Strzaskane zwierciadło: Odbicie Twej duszy

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 63

soobirdy

soobirdy

Odbicie cierpienia

Odpowiedzi z mojej strony były szczere, nic dziwnego że wynik również jest trafiony.

Chciałabym powiedzieć, że rzadko widuję quizy Tak oryginalnego pomysłu. Na pewno zajrzę tu w przyszłości 🌹

Korona dla Ciebie 👑 😉

Odpowiedz
infekcjanerek

infekcjanerek

Odbicie pustki.
Robisz świetne quizy, jesteś jedyną osobą, którą obserwuję. Jedyną, jaką warto (:

Odpowiedz
1
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@infekcjanerek Ojej, dziękuję, bardzo mi miło :3

Odpowiedz
WILK987

WILK987

Odbicie obłędu

Z pękniętego zwierciadła wytrysnęła krew, która wsiąknąwszy w ziemię ożywiła ją. Ogród zaczął ożywać wraz z Tobą i Twymi zamglonymi wspomnieniami. Cierniste krzaki były teraz piękne oraz pulchne od liści i szkarłatnych, aromatycznych róż. Drzewa uginały się od czerwonych jabłek i dzikich wiśni. Soczyście zieloną trawę ozdabiały liczne czerwone firletki, dalie, maki i pelargonie. Wpatrując się w resztki zwierciadła uśmiechasz się. Twa poprzednia twarz będąca widmem i koszmarem z przeszłości zniknęła, a zamiast niej pojawiło się odbicie Twej duszy. Twój wygląd, Twoje zachowanie, Twój umysł… One wszystkie uległy całkowitej zmianie po tragedii jaka Cię dotknęła! W lustrzanym odbiciu pojawiła Ci się blada twarz, oczy opętane przez szaleństwo i niezwykle szeroki uśmiech poszerzony dodatkowo za sprawą nacięć w kącikach ust. Zwierciadło ukazało Ci wygląd Twej duszy. Jednakże czemu opętało ją szaleństwo? Cóż takiego się stało, że nie potrafisz spojrzeć na swoje własne odbicie? Co takiego Cię spotkało?

😈🌹🤔
Sama nie wiem 😢

Odpowiedz
WeakHuman

WeakHuman

Odbicie udręki

Z pękniętego zwierciadła wytrysnęła krew, która wsiąknąwszy w ziemię ożywiła ją. Ogród zaczął ożywać wraz z Tobą i Twymi zamglonymi wspomnieniami. Cierniste krzaki były teraz piękne oraz pulchne od liści i żółtych, aromatycznych kwiatów forsycji. Grusze i jabłonie uginały się pod ciężarem owoców. Soczyście zieloną trawę ozdabiały liczne żółte żonkile, mniszki, ranniki, pierwiosnki i krokusy. Patrzysz obojętnie na resztki zwierciadła. Twa poprzednia twarz będąca widmem i koszmarem z przeszłości zniknęła, a zamiast niej pojawiło się odbicie Twej duszy. Twój wygląd, Twoje zachowanie, Twój umysł… One wszystkie uległy całkowitej zmianie po tragedii jaka Cię dotknęła! W lustrzanym odbiciu pojawiła Ci się blada twarz o podkrążonych, udręczonych oczach. Po mrugnięciu jednak widziana przez Ciebie postać zmieniła się, a raczej przybrała białą maskę teatralną. Zwierciadło ukazało Ci wygląd Twej duszy. Jednakże czemu ona tak wygląda? Cóż takiego się stało, że nie potrafisz spojrzeć na swoje własne odbicie? Co takiego Cię spotkało? Na te pytania odpowiesz sobie sam w kolejnej części, która nastąpi już niebawem! ~~~~ Erynia: Drogi czytelniku, pochwal się swym wynikiem w komentarzu! Jeśli zaś spodobał Ci się mój quiz zostaw serduszko!

Odpowiedz
Arelise

Arelise

Odbicie smutku

Z pękniętego zwierciadła wytrysnęła krew, która wsiąknąwszy w ziemię ożywiła ją. Ogród zaczął ożywać wraz z Tobą i Twymi zamglonymi wspomnieniami. Cierniste krzaki były teraz piękne oraz pulchne od różowych liści perukowca. Drzewa wiśniowe uginały się od różowych kwiatów i czerwonych owoców. Soczyście zieloną trawę ozdabiały liczne różowe malwy, astry, jeżówki, magnolie i piwonie. Patrzysz smutno na resztki zwierciadła. Twa poprzednia twarz będąca widmem i koszmarem z przeszłości zniknęła, a zamiast niej pojawiło się odbicie Twej duszy. Twój wygląd, Twoje zachowanie, Twój umysł… One wszystkie uległy całkowitej zmianie po tragedii jaka Cię dotknęła! W lustrzanym odbiciu pojawiła Ci się blada twarz dziewczynki o smutnych, zielonych oczach roniących krwawe łzy i o długich, brązowych włosach.

Ciekawy quiz! C:

Odpowiedz
I.LOVE.HARRY.POTTER

I.LOVE.HARRY.POTTER

Smutek

Odpowiedz
Cognlc

Cognlc

Odbicie obłędu, a co do quizu to jest cuuuuuuudny! Wszystko świetnie napisane, w końcu jakiś dobry quiz ❤

Odpowiedz
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@Cognlc Dziękuję ^^ Jeśli jesteś ciekaw, kontynuacja została już udostępniona na moim profilu, miłej zabawy! :D

Odpowiedz
vanessa_Red_Rose

vanessa_Red_Rose

Odbicie obłędu.
Super quiz

Odpowiedz
1
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@vanessa_Red_Rose Dziękuję ^^

Odpowiedz
1
aartyzm_

aartyzm_

Odbicie cierpienia

Wow… Po prostu niesamowity quiz! ❤

Odpowiedz
1
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@aartyzm_ Dziękuję ^^ :3

Odpowiedz
aartyzm_

aartyzm_

@Erynia nie dziękuj! To ja powinnam Ci dziękować za robienie tak świetnych quizów ❤

Odpowiedz
1
Erynia

Erynia

•  AUTOR
Odpowiedz

Black_Angels_xd

Odbicie pustki . Super quiz , bardzo mi się podoba QwQ

Odpowiedz
1
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@Black_Angels_xd Dziękuję ^^ Kolejna część została już udostępniona na moim profilu, miłej zabawy! 😋

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej