Rick Sanchez, Bruce Banner czy Admirał Thrawn? – Którego geniusza bardziej przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 46

Smoof02

Bruce Banner (・∀・)

Odpowiedz
Mary_3000

Mary_3000

Bruce Banner😃

Odpowiedz
2
Morty123xD

Morty123xD

Rick Sanchez
To współtytułowy, główny bohater i protagonista serialu „Rick i Morty”. Jest genialnym naukowcem, którego alkoholizm i lekkomyślne, nihilistyczne zachowanie wywołują u jego córki Beth strach o jej syna Morty’ego.
Rick jest wysokim, chudym starcem. Ma długie nogi, ramiona i jest bardzo szczupły. Posiada bladą cerę i jasne, szaroniebieskie spiczaste włosy z łysą plamą z tyłu głowy oraz monobrew. Jego twarz jest pomarszczona. Widoczne są na niej liczne zmarszczki oraz „wory” pod oczami. Od czasu do czasu na jego brodzie widoczna jest zielona plama, która pojawia się głównie wtedy, gdy jest pijany lub wymiotuje. Rick wypowiada się w chaotyczny, bełkotliwy sposób. Gdy mówi, często przerywa swoją wypowiedź, by beknąć czy czknąć, co jest bezpośrednim wynikiem tego, iż jest pijany. Naukowiec nosi jasnoniebieski golf, brązowe spodnie spięte ciemnobrązowym paskiem z żółtą klamrą, czarne buty oraz biały fartuch laboratoryjny.
Lubię go..ale Morty jest lepszy
Fajny wynik 🦊💖

Odpowiedz
avengerka888

avengerka888

Bruce Banner😀

Odpowiedz
2
starwars35

starwars35

Bruce Banner

Odpowiedz
1
felesiaq

felesiaq

Thrawn 🥰

Odpowiedz
kasiunia584

kasiunia584

Bruce Banner

Odpowiedz
Thrush

Thrush

Admirał Thrawn!
Fajny 😃

Odpowiedz
MissJC

MissJC

Rick Sanchez <3

Rick i ja mamy wiele wspólnego. Nie lubimy ludzi, jesteśmy p*******, mamy prawie wszystko w d**** i lubimy sięgać po alko 🤪

Odpowiedz
2
VanRose

VanRose

Wielki Admirał Thrawn
Mitth’raw’nuruodo, znany bardziej jako Thrawn, był mężczyzną rasy Chissów pochodzącym z planety Csilli. Służył we flocie Imperium Galaktycznego jako wielki admirał. Gdy rebelianci zaczęli rosnąć w siłę, Thrawn został wysłany do walki z nimi. Uważał, że jeśli chciało się pokonać wroga, należało go najpierw poznać. Nie tylko jego taktyki i strategie, lecz także historię. Był bardzo analityczny i cenił informację ponad wszystko. Używał do walki głównie pistoletu blasterowego RK-3 wykorzystywanego przez większość oficerów Imperium, a nawet Najwyższego Porządku.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej