch_the_Magic

Twoim najciemniejszym sekretem jest Twój niepokój! Dla Ciebie świat jest pełen zagrożeń fizycznych i emocjonalnych, a prawie wszystko jest wyzwaniem zbyt trudnym do pokonania. Z tego powodu się chowasz. Masz tendencję do marnowania czasu na bzdury, ponieważ boisz się porażki. Czasami po prostu się poddajesz. Potrzebujesz wzmocnienia poczucia własnej wartości. Wyjdź poza swoją strefę komfortu i staraj się być osobą, którą chcesz być. Możesz to zrobić. Uwierz w siebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
fankusia

fankusia

Głupota
Z większości przedmiotów moją na półrocze oceną jest czwórka xD

Czekaj chociaż według tego opisu czasami się tak zachowuje

Odpowiedz
.Ostrokrzewinka.

.Ostrokrzewinka.

Wewnętrzny demon
Ciekawe :)

Odpowiedz
2
Zwiadowca_

Zwiadowca_

Głupota nie wierzę :{

Odpowiedz
Lajkonik007

Lajkonik007

Wewnętrzny demon

Odpowiedz
1
Pepa

Pepa

Niepokój

Twoim najciemniejszym sekretem jest Twój niepokój! Dla Ciebie świat jest pełen zagrożeń fizycznych i emocjonalnych, a prawie wszystko jest wyzwaniem zbyt trudnym do pokonania. Z tego powodu się chowasz. Masz tendencję do marnowania czasu na bzdury, ponieważ boisz się porażki. Czasami po prostu się poddajesz. Potrzebujesz wzmocnienia poczucia własnej wartości. Wyjdź poza swoją strefę komfortu i staraj się być osobą, którą chcesz być. Możesz to zrobić. Uwierz w siebie! Podziel się wynikiem w komentarzu! Świetny quiz!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej