Propozycje

Cześć i czołem wszystkim! Wiem, że moja obecność tutaj drastycznie spada, ale to nie moja wina. Jest to wina przygotowywań do egzaminów, sprawdzianów i kartkówek lub klasówek. Przepraszam was za to, że moja obecność jest taka niska. Jeszcze raz przepraszam! Ale, nie piszę tego co chciałabym napisać... Chodzi o to, że chciałabym zaproponować 5 książek: (Pełne obrazy macie na moim profilu na Wattpadzie- Darkness1607)
Sakura Rhee jest pół japonką i pół koreanką. Żyła szczęśliwie jak wszystkie dziewczyny w jej wieku. Ale... Stała się hazardzistką przez zadłużenia jej rodziców brnąc w to dalej. Jako osiemnastolatka została złapana i przewieziona do Nanba.
Tundrida Niji jest diablicą nienawidzącym ludzkie istnienie, jednak to ukrywa nie chcąc ujawniać swojego pochodzenia. Zapisała się do Shiko Academy chcąc się zmienić... Ale czy się zmieni?
Ismena Kusanagi jest siostrą Yui, tęskniła za swoją siostrą, która była w innym świecie. Rzecz jasna nie wiedziała o tym. Kiedy spotkała Yui, ta była inna... Taka... Smutna, nie wiedziała co się dzieje. Co się stanie, jak spotka bogów na Ziemi?
Joyun Jeon jest przybraną siostrą Min Yoon-gi'ego i kuzynką Jeon Jeong-guk'a. Razem z przyjaciółkami prowadzą swój własny zespół, którego Joyun jest liderką. Co się stanie, jeśli na swojej drodze Joyun spotka BTS? Zakocha się w jednym z nich?
Orlaith Johnson miała trudne dzieciństwo. Śmierć brata jak była niemowlakiem, rozwód rodziców i odziedziczenie nazwiska po matce. Wróciła do USA po osiemnastu latach... Co się stanie gdy zostanie przyjęta do Freddy Fazbear Pizza?

Czas do jutra, a dokładniej do godz. 17:50!
OK
Okej

1 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Yuuki_Sutcliff
Yuuki_Sutcliff
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej