Którego konia z serialu „Życie w cuglach” przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Olimpiatka
Olimpiatka
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 87

Koniaragra

Raven

Odpowiedz
MontiOWA

MontiOWA

Przypominasz Ariel!
Najbardziej przypominasz konia Gaby Ariel! Po przyjściu Gaby do stajni Bright Fields, dziewczynie ciągle brakowało własnego konia! Wreszcie stajnia zorganizowała dzień otwarty. Wszystko by było dobrze dopóki kuzyn Zoe Aron nie otworzył bramy. Po chwili do stajni przybiegło stado dzikich koni. Konie nie biegały po stajni długo, oprócz jednej zagubionej klaczy. Klacz stała w miejscu nie ruszając się dopóki córka burmistrza Heather spróbowała wejść na konia. Dzika klacz przewróciła ją. Po całej niebezpiecznej akcjiburmistrz wyspy rozkazała złapać Ariel i zabić ją. Ariel wtedy ukrywała się w stajni Bright Fields. Okazało się, że Ariel niedługo będzie rodzić źrebaka. Pin pomógł chętnie w porodzie, a Aron dał jej imię i tak samo wymyślił imię dla jej źrebaka. Zagadka się rozwiązała! Ariel dlatego chciała zostać w stajni, bo tu był Raven! Raven był ojcem źrebaka o imieniu Skaut! Ariel po porodzie dalej była ukrywana w stajni. Jednak później przez krótką nieuwagę Ariel uciekł, a znaczniki Jade wygasły! Zaczęły się poszukiwania stada i Ariel przez członków stajni i klub śniadaniowy! Wreszcie dzikie konie i Ariel zostały znalezione przez Gaby i Zoe. Spełniło się też największe marzenia Gaby, bo jechała pierwszy raz na dzikim koniu Ariel! Koń jest zwinny, szybki i czuły tak jak Ty! Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym niezwykłym koniu i jego właścicielce zachęcam Cię do obejrzenia serialu „Free rein” czyli po polsku „Życie w cuglach”!

Nie wiem kto to ale i tak spoko quiz

Odpowiedz
1
Malomiasteczkowa

Malomiasteczkowa

Elvis, koń Pina

Odpowiedz
1
karaluszki.xd

karaluszki.xd

Przypominasz Boba!
Najbardziej przypominasz konia Becky i Bena Boba! Bob od dawna należy do nich. Łączy ich wielka więź z nim! Bob czasami niszczył dużo rzeczy, ale naprawdę był świetnym koniem! Bob niestety nie umiał skakać i szybko galopować, ale Becky nauczyła go różnych interesujących sztuczek. Mia parę razy chciała wygonić Boba ze stajni jej taty, gdyby nie jego bohaterski czyn. Właśnie to Bob uratował Firefly, Ravena i wszystkie inne konie z palących się boksów! Pomogła mu w tym jego słynna sztuczka. Bob przez to sam wiele wycierpiał. Miał już zostać uśpiony, gdyby nie szybka interwencja Zoe i Pina. Pin podał Bobowi lekarstwo, a on od razu wyzdrowiał! Koń jest leniwy, sprytny i kochający tak jak Ty! Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym niezwykłym koniu i jego właścicielce zachęcam Cię do obejrzenia serialu „Free rein” czyli po polsku „Życie w cuglach”! Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2

Sheilor

Najbardziej przypominasz konia Gaby Ariel! Po przyjściu Gaby do stajni Bright Fields, dziewczynie ciągle brakowało własnego konia! Wreszcie stajnia zorganizowała dzień otwarty. Wszystko by było dobrze dopóki kuzyn Zoe Aron nie otworzył bramy. Po chwili do stajni przybiegło stado dzikich koni. Konie nie biegały po stajni długo, oprócz jednej zagubionej klaczy. Klacz stała w miejscu nie ruszając się dopóki córka burmistrza Heather spróbowała wejść na konia. Dzika klacz przewróciła ją. Po całej niebezpiecznej akcji burmistrz wyspy rozkazała złapać Ariel i zabić ją. Ariel wtedy ukrywała się w stajni Bright Fields. Okazało się, że Ariel niedługo będzie rodzić źrebaka. Pin pomógł chętnie w porodzie, a Aron dał jej imię i tak samo wymyślił imię dla jej źrebaka. Zagadka się rozwiązała! Ariel dlatego chciała zostać w stajni, bo tu był Raven! Raven był ojcem źrebaka o imieniu Skaut! Ariel po porodzie dalej była ukrywana w stajni. Jednak później przez krótką nieuwagę Ariel uciekł, a znaczniki Jade wygasły! Zaczęły się poszukiwania stada i Ariel przez członków stajni i klub śniadaniowy! Wreszcie dzikie konie i Ariel zostały znalezione przez Gaby i Zoe. Spełniło się też największe marzenia Gaby, bo jechała pierwszy raz na dzikim koniu Ariel! Koń jest zwinny, szybki i czuły tak jak Ty! Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym niezwykłym koniu i jego właścicielce zachęcam Cię do obejrzenia serialu „Free rein” czyli po polsku „Życie w cuglach”! Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
OliGaGa

OliGaGa

Firefly 🔥✈️

Odpowiedz
2
_wariatka_koniara_psiara_

_wariatka_koniara_psiara_

Raven💞
Najbardziej przypominasz konia Zoe Ravena! Kiedyś koń przypłynął na wyspę całkiem sam, spakowany był wtedy do ciasnego kontenera. Odnaleźli go wtedy Pin i jego tata. Rodzina Pina była bardzo biedna i wreszcie choć wcale nie chcieli tego robić sprzedali go Eliotowi do stajni Bright Fields. Długo nikt nie umiał na niego usiąść, aż do chwili przyjazdu Zoe. Dziewczyna pierwszy raz spotkała Ravena na plaży, który biegł na nią bardzo rozpędzony. Zoe tam pierwszy raz go uspokoiła. Zoe zaczęła uczęszczać do stajni i wszystko miało już być fajnie dopóki jej mama zabroniła jej chodzić do stajni. Zoe była zrozpaczona tą decyzją! Wreszcie wszystko dobrze się potoczyło, lecz nie było aż tak wspaniale. Raven został skradziony! Jednak Zoe po pewnym czasie przechytrzyła złodziei i udało jej się odzyskać ukochanego Ravena. Parę razy dziewczyna nawet prawie go straciła, gdyby nie jej wielka więź z nim! Koń jest odważny, szybki i bardzo nieufny dla obcych i złośliwych ludzi dokładnie jak Ty! Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym niezwykłym koniu i jego właścicielce zachęcam Cię do obejrzenia serialu „Free rein” czyli po polsku „Życie w cuglach”! Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
Kocham ten serial i Ravena!!!💞🐴💞

Odpowiedz
2
karaluszki.xd

karaluszki.xd

@_wariatka_koniara_psiara_ za pierwszym razem miałam Ravena

Odpowiedz
2
Quoniara

Quoniara

Raven
Kocham tego konia 😘

Odpowiedz
2
karaluszki.xd

karaluszki.xd

@Quoniara za pierwszym razem miałam Ravena

Odpowiedz
1
zola258

zola258

Ariel super quiz

Odpowiedz
2
IglastyCien

IglastyCien

Firefly
OwO

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej