Test Rorschacha: Jaki jest Twój najciemniejszy sekret?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #emocje #osobowosc #psychologia #sekrety

Komentarze sameQuizy: 81

lonely_boy

no elo jestem demonem

Odpowiedz
VillaiNeko

VillaiNeko

Wewnętrzny demon
Twoim najciemniejszym sekretem jest Twój demon w środku! Czy znasz tych ludzi, którzy wydają się być całkiem normalni, ale coś wydaje się nie w porządku? Mają mroczny sekret, który ukrywają. Może nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co się z nimi dzieje, ale mają w sobie demona. Taką osobą jesteś Ty. Możliwe, że w przeszłości robiłeś straszne rzeczy – lub zrobisz je w przyszłości, albo po prostu jesteś w stanie to zrobić. Często masz wewnętrzną potrzebę zrobienia czegoś, co jest całkowicie złe moralnie. To jak drugi głos szepczący do Ciebie. Niezwykle ważne jest, abyś nigdy nie słuchał tego głosu. Pracuj nad sobą i pozbądź się tej demonicznej obecności, która czai się głęboko w Tobie, czekając na swój moment uderzenia! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ciekawy quiz… i jeszcze ciekawszy wynik O.o XD

Odpowiedz
gruszkaOrg

gruszkaOrg

Wewnętrzny demon :o

Odpowiedz
owocowaherbata

owocowaherbata

Niepokój… Ok…

Odpowiedz
Moniczka_Julcia_i_Nanami

Moniczka_Julcia_i_Nanami

Brak poczucia własnej wartości
Twoim najciemniejszym sekretem jest brak poczucia własnej wartości! Pamiętaj, możesz pokazać innym, co o sobie myślisz! Istnieją różne sposoby zachowania ludzi pozbawionych poczucia własnej wartości. Jeden ciągle potrzebuje poklepywania po plecach i szuka uznania. To osoba, która smuci się, jeśli jej post w mediach społecznościowych nie zdobył tak wielu polubień, jak się spodziewał. Za to osoba innego typu czuje, że zawsze robi coś złego i stara się nie wyróżniać. Ale tym, co łączy obie, jest ich wrażliwość i strach przed odrzuceniem. Jedno złe słowo i ich świat zaczyna się kruszyć. Najlepszą wskazówką, jaką mogę Ci dać, jest odnalezienie własnej wartości w sobie, a nie z zewnątrz. Wyjdź poza swoją strefę komfortu, aby osiągnąć poczucie własnej wartości! Podziel się wynikiem w komentarzu!
nie zbyt༼ つ ◕_◕ ༽つ

Odpowiedz
Ulung.

Ulung.

Głupota

Twoim najciemniejszym sekretem jest Twoja głupota! (Pamiętaj, wynik nie ma zamiaru Cię urazić). Nie każdy rodzi się genialny, a Ty prawdopodobnie znajdujesz się na dolnym końcu skali IQ. Próbujesz ukryć brak sprytu, działając na odwrót. Spoglądasz na innych z góry. Ciągle ich poprawiasz i jesteś wszystkowiedzący. W głębi duszy czujesz się mądrzejszy lub lepszy niż przeciętny człowiek. Ciężko jest dotrzeć do Ciebie z faktami, ponieważ zwykle wierzysz w bzdury. Nie ma nic złego w byciu nieinteligentnym. Równie dobrze może być tak, że jesteś jednym z bardziej inteligentnych ludzi, ale zachowujesz się jak głupiec. Może nie brakuje Ci wiedzy, ale umiejętności społecznych. Powinieneś zacząć otwierać swój umysł i słuchać innych. Przestań gadać i oczyść uszy! Większość ludzi nie jest tak głupia, jak mogłoby się wydawać. Wierz w fakty, a nie w rzeczy, które ktoś cC kiedyś powiedział. Myśl nieszablonowo i przestań mówić innym, co mają myśleć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

OK

Odpowiedz
1
Watch_the_Magic

Watch_the_Magic

Twoim najciemniejszym sekretem jest Twój niepokój! Dla Ciebie świat jest pełen zagrożeń fizycznych i emocjonalnych, a prawie wszystko jest wyzwaniem zbyt trudnym do pokonania. Z tego powodu się chowasz. Masz tendencję do marnowania czasu na bzdury, ponieważ boisz się porażki. Czasami po prostu się poddajesz. Potrzebujesz wzmocnienia poczucia własnej wartości. Wyjdź poza swoją strefę komfortu i staraj się być osobą, którą chcesz być. Możesz to zrobić. Uwierz w siebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
fankusia

fankusia

Głupota
Z większości przedmiotów moją na półrocze oceną jest czwórka xD

Czekaj chociaż według tego opisu czasami się tak zachowuje

Odpowiedz
Seek_z_pizza_w_lapie

Seek_z_pizza_w_lapie

Wewnętrzny demon
Ciekawe :)

Odpowiedz
2
_Nakrapiana_Moneta_

_Nakrapiana_Moneta_

Głupota nie wierzę :{

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej