Sylwester z Creepypastami!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 24

UsunieteKontoStop

UsunieteKontoStop

Nina x Jennifer
Super quiz, chociaż wolałabym iść do Jeffa

Odpowiedz
PRINCESS_Fame

PRINCESS_Fame

od początku tego quizu wiedziałam że mi wyjdzie jeff . . . . . . . . i kto i mi wyszedł ja zawsze musze mieć pecha

Odpowiedz
PRINCESS_Fame

PRINCESS_Fame

@PRINCESS_Fame Jednak zdecydowałaś pójść spać do Jeffa, ale przed tym poszłaś z nim na dwór. Usiedliście na schodach i dosyć długo rozmawialiście o wszystkim i o niczym (ale najwięcej o nożach).
„[Twoje imię], b-bo chciałem Ci coś powiedzieć…”.
„No dobrze, mów”.
„Bo ja chciałem powiedzieć Ci… że mi się podobasz. Imponuje mi Twoja wiedza o nożach, jesteś zabawna, i przy Tobie… czuję… Chwila… Ech… Nie pamiętam jak to się nazywało…”. „Motylki w brzuchu?” – podsunęłaś. „N-no coś takiego… W-wiem, że to dziwne. Heh, pamiętam jak jeszcze kiedyś z bratem powtarzaliśmy sobie, że nie potrzebujemy dziewczyn, że sami sobie poradzimy…”.
„Powiedzieć ci, co mówiła mi moja mama? Nieważne czy jej teraz pragniesz, czy nie. Miłość kiedyś Cię dopadnie…”. I w tym momencie Jeff delikatnie objął Cię w talii, i pocałował. W dodatku w blasku błękitnego księżyca. Tak, to była magiczna chwila. takiego mam pecha

Odpowiedz
wikka_cat

wikka_cat

Chodź bym nie wiem co zrobiła zawsze mam Nina x jenifer o co kama????

Odpowiedz
Slendy_Le

Slendy_Le

NIE TO ŻE JEN TO JANE TO NIE WIEDZIAŁAMDO KOŃCA HISTORII O CO CHODZI Z JEN I KTO TO KUVA JEST.

Odpowiedz
Sanema

Sanema

Ben :3

Odpowiedz
ZwariowanaTb

ZwariowanaTb

Masky

Poszłaś spać do Masky\’ego (przy okazji do pokoju Hoodiego). „Może j-ja pójdę spać na kanapie” – powiedział Hoodie. „Zgoda, jak chcesz” – powiedział Masky i poszliście do kuchni. „Zrobimy sernik, OK? Jestem głodny” – zaproponował. „Ja nie wiem czy będę go jadła, no ale zostanę z Tobą. Mogłabym się o coś zapytać?”. „Jasne, pytaj”. „Czemu tak bardzo nie lubicie się z Tobim?”. „To bardzo skomplikowane, no ale skoro chcesz usłyszeć, to proszę…”. Zaczął opowiadać Ci o Tobim i o nim. Aż śmieszne, że można się Tak Bardzo znienawidzić, przez to, że jeden woli gofry, a drugi sernik. W końcu wyciągnął sernik z piekarnika. „No, w końcu możemy go zjeść”. Na początku mówiłaś, że nie zjesz go ani trochę co? A teraz po prostu nie możesz się oprzeć temu sernikowi. Możliwe, że nawet zjesz więcej niż on. Faktycznie, to była prawda. „Ej, zjadłaś mi ostatni kawałek!”. Krzyknął i szturchnął Cię w ramię. Połknęłaś sernik i zaczęłaś się śmiać razem z nim. Gdy skończyliście spuściłaś głowę w dół. Popatrzyliście się na siebie nieśmiało. Masky chwycił Cię za ramię i pocałował. „Teraz ten kawałek smakuje jeszcze lepiej”.

JEST SENPAI!!!

Odpowiedz

MimiKi174

Toby
Zdecydowałaś się przenocować w pokoju Tobiego. Masz do niego zaufanie, dlatego pójdziesz do niego. „Nie licz na to, że pójdziesz spać teraz!”
„Hehehe… Toby! Ale ja jestem zmęczona”.
„Proszę… Chciałem z Tobą porozmawiać, poza tym… mam jeszcze dużo gofrów do zjedzenia…”.
„No dobrze”.
I poszliście na górę. No cóż, Toby nie miał zbyt czysto w pokoju.
„Pomóc ci sprzątać?” – zapytałaś sarkastycznie.
„No bardzo śmieszne, wiesz?”.
„Zapytałam się z grzeczności”.
„Ta, jasne”.
„Mogę się zapytać… jak zostałeś proxy?”.
„N-no niech będzie…”.
I zaczął opowiadać. Opowiadanie było bardzo długie i smutne, ale też bardzo interesujące. Pytałaś się go również o to, dlaczego tak bardzo się nie lubi z Maskim. Odpowiadał Ci na wszystkie Twoje pytania. Rozmowa była bardzo długa. Toby zauważył, że już prawie zasypiasz.
„Dobrze, powinnaś już iść spać”.
„Wiem, jestem zmęczona. Dobrze… Pójdę do łazienki się przebrać i wrzu…”. Nie dokończyłaś ponieważ Toby chwycił Cię za dłoń, pociągnął w swoją stronę i pocałował . Dlaczego tak zrobił? A Bóg wie… Właśnie taki jest Toby. Psychopata, który się zauroczył.
Jej senpai wybrał mnie 2 razy😍😀❤😍😍😀😀❤

Odpowiedz

Hako

Przeczytałabym ff z tego ;)

Odpowiedz
Park-Wiktoria_24

Park-Wiktoria_24

Ben
Jednak zdecydowałaś się, by spać u Bena. „Oj nie licz, że pójdziemy spać tak wcześnie. Mamy jeszcze dużo gier do przejścia!” – zapewnił Cię. „I na to liczyłam!” – odpowiedziałaś z entuzjazmem i pobiegliście na górę. Wow! Byłaś zaskoczona ilością gier na półkach! „Nie wierzę, że można w ciągu życia uzbierać aż tyle gier!”. „Heh, no wiesz, kocham gry. W końcu, zostałem w jedną wciągnięty…”. Widziałaś, że Ben posmutniał. Dałaś mu buziaka w policzek. Zaczerwienił się. „No dobrze, to zobaczmy jakie ty tu masz gry…” – szybko zmieniłaś temat.
„Może GTA V? Będzie najprościej”.
„Jasne!”. Ben miał rację, nie poszliście wcześnie spać. Ale najwidoczniej był zadowolony. Nie można ukryć, że Ben się Tobą troszkę zauroczył. Ty też się cieszyłaś, że podzielił się z Tobą przydatnymi informacjami i kodami do gry.
Już przysypiałaś, ale słyszałaś co się dzieje obok Ciebie. No cóż, Ben myślał, że śpisz dlatego powiedział:
„Dobranoc, moja księżniczko”. Przy okazji dał Ci całusa w czoło. Nie odzywałaś się, ani nie ruszałaś. Udawałaś cały czas, że śpisz. Zastanawiałaś się, co będzie z wami dalej.

Odpowiedz
MrsFoxez

MrsFoxez

Jennifer x Nina
Zdecydowanie chciałaś pójść spać do dziewczyn. „Ale super, czyli co, teraz będziemy we trzy?”. „Ech, Nina nie podniecaj się za bardzo” – wtrąciła Jennifer i poszłyście na górę do ich pokoju. Było tam ładnie posprzątane. Zauważyłaś, że jedna strona pokoju jest wymalowana na czarno, a druga na różowo (chyba się domyślasz, która część należy do Jen, a która do Niny). Usiadłaś na łóżku. Nina Zaczęła grać na gitarze. Śpiewała taką mało znaną piosenkę, która jej się podobała:
„I’m just your problem – Ashe”.
„Grasz ślicznie, ale chyba do tej piosenki przydałoby się odrobinę poluzować struny, żeby dźwięk był trochę delikatniejszy”. Wypróbowała Twoją propozycję.
„Masz rację, brzmi lepiej”.
„[Twoje imię], masz jakieś ulubione piosenki?” – zapytała Jennifer.
„No znajdzie się kilka…”.
Rozmowy na temat piosenek trwały długo. Śmiałyście się przy tym do łez. Tak szczerze… To… Nie tylko tematy piosenek, ale i chłopaków. „Jesteśmy jak taka trójka Friends4ever” – powiedziała Nina.
„No dobrze, Nina nie nakręcaj się tak” – uspokoiła ją Jennifer.
”No w sumie to ma rację. Bardzo was lubię, poza tym cieszę się, że nie jestem jedyną dziewczyną na tej imprezie”.
„Dobrze się dzisiaj z wami bawiłam” – powiedziała Jennifer.
I właśnie zdobyłaś dwie nowe przyjaciółki.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej