Rozpoznasz lektury szkolne po ich śmiesznych recenzjach?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 79

sutek_peppy

sutek_peppy

Uwarzam iż ten kłiz jest błendny z mojym wyznaniem. Ksiołszki o tematyce poprzednich wiekuw som bardzo warzne rozwoju naszych dzieci. Cała polska powinna wiedzieć jacy Ci Rosjanie i Niemcy som źli i nasze dzieciaki powinny wiedzieć jak to kiedyś było cięrzko. Nikt wtedy nie mugł wy6jść na ulice i zacząć głośno drzeć ryja z tych anime piosenek. U nas to nawet chymnu nie możnabyło śpiewać! Tak samo kiedyś nie było innych bogów! był jeden i wciąż jest! pamiętajcie dzieci, chodźcie do kosićoła.

Odpowiedz
1

alozo

Nie zgadzam się z większością z tych opinii. Jak co się nie podoba, to po prostu nie czytaj! Za każdym razem kiedy słyszę że kumpel nie przeczytał jako lektury książki tylko lekturę, to się pytam, "dlaczego"? A on mi mówi że recenzje były słabe a sama książka mu się znudziła po pięciu minutach czytania. No ręce opadają. Nie rozumiem czytania streszczeń. Trzeba być naprawdę tępym żeby czytać streszczenie i udawać że przeczytałeś książkę. A potem wyobraź sobie, że pani mówi że jestem w grupie z chłopem co streszczenie czytał, i mamy zrobić dwustronowe opracowanie głównego bohatera, a jemu zawsze uchodzi na sucho. Po prostu tego nie lubie, bo nauczyciele nigdy nie sprawdzają klasy, czy każdy NAPRAWDĘ przeczytał książkę. Przez takie głupie recenzje można się naprawdę zniechęcić. Np. moją ostatnią lekturą był "Quo Vadis" Sienkiewicza, i na początku podszedłem sceptycznie bo opinie były okropne, głównie dlatego że ludziom nie chciało się czytać. Ale po chwili czytania, pokochałem te książkę, i czytałem przez cztery dni bez przerwy! Nawet przestałem nienawidzić mojego wroga od pierwszej klasy, bo on też to przeczytał w całości.

Odpowiedz
1

Dexo002

8/10

Odpowiedz
1
_carpediem_

_carpediem_

Ahh… Te "recenzję", aż bolą w oczy. Większość z ich autorów nie widziała się z tymi książkami przez ścianę. Najbardziej zszokowała mnie recenzja ,,Dziadów II". Science-fiction? Horror? Błagam! Co ma literatura fantastyczno-naukowa do obrzędu odsyłania dusz? Jak widać autor nie wie o czym piszę. Co do horroru, to już nie wiem jak to skomentować, bo to, że ,,Dziady" nie są horrorem to najoczywistsza oczywistość. ,,Opowieść Wigilijna" książką propagandową? CO?! Jakim cudem ktoś mógł na to wpaść? Szkoda, bo przez takie recenzję sprawiają, że wiele osób nie przeczyta naprawdę dobrych książek.

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

8/10
Świetny quiz 💖

Odpowiedz
2
Avesa

Avesa

6/10Dobrze
Ale Ania z Zielonego Wzgórza jest cudowna✨💜🌼

Odpowiedz
3
Kosiarq_07

Kosiarq_07

7/10

Odpowiedz
1
Asui-Tsuyu

Asui-Tsuyu

5/10

Odpowiedz
1
.LunaFoster.

.LunaFoster.

8/10

Odpowiedz
1
traitor

traitor

10/10
+1 z recenzją Syzyfowych Prac.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej