Pokoloruj mandalę i dowiedz się czegoś o sobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

mniamtuniezyjelol

mniamtuniezyjelol

Jesteś ekstrawertykiem

Racja:)

Odpowiedz
2
animal_lover

animal_lover

Jesteś introwertykiem.
Introwersja to jeden z czterech typów osobowości opisanych przez Carla Gustava Junga.
Introwertyk to typ ludzi zamkniętych w sobie. Zazwyczaj lepiej odnajdują się oni w słuchaniu innych niż uzewnętrznianiu się w szerokim gronie osób. Często uznawani są za skrytych bądź nieśmiałych. W towarzystwie raczej nie koncentrują uwagi na sobie. Swoje spostrzeżenia zachowują dla siebie lub dzielą się nimi po uprzednim, solidnym przeanalizowaniu sytuacji. Takie osoby raczej nie są wybuchowe, ponieważ nie okazują emocji tak otwarcie, jak ekstrawertycy.
Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu oraz daj znać czy pasujesz do opisu introwertyka.

Raczej jestem ambiwentrykiem.
PS Jak zawsze super. Mój ulubiony typ quizów u mojej ulubionej autorki💜💜💜💜💜

Odpowiedz
1
.RINA.

.RINA.

•  AUTOR

Naprawdę nie wiem jak dziękować za tak wspaniałe słowa. Jest mi ogromnie miło, że moje quizy Ci się podobają❤

Odpowiedz
Silver_Tiger

Silver_Tiger

Jesteś ekstrawertykiem.
Raczej jestem ambi.😉😘

Odpowiedz
1
Mayka64

Mayka64

Jesteś ambiwertykiem.

Ambiwersja to jeden z czterech typów osobowości opisanych przez Carla Gustava Junga.
Ambiwertyk potrafi dostosować się do każdej, napotkanej sytuacji. W towarzystwie nie bryluje, ale i nie siedzi w kącie. Chętnie wychodzi do ludzi, ale i samotność jest dla niego przyjemnością. Lubi przemawiać, ale i potrafi słuchać, zachowuje w tym zdrowe proporcje. Ambiwertyk jest mniej ekspresyjny niż ekstrawertyk oraz zarazem mniej wycofany niż introwertyk.
Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu oraz daj znać czy pasujesz do opisu ambiwertyka. Świetny QUIZ! I tak, jestem ambiwertykiem w normalnym życiu :)

Odpowiedz
2
.RINA.

.RINA.

•  AUTOR

Bardzo dziękuję i cieszę się, że wynik quizu się zgadza❤

Odpowiedz
MargaxX

MargaxX

Jesteś ekstrawertykiem.
Ekstrawersja to jeden z czterech typów osobowości opisanych przez Carla Gustava Junga.
Ekstrawertycy zyskują energię, przebywając wśród ludzi. Bardzo lubią mówić i dzielić się swoimi uczuciami z innymi. Zazwyczaj mają wielu znajomych i bujne życie towarzyskie. Często wyróżniają się charyzmą na tle innych osób. Ekstrawertyków cech*** optymizm, a przeszkody, które spotykają na swojej drodze traktują raczej jako wyzwania i cele, aniżeli trudności życiowe uniemożliwiające dalszy rozwój. Według nich życie powinno być pełne wrażeń i z pewnością ukierunkowane na realizację pasji. Często działają impulsywnie, a pod wpływem emocji potrafią zrobić lub powiedzieć coś, czego później żałują.
Pasuję C:

Odpowiedz
1
Trymoria

Trymoria

Introwertyk. Skąd wiesz wyrocznio? ;-;

Odpowiedz
1
.RINA.

.RINA.

•  AUTOR

Wyrocznia nigdy nie zdradza swych tajemnic😙

Odpowiedz
bubalak

bubalak

Ambiwertyk – w sumie pasuje…

Odpowiedz
1
liga

liga

weź długopis i kartkę ;p 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K – masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R – Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z – lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień – czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzi

Odpowiedz
1
Marta_Kubisztal

Marta_Kubisztal

Zgadza się – Ambiwertyczka :D

Odpowiedz
2
Todoroki_Kun

Todoroki_Kun

Ekstrawertyk- no nie sądzę, jestem introwertykiem

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej