Pasujesz bardziej do uniwersum „The Elder Scrolls” czy „Fallout”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 20

wojtalewicz

wojtalewicz

czemu jak wyszukuje coś wogóle o grach ,,,,, konsole , tytuł gry , same gry ,gracze , tylko i TYLKO I TYLKO pokazują mi się quizy Valta https://samequizy.pl/czy-rozpoznasz-popularne-konsole/ poproszę o inspekcję Valta , niech sprubuje zobaczyć markę konsoli albo zamazany kawałek :)

Odpowiedz
2
Valt

Valt

•  AUTOR

@wojtalewicz
Hah, jestem tu naczelnym jeśli chodzi o tematykę gier jak widać. :P Niestety mało tu użytkowników, którzy robią quizy o grach chyba, a jeszcze mniej trafia na główną. Ogólnie niewielu tu faktycznych pasjonatów w tej dziedzinie raczej. :P
I quiz widziałem, fajnie zrobiony, przyznam, że wielu tych niszowych konsolek nie pamiętałem nawet, ale coś tam kojarzyłem od arhn.eu. :P

Odpowiedz
1
KruczaLapa

KruczaLapa

The Elder Scrollsಠ‿ಠ i love it

Odpowiedz
1
julek210

julek210

Fallout oczywiscie ze tak

Odpowiedz
1
Oneofmany

Oneofmany

Celujący quiz!

Odpowiedz
1
CloakerBoi

CloakerBoi

Fallout!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że pasujesz bardziej do uniwersum „Fallout”! Jest to post-apokaliptyczne uniwersum ukazujące ludzkość w świecie zniszczonym przez wojny nuklearne. Choć sama zagłada nastąpiła dopiero w 2077 roku, to według historii uniwersum świat zmierzał w innym kierunku niż nasz rzeczywisty już po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej, co skutkuje tym, że technologia jaką posługują się mieszkańcy tego świata różni się od rzeczywistej i jest utrzymana w stylistyce retro futuryzmu. Zniszczony świat zamieszkiwany jest przez różne zmutowane stworzenia oraz frakcje posiadające niekoniecznie dobre intencje. Części ludzkości przed wybuchem bomb udało się znaleźć schronienie w podziemnych kryptach, które w rzeczywistości pełniły funkcję ukrytych eksperymentów społecznych, jednak większość krypt z upływem lat opustoszała, a mieszkańcy, albo zginęli, albo rozpoczęli nowe życie na powierzchni. Brzmi ciekawie? Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu!

No to będę mordował dziwne potwory i bandytów

Odpowiedz
1
VegetaThePlayer

VegetaThePlayer

The Elder Scrolls

Odpowiedz
1

K...3

The Elder Scrolls!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że pasujesz bardziej do uniwersum „The Elder Scrolls”!
Jest to ogromne uniwersum fantasy, w którym centralnym miejscem jest fikcyjny kontynent Tamriel, podzielony na 9 prowincji, takich jak chociażby: Skyrim, Morrowind czy Hammerfall.
Każda z krain wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem i jest zamieszkana przez różne rasy tworzące swoje społeczności.
Poza osadami zamieszkanymi przez cywilizowanych mieszkańców czeka wiele tajemniczych miejsc do odkrycia dla rządnych przygód dusz!
Jednak trzeba uważać, gdyż niektóre miejsca zamieszkane są przez różnego rodzaju fantastyczne stwory, które mogą być wrogo nastawione oraz przez bandytów, którzy czekają na swoje ofiary poza granicami miast, gdzie nikt nie będzie mógł im pomóc.

Brzmi ciekawie? Podoba Ci się wynik?

Odpowiedz
2
TheWalkingDeadFan

TheWalkingDeadFan

Fallout, ale moje ulubione z post-apo to The Walking Dead :)

Odpowiedz
1
Valt

Valt

•  AUTOR

@TheWalkingDeadFan
Szczerze mówiąc moje chyba też, a przynajmniej jedno z ulubionych. :p Na pewno jeśli chodzi o zombiaki, to TWD jest dla mnie bezkonkurencyjne.

Odpowiedz
1
AlexanderSeverus

AlexanderSeverus

The Elder Scrolls ❤❤❤

Odpowiedz
1
LeDzik

LeDzik

Fallout!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej