Jak byś wyglądał jako PĄCZEK?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 450

Blackpink-Jennie

Blackpink-Jennie

Oreo

Odpowiedz
Sanaszek

Sanaszek

Pączek w kształcie serca!

Odpowiedz
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

Donut w polewie czekoladowej!
Gdybyś był pączkiem, z pewnością miałbyś smak czekoladowy! Uwielbiasz wszystko co słodkie, doskonale wiesz, że nic tak nie poprawia nastroju jak czekolada. Na co dzień jesteś raczej uśmiechnięty i masz kilka osób, z którymi uwielbiasz spędzać czas. Potrafisz być uparty i zawsze stawiasz na swoim.

Ale mi smaka zrobiłaś 🤤 Opis się zgadza super quiz

Odpowiedz
Multix

Multix

Pączek jednorożec!
Gdybyś był pączkiem, byłbyś jedyny w swoim rodzaju! Uwielbiasz się wyróżniać i być w centrum uwagi. Zawsze starasz się dobrze wyglądać, a komplementy od innych są dla Ciebie najlepszą nagrodą. Poznawanie nowych ludzi i rozmawianie to Twoje ulubione czynności. Jesteś typowym ekstrawertykiem, więc przebywanie w samotności zdecydowanie Ci nie służy.
W większości prawda!
Super quizix!

Odpowiedz
Fan_countryballow

Fan_countryballow

Quizy osobowości wkraczają na wyższy level Xd

Odpowiedz
Ktos_bo_tak

Ktos_bo_tak

Pączek w kształcie serca!
Gdybyś był pączkiem, miałbyś kształt serca. Jesteś osobą bardzo uczynną, przyjazną i nigdy nie odmawiasz pomocy. Dla swoich najbliższych jesteś gotowy zrobić wszystko, a ich dobro jest dla Ciebie najważniejsze. Masz wielkie serce oraz ogromne grono przyjaciół. Nic dziwnego – w końcu nie da się Ciebie nie lubić.
Ooo…

Odpowiedz
Pies166

Pies166

Pączek z marmoladą!
Gdybyś był pączkiem, raczej wolałbyś nie wyróżniać się z tłumu. W życiu jesteś poukładanym minimalistą o spokojnym usposobieniu. Nie lubisz się kłócić z innymi, choć w wielu sprawach masz swoje, często odmienne, zdanie. Przebywanie wśród ludzi bywa dla Ciebie męczące i raczej wolisz swoje towarzystwo oraz bycie wśród najbliższych.

A no racja racja. Spoko quiz.

Odpowiedz
Smile_Lil

Smile_Lil

Donut w polewie czekoladowej
Mniam!
Super Quiz ♥️💗💗

Odpowiedz
Ninouche

Ninouche

Różowy donut z kolorową posypką!
Gdybyś był pączkiem, miałbyś bardzo kolorową osobowość! W życiu jesteś bardzo uroczy i masz w sobie cechy wiecznego dziecka. Potrafisz cieszyć się z najmniejszej błahostki i uwielbiasz dobrą zabawę. Rzadko zdarza Ci się płakać, a jeśli już, to musisz mieć naprawdę dobry powód.

Mmmm…😋😋

Odpowiedz
M-Maslowska

M-Maslowska

pączek jednorożec

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej