Połączeniem których dwóch postaci z „Riverdale” jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 118

kei

kei

Archie 65% + Betty 35%

Odpowiedz
1
dorgena

dorgena

Jughead 70% + Josie 30%
nie przepadam z josie wole cherry
Hej, jak ktoś stworzy jakiś quiz o riverdale albo świat według kiepskich albo miodowe lata, [który ma minimalnie 4 pytania] dostaje polubienie na każdym quizie i obserwacje, wiec warto kto zrobił prosze pisac

Odpowiedz
h3artl3ss_w1tch

h3artl3ss_w1tch

Veronica 50% + Cheryl 50%
Z Twoich odpowiedzi wynika, że w Twoim charakterze można odszukać po równo cechy Veronici, jak i Cheryl. Z tą pierwszą łączą Cię pewność siebie, przedsiębiorczość i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Z kolei z Cheryl łączy Cię zawziętość, umiejętność działania na nerwy innym oraz chęć bycia liderem. Uwielbiasz być w centrum uwagi i zawsze wszędzie Cię pełno.nPodziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Bardziej bym powiedziała że Betty i Cheryl

Odpowiedz
1
_junka_

_junka_

Archie 65% + Betty 35%

Odpowiedz

C...x

Veronica 50% + Cheryl 50%
Z Twoich odpowiedzi wynika, że w Twoim charakterze można odszukać po równo cechy Veronici, jak i Cheryl. Z tą pierwszą łączą Cię pewność siebie, przedsiębiorczość i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Z kolei z Cheryl łączy Cię zawziętość, umiejętność działania na nerwy innym oraz chęć bycia liderem. Uwielbiasz być w centrum uwagi i zawsze wszędzie Cię pełno.

Z.a.j.e.b.i.s.t.y quiz

Odpowiedz
kochamturnera

kochamturnera

Archie 65% + Betty 35%
No tak w sumie ale ja jestem połączeniem trzech postaci – Archie 30% + Betty 30% + Jughead 40%
Fajny quiz

Odpowiedz
Arianka562

Arianka562

Archie 65% + Betty 35%
Z Twoich odpowiedzi wynika, że w Twoim charakterze przeważają cechy Archie'go – jesteś pewny siebie, zawzięty, troszczysz się ponad wszystko o swoich bliskich i jesteś w stanie poświęcić dla nich naprawdę wiele. Masz w sobie duszę wojownika. Na dalszy plan wysuwają się cechy, które łączą Cię z Betty – na co dzień jesteś osobą delikatną, ułożoną, ale gdzieś w głębi drzemie Twoja mroczna strona, którą pokazujesz swoim wrogom. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Indifference

Indifference

Jughead 70% + Josie 30%
Z Twoich odpowiedzi wynika, że w Twoim charakterze przeważają cechy Jugheada – masz w sobie duszę detektywa, który nie spocznie, póki nie dojdzie do sedna prawdy. Jesteś ciekawy świata i zawsze jesteś na bieżąco ze wszystkim plotkami. Na dalszy plan wysuwają się cechy, które łączą Cię z Josie – masz w sobie gen artysty i prawdziwy talent, którym uwielbiasz dzielić się ze światem. Swojej pasji poświęcasz się w 100%. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
świetne

Odpowiedz
.aquilla.

.aquilla.

Kevin 40% + Toni 60%
Z Twoich odpowiedzi wynika, że w Twoim charakterze przeważają cechy Toni – nie znosisz niesprawiedliwości, jesteś lojalny i tolerancyjny. Masz specyficzne poczucie humoru, a czasem bywasz sarkastyczny. Na dalszy plan wysuwają się cechy, które łączą Cię z Kevinem – jesteś osobą charyzmatyczną, zawsze pozytywnie nastawioną do życia, otwartą na nowe znajomości.nPodziel się swoim wynikiem w komentarzu!
dokładnie
kocham

Odpowiedz
alberta_joke

alberta_joke

Archie 65% + Betty 35%
Świetny quiz!!! Na taki wynik liczyłam!!!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej