Robie watahe Sniegu ! (Imie moze byc z wojownikow)

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
PiaskowaUwU
PiaskowaUwU
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 49

Galaxy_Woman

Galaxy_Woman

Ranga: Uczeń
Imię: Amy
Historia: Została znaleziona pod torami, cała połamana, wataha ją uratowała, itd…
Charakter: Kreatywna, Pomocna, Miła, Empatyczna, Odważna, Nie lubi się kłócić
Płeć: suczka Husky
Wiek: 2 lata
Rodzina:
– matka Annie – zagubiona
– ojciec – Carl – zmarł, myśliwi go zabili
– siostra – Layla
Wygląd: Biało – szara suczka o głębokich, błękitnych oczach, szczupła, wysportowana, puszysty ogon
Dodatkowe info: —

Odpowiedz
Quiet_Carnage

Quiet_Carnage

Ranga: Medycyna
Imię: Crystal
Historia : Ona i jej siostra, zostały urodzone w lesie, przez bezdomną suczkę Lilię, niestety, gdy miały osiem miesięcy, zostawiła je, bo znudziła jej się opieka nad nimi. Marlena uczyła się polować na myszy, czy króliki, a Crystal nie. Gdy jej siostra polowała, ona chodziła na spacery i zbierała owoce. Przez dwa laty żyły szczęśliwie, myśląc, że nic, im nie grozi. Niestety, kolejną rzeczą, która sprowadziła nieszczęście na siostry, to kłusownicy. Chcieli złapać biedną Cry. Nie wie dlaczego się jej tak uczepili. Może dlatego, że jej ojciec był wilkiem? Tylko skąd oni mieliby to wiedzieć? Jednak Cry nie było dane się tego dowiedzieć. Przerażona nie wychodziła z domu, nie obchodziło ją to, czy umrze z pragnienia. Po prostu się bała. Marlena, chcąc jej pomóc, zabiła jednego z kłusowników, jednak drugi strzelił jej prosto w klatkę piersiową, a potem uciekł. Załamana tym totalnie Crystal, uciekła i trafiła do Watahy Śniegu. Nie potrafi, ale może pozna kogoś, kto to wszystko zmieni.
Chrakter: Jest ona miłą i pomocną waderą, która nie lubi kłótni. Jak już do nich dochodzi, stara się je rozwiązać spokojną rozmową. Uwielbia naturę i wszystko, co z nią związane. Kocha też wolność, boi się niewoli, nigdy w niej nie była. Kolejną rzeczą, która zalicza się do ulubionych to bieganie. Crystal mogłaby godzinami to robić. Różni się od innych wilków tym, że woli jeść owoce czy warzywa. Nikt nie wie, dlaczego tak jest, zawsze brzydzi się widokiem zdechłego zwierzęcia. Nie cierpi zabijania. Mówiąc w skrócie, jest wegetarianką. Chciałaby się zaprzyjaźnić z kimś, ale boi się, że inni ją odtrącą i wyśmieją przez jej wygląd. Woli towarzystwo innych zwierząt. Patrzenie na rośliny, czy inne żyjące istoty, to dla niej sama frajda. Chciałaby być tak jak siostra i przestać przejmować się tym, co o niej inni mówią, ale nie potrafi. Gdy się z nią zaprzyjaźnisz, wiedzże, ona zawsze Cię pocieszy i nigdy nie zostawi. Możesz przekazać jej każdą tajemnicę, a ona nikomu jej nie zdradzi. Zawsze marzyła o przeżyciu niezwykłej przygody. Nie życzy nikomu źle, oddałaby za kogoś życie, chociażby popełnił wiele zbrodni. W każdym widzi choć odrobinę dobra. Od dziecka marzy, o tym by ułożyło jej się w życiu. Nie ocenia po wyglądzie czy pochodzeniu, dla niej liczy się dusza wilka. Jest bardzo lojalna wobec sfory i choćby ją torturowano, ona nigdy jej nie zdradzi.
Płeć: Suczka
Wiek: 3 lata i 10 miesięcy
Rodzina:
• Matka Lilia – była psem rasy Husky
• Ojciec ??? – Crystal wie tylko, że był on wilkiem
• Siostra Marlena (nie żyje)
Wygląd: Crystal jest wysoką i szczupłą suczką o śnieżnobiałej, puszystej sierści. Jedno jej oko jest barwy lodowatego błękitu, a drugie zaś jasnego brązu. Ma długie, chude łapy, dzięki czemu szybko biega. Ogon jej jest dosyć długi i miły w dotyku. Zawsze czuć od niej owocami czy ziołami, które zbiera. Zwykle nosi lekko brudną apaszkę, która należała do jej siostry. Jest to dla niej najdrogocenniejsza pamiątka.
Dodatkowe Info:
• Crystal nie należy do silnych wilków, ale nadgania szybkością i zwinnością,
• Potrafi wysoko skakać,
• Jest bardzo wytrzymała i umie świetnie utrzymać równowagę,
• Nie jest zbyt dobrą pływaczką, 
• Potrafi bezszelestnie się poruszać,
• Ma wyostrzone zmysły.

Odpowiedz
1
Quiet_Carnage

Quiet_Carnage

@Quiet_Carnage Zdjęcie Cry mogę wysłać na priv UvU

Odpowiedz
Quiet_Carnage

Quiet_Carnage

A ile można mieć postaci? UvU

Odpowiedz
PiaskowaUwU

PiaskowaUwU

•  AUTOR

@papuga1437 przejedz reka po ekranie

Odpowiedz

P...a

@PiaskowaUwU a dalej mg być w tej watasze?

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (19)
Brea

Brea

Imię: Mia
Ranga: Myśliwy
Charakter: otwarta, zabawna, przyjazna, lojalna, ambitna, odważna
Historia: Wszystko w jej życiu było ok, dopóki jej rodziny nie zastrzelono. W poprzedniej watasze, gdy się po tym wydarzeniu normalnie na myśliwego uczyła, wszyscy uczniowie się z niej śmiali, bo nie miała rodziny. Jej BFF ją opuściła i wygnała. Przez dobre 2 lata błąkała się w lesie. Nlsama nauczyła się polować, aby przeżyć, więc gdy została przyjęta do nowej watahy, odrazu została myśliwym
Wiek: 3 lata
Płeć: samica
Rodzina: nie pamięta, bo ostatni raz widziała ją w wieku 1 roku
Wygląd: jasno brązowa wilczyca z żółtą falowaną linią biegnącą od nosa pomiędzy uszy i heteronomią ( lewe oko błękitne, prawe lekko zielonawe)
Dodatkowe info: jest strasznie wrażliwa i niecierpi walczyć, ale jednak czasem trzeba walczyć o swoje terytorium. Chcę mieć jak najwięcej przyjaciół. Jest dla wszystkich pomocna i dobra, ponieważ wie, jak to być niechcianą

Odpowiedz
PiaskowaUwU

PiaskowaUwU

•  AUTOR

Moja kolej imie: Rani (Sindi oznacza krolowa)
Ranga:przywodca
Charakter: Rani to szybka grozna lojalna silna wytrzymala (psychicznie jak i fizycznie) Umie zauwazac dziwne rzeczy u wilkow.
Historia: urodzila sie jako male i slabe szczenie w watasze Polnocy mama ja kochala i traktowala ja lepiej niz swiat. Miala 3 rodzensta z czego 2 to chlopcy a 1 dziewnczynka Jako szczenie byla slaba ale nie pddawala sie i szla dalej Kochala swoj klan ale niestety…wataha polnocy zostal wygnana przez Watahe wschodu. Byla zima i przez jej biale futro czesto sie w niej gubila ale rodzenstwo ja znajdowalo wilki byly wychudzone i zmine az w koncu wszystkie umarly….nawet jej matka przezyli tylko jeden brat i siostra. Wkoncu kiedy byli o wlos od smierci znalezli watache ognia. U nich po mimo zimy bylo slonce Rani przechodzila Bardzo ciezki trening az wkoncu stala sie silniejsza od dwoch rodzenst razem Jej mentorem byla noc czyli silna czarna wilczycza w koncu byla dorosla watache ognia Przejal Ciemn noc byl okropnym przywodca I za jakikolwiek blad wygnawal nie wazne czy w lato czy w zime. W koncu wygnal tez rani ale jej rodzenstwo zostalo…niestety brat zostal z ciemna noca bo byl mu bardziej lojalny w koncu zostali tylko Rani i Shani (siostra) Pozstanowili zalozyc wlasna watahe po ciezkim jak kowadlo treningu i tak powstala Wataha Sniegu.
Wiek: 6lat i 2 ksiezyce
Plec: samica
Rodzina: Matka Szarosc siostra polnocka brat: szybki Ogien, Shurai
Wyglad: Bielsza wilczyca niz jaka kolwiek w stadzie z piekniejszymi oczami niz fale wody o kolorze zoltym.

Dodatkowe info: •Byla przy niej jaskolka ktora byla drugim wcieleniem jej matki.
•Ma dwojka sczeniant Iskierke i Ognika
• jest najszybsza i najsliniejsza w klanie
• przez to ze jest biala czesto wilki jej nie widza xD

~Piasek☻

Odpowiedz
2
.Rose.Tea.

.Rose.Tea.

Imię: Rose
Ranga: Myśliwy
Charakter: tajemnicza,inteligentna, sprytna, zwinna,czasem agresywna, gdy poluje jest bardzo cicha, bardzo silna, szybka, lojalna dla watachy, nawet miła, odważna, poważna
Historia: Miała bardzo dużo rodzeństwa,lecz nie była kochana przez rodziców. Jej rodzice jej nie nawiedzili, i przez to wyrzucili ją ze swojej watachy. Kilka miesięcy sama się bląkała po lesie, a raz zaatakował ją lis, przez niego ma blizny. W końcu po kilku miesiącach znalazła ja tam watacha.
Wiek: 3 lata
Płeć: samica
Rodzina: nie zna, ponieważ została wygnana ale wie to że ma 4 siostry i 2 braci
Wygląd: Biała wilczyca z piękną heterohromią ( lewe oko błękitne, a prawe fioletowe) ma dużo blizn, ponieważ musiała dużo walczyć:( 2 długie na szyi,1 trochę długą na prawym oku, 2 długie na każdych łapach i 1 długą na ogonie)
Dodatkowe info:
•Jest bardzo dobrą łowczynią ( w dzieciństwie dużo musiała polować,aż się nauczyła i to nawet bardzo cicho)
•Czasami jak ktoś ją wkurzy, może tą osobę…..nawet zaatakować (ale bardzo rzadko (tylko osób które bardzoo ją wnerwią), a ogólnie może głośno warknąć)
•Uwielbia, a raczej kocha się myć w zimnej wodzie
•bardzo lubi maluchy, i chciałaby je mieć( jeśli ktoś chce może być moim dzieckiem, lub dziećmi)
•Chciałaby też mieć partnera
•Najbardziej lubi jeść sarny i zające
•Bardzo chce mieć przyjaciół( niestety jej dawni ‚przyjaciele’ nie tolerowali jej wyglądu)
•jej ojciec był byłym alfą innej watachy

Odpowiedz
4
.Rose.Tea.

.Rose.Tea.

@Wild_Rose_Wolf a i jeszcze moje młode: Blue-Syn, Flower-Córka, Moon-Córka

Odpowiedz
SecondScourge

SecondScourge

Ranga: myśliwy
Imię: Roxy (mogę takie mieć?)
Charakter: jest nie miła, wredna, tajemnicza, trudno jest zdobyć jej zaufanie
Historia: jako mała została znaleziona przez watahę, nigdy nie chciała i nadal nie chce mówić o swojej rodzinie
Wygląd: czarna z jasnobrązowymi łapami, uszami, pyskiem, łatkami nad oczami i spodem ogona, ma ciemnobrązowe oczy, bliznę na szyi, na oku, lekko kuleje na tylnią łapę
Wiek: 1 rok i 7 miesięcy
Dodatkowe info:
• Jej najlepszym przyjacielem jest pies z poza watachy – Jake (czytaj: Dżejk (jakby ktoś nie wiedział))

Odpowiedz
4
Nathia

Nathia

Ranga: Uczeń
Wygląd: ogromny biało-szary pies rasy husky. Prawie całe jego ciało pokryte jest płaszczem bieli, dopiero na grzbiecie widać szare przebłyski futra. Ma szczupłą sylwetkę i wyglądem przypomina wilka. Posiada parę wiecznie uśmiechniętych, brązowych oczu.
Imię: Odbłysk
Historia: Odbłysk rodzi się w miocie husky, psów szkolonych na pociągowe. Nie uśmiecha mu się takie życie i nim ktokolwiek zdąża go pokochać ten znika gdzie pieprz rośnie. Zamiatając swoimi małymi łapkami przechodzi z domu od domu żebrając o żywność swoim napastliwym i śliniącym jęzorem. Znajduje miejsca do spania w jakichś starych, opuszczonych domkach. Takim sposobem wędruje sobie aż nie napotyka się na patrol watahy.
Charakter: upierdliwy osobnik, który uwielbia wtryniać nos tam gdzie go akurat nie potrzeba. Niemniej jednak zieje od niego radość, która z szybkością światła potrafi przejść na członków jego watahy. Dumny żartowniś stroniący jednak od przemocy. Ta wielka kupa futra nie chce walczyć, a sprawy załatwiać pokojowo. Nie ma w nikim wroga, a wszyscy co do jednego uważają go za sympatycznego psiura, którego jednak egzystencja nieraz potrafi mocno w******.
Płeć: samiec
Wiek: 12 księżyców
Rodzina: Jak możemy się dowiedzieć przez historię, chłopaczyna całą swoją rodzinę porzucił.
Dodatkowe info: I have no idea

Odpowiedz
3
papuga1437

papuga1437

Imię: Venom
Ranga: myśliwy
Charakter: tajemnicza, wredna, nieufna, czasem agresywna ale za to inteligentna, bystra i uważna. Jest też (wiem, że to nie cechy charakteru) silna, szybka i zwinna
Historia: matka ją porzuciła, a ojca nigdy nie poznała więc ta wraz z siostrą błąkała się po lesie wiele miesięcy. Raz zaatakował ją lis (którego jakimś cudem pokonała) i przez to ma blizny. Potem znalazła ją ta wataha.
Płeć: samica
Rodzina: jej siostrę porwał lis i póki co nic na jej temat nie wiadomo
Wygląd: czarna wilczyca z białym ogonem. Ma bliznę na lewej tylnej łapie, na oku i dwie na szyi. Jedno oko ma zielone, a drugie szare ( to gdzie ma bliznę)
Dodatkowe info: idk

Odpowiedz
1
papuga1437

papuga1437

@papuga1437 aha i venom kiedyś swojego partnera jeszcze odnajdzie

Odpowiedz
papuga1437

papuga1437

@papuga1437 i btw tak w głębi duszy jest bardzo miła i pomocna ale otwiera się tylko na osoby, które najbardziej szanuje i z którymi jest zżyta

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Quiet_Carnage

Quiet_Carnage

Ranga: Omega
Imię: Rosea
Historia: Mieszkała wraz z siostrami nieopodal wodospadu, w małej norze. Gdy podrosła, każda z nich poszła w różne strony, i już nigdy się nie spotkały. Rosea trafiła do Watahy Śniegu.
Charakter: Rosea to nieśmiała i cicha wadera. Nie lubi podnosić głosu na innych, jednak zdarzają się dni, gdy musi to zrobić. Nie lubi także bicia się i zabijania. Stara się nie stosować przemocy wobec innych. Należy do tajemniczych i skrytych wilków. Jest nie ufna. Nie mówi za dużo o sobie.
Płeć: Wadera
Wiek: 2 lata
Rodzina: Miała dwie siostry
Wygląd: Mogę wysłać zdjęcie?
Dodatkowe Info:
• Rosea nie potrafi polować

Odpowiedz
2
PiaskowaUwU

PiaskowaUwU

•  AUTOR
Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej