Poznaj kolor swojej miłości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
felesiaq
felesiaq
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 157

wojcieh

Pomarańcz

Odpowiedz
1
Violettapotter

Violettapotter

🧡

Odpowiedz
1
WhiteRoseBlackBones

WhiteRoseBlackBones

Ludus, bo tak nazywa się typ miłości, którą przedstawia ten kolor, jest nieco egoistyczna. Nie zależy Ci zbytnio na pogłębianiu relacji i szybko nudzisz się drugą osobą, więc z reguły Twoje związki szybko się rozpadają. Następuje to jednak po przyjacielsku, gdyż nie zawracasz sobie głowy zbędnymi emocjami czy zazdrością. Podziel się wynikiem w komentarzu!
prawda

Odpowiedz
1

Gosieq

Kolorem Twojej miłości jest niebieski!

Storge, bo tak nazywa się typ miłości, którą przedstawia ten kolor, jest miłością zrównoważoną. Partnerzy storgiczni pozostają przyjaciółmi na całe życie, więc dłuższa rozłąka nie jest dla nich problemem. Mają oni podobne zainteresowania, poglądy i osobowości, a ich związek jest porozumieniem umysłów. Nie powinni jednak zapominać, że nie są tylko przyjaciółmi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
pokihusky

pokihusky

Kolorem Twojej miłości jest fiolet!

Agape, bo tak nazywa się typ miłości, którą przedstawia ten kolor, jest miłością bezinteresowną i pełną poświęcenia. Bez wątpienia jesteś osobą, która czerpie radość z „opieki” nad ukochaną osobą i przekłada jej potrzeby ponad własne. Nie możesz jednak zapominać, że musisz troszczyć się także o siebie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Okej :|

Odpowiedz
1
same.quizy

same.quizy

Storge, bo tak nazywa się typ miłości, którą przedstawia ten kolor, jest miłością zrównoważoną. Partnerzy storgiczni pozostają przyjaciółmi na całe życie, więc dłuższa rozłąka nie jest dla nich problemem. Mają oni podobne zainteresowania, poglądy i osobowości, a ich związek jest porozumieniem umysłów. Nie powinni jednak zapominać, że nie są tylko przyjaciółmi.

Odpowiedz
1
Wiewiora08

Wiewiora08

Fiolet 💜 kurcze, ile ludzi ma ten kolor?! xD No cóż, nie będę inna 😂🤣

Odpowiedz
1
Madelainee

Madelainee

fiolet
💜💜💜

Odpowiedz
1

chupachups2

Pomarańcz, kurde prawda 🙈

Odpowiedz
1
Kreatywni

Kreatywni

Fiolet, Agape

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej