Powiedz, jak radzisz sobie w tych szkolnych sytuacjach, a dowiesz się, jaka księżniczka Disneya jest Twoim bajkowym sobowtórem!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 405

Flame_Of_Raeda

Flame_Of_Raeda

mulan uwu

Odpowiedz
meliva

meliva

Bella supcio quiz

Odpowiedz
-Oliwiax-

-Oliwiax-

Super bardzo fajny quiz gratulacje 🥳

Odpowiedz
.Froster_Shine.

.Froster_Shine.

Fajny Quiz!!!!!! Mam w ulu.

Odpowiedz
Ari_Maya

Ari_Maya

Kopciuszek
Super Quiz!

Odpowiedz
kopalyna

kopalyna

Merida
Merida nie bez powodu otrzymała przydomek waleczna. Doskonale radziła sobie bez niczyjej pomocy, sięgała po nią tylko w wyjątkowo skomplikowanych sytuacjach. Miała problem z przyznaniem się do winy, lecz zawsze to robiła. To nie zmienia faktu, że w jej odczuciu było to krępujące. Samodzielna i zdyscyplinowana nie wybrała żadnego z kandydatów na męża, co oznacza, że cechowała ją oprócz tego spostrzegawczość.
Czy sądzisz, że jesteś do niej podobny? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Tak, to ja…

Odpowiedz
Clouds..

Clouds..

Mulan cechowała się precyzją, oraz kreatywnością. Doceniała wszelkie dobra, które dostała od rodziny, wykazała nawet, że jest się w stanie dla niej poświęcić. Ruszyła bowiem tam, gdzie jeszcze nie była żadna kobieta, równocześnie pokazując siłę i odwagę tej płci. Uratowała swojego ojca przed możliwą śmiercią. Czy sądzisz, że jesteś do niej podobny? Podziel się wynikiem w komentarzu.
Fajnie😁

Odpowiedz
.Ashfur.

.Ashfur.

Fajny Pomysł

Odpowiedz

steftom1

Jasmina!
Jasmina była pewna siebie, znała swą wartość, ale mogła poszczycić się również czułością. Miała słabość do tych, którym szczęście w życiu nie dopisało, pokochała ubogiego Aladyna za jego wyjątkową osobowość, a nie przebranie, które otrzymał od dżina. Miała rękę do zwierząt, które uwielbiały ją i szanowały jednocześnie, sama nawet posiadała tygrysa. Czy sądzisz, że jesteś do niej podobny? Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
.Nocna.

.Nocna.

Mulan!
Mulan cechowała się precyzją, oraz kreatywnością. Doceniała wszelkie dobra, które dostała od rodziny, wykazała nawet, że jest się w stanie dla niej poświęcić. Ruszyła bowiem tam, gdzie jeszcze nie była żadna kobieta, równocześnie pokazując siłę i odwagę tej płci. Uratowała swojego ojca przed możliwą śmiercią. Czy sądzisz, że jesteś do niej podobny? Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej