Rok 1971 [interaktywne]


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 23

kambi

kambi

Super to wyszło 😺
Czekam na Burdine

Odpowiedz
1
kambi

kambi

Chcę reklamację, bo trafiłem do Gryffindoru, a nie Hufflepuff

Odpowiedz
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@kambi to możesz sobie przejść jeszcze raz XD Specjalnie dałam takie odpowiedzi, żeby nie było tak oczywiste, do którego domu trafisz

Odpowiedz
Jablko._.Polskie

Jablko._.Polskie

Fajne i przyjemne opowiadanie.

Odpowiedz
1
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@Jablko._.Polskie dziękujęeee

Odpowiedz
1
litruwa

litruwa

Bardzo przyjemne opowiadanie, choć jak wypowiada sie jedna postać to niech dymek bedzie po jednej stronie nawet jak jest przerwane narracja.
Ale no to szczegół, a ogolnie zakebiste i życzę sg

Odpowiedz
1
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@litruwa w większości tak robiłam, ale możliwe, że przy której postaci zapomniałam tego zmienić. A może nawet kzry kilku, muszę to sprawdzić i zmienić

Odpowiedz
1
litruwa

litruwa

@Tigra123 to przy sybilii tak bylo

Odpowiedz
2
reane

reane

Czy da sie wygrać bedac w gryffindorze…

Odpowiedz
reane

reane

@Tigra123 o jezu 😭 próbowałam kilka razy dostać zakończenie w którym się nie spóźniam XD

Odpowiedz
1
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@reane XD zakończenie się tylko nieco różnić jak jesteś w gryffindorze, bo tam Dumbledore daje gryfonom jeszcze 10 punktów za "dobre zachowanie" XD no cóż, ma swoich ulubieńców

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Cetlin.

.Cetlin.

Świetne opo. Śmiesznie było zobaczyć kwestie Lucjusza mówioną przez Dropsika. Pewnie ten błąd jest już naprawiony.

Odpowiedz
1
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@.Cetlin. takkk, naprawiłam go, ale może to nie był błąd? Może dropsik naprawdę ma takie myśli o mugolach?

Odpowiedz
.Cetlin.

.Cetlin.

@Tigra123
Kto wie…

Odpowiedz
1
Lexy_di_Angelo

Lexy_di_Angelo

Ej MEGA WYSZŁO 😍😍😍 leci do ulu!!!

Odpowiedz
Lexy_di_Angelo

Lexy_di_Angelo

@Tigra123 nieee jest mega. Ja bym straciła cierpliwość po drugim pytaniu xdd

Odpowiedz
1
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@Lexy_di_Angelo to dobrze XD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Kebabowski

Kebabowski

fajny pomysł ✌️

Odpowiedz
3
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@Kebabowski OMG, dziękujęeeee🩵🩵🩵

Odpowiedz
irritator

irritator

omg musze sobie to przejsc w wolnym czasie!!!

Odpowiedz
1
Tigra123

Tigra123

•  AUTOR

@irritator ❤️❤️❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej