Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Odchodzę.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
AnotherPrincess
AnotherPrincess
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 12

S...s

Bardzo mnie boli, że odchodzisz ale nie zamierzam Cię do Tego zmuszać.
Sama mam dużo problemów i nie mam czasu na pisanie…
Ale mogę Ci obiecać, że nie zapomnę o Tobie.
Jeśli będziesz kiedyś chciała wróć. Nie musisz od razu pisać quizów ale chociaż zaszczyć nas Twoją obecnością.
Pozdrawiam.

Odpowiedz
PerfectAlex

PerfectAlex

😭😭😭😭😭😭😭

Odpowiedz
iLoveJednorozce

iLoveJednorozce

Wrócisz kiedyś? ❤️❤️plose❤️❤️

Odpowiedz
Claudia143

Claudia143

Ja tu rycze 😭😭😭😭😭😭

Odpowiedz
Nutella_Nutella

Nutella_Nutella

Oj misiaczku 💞😥😭 nawet nie wiesz jaka teraz jestem smutna 😫😫 ty też jesteś dla mnie ważna 😍💞💫 Wspierałaś mnie kiedy tego potrzebowałam więc ja też to zrobię. Ogólnie też nie miałam weny więc nie pisałam. Owszem atmosfera na sq jest teraz straszna. To nie jest ta sama strona co 8-em miesięcy temu. Jest strasznie to prawda ale bez ciebie będzie tutaj nudno, źle a dla mnie smutno. Chociaż nie znamy się zbyt długo to też cię kocham, jesteś ważną osobą w moim koncie, życiu. Może nie pisałyśmy aż tak dużo i wgl ale bardzo cię polubiłam <3 Jest mi teraz bardzo, ale to bardzo smutno jak to czytałam. Mam nadzieję, że przynajmniej będziesz wchodzić na konto :D nie musisz pisać, nikt cię do tego nie zmusza. Naprawdę możesz mieć na to wywalone ale pamiętaj, że PRAWDZIWI OBSERWUJĄCY I PRZYJACIELE ZAWSZE BĘDĄ CIĘ WSPIERAĆ PRZEZ TRUDNE RZECZY. Napiszę Ci, że PRZEJDĘ TO Z TOBĄ DUCHOWO. Wiem, że nigdy się pewnie nie spotkamy :/ dlatego będe z tobą duchowo :) I ogólnie czekam aż założysz nk xd wtedy będziemy mogły pisać bo fb to dla mnie takie bardziej prywatne :D ale kuupcio ty moja wracaj do nas, do mnie! Te SQ na serio umiera a zwłaszcza jak ty odchodzisz. Tak, pranka to myślałam, że robisz w poście ale jak dodałaś ten quiz to wgl ryczę. Nie wiem czemu ale jest mi smutno. Naprawdę zależy mi na tobie i serio czekam aż założysz te nk. xD Chciałabym mieć z tobą kontakt :)) Błagam cię załóż to głupie konto na NK. I wgl ja już tęsknie. Pamiętaj jestem z tobą no i kocham cię skarbiee 😍💞😫 Wracaj do mnie, nas szybko! 😭💘

Odpowiedz
c00lkid

c00lkid

Ty kupo powinnam na ciebie nakrzyczeć, ale.. No nie potrafię :( Ty też byłaś, jesteś i zostaniesz dla mnie kimś.. kimś ważnym. Jestem złączona silną więzią z każdym moim obserwatorem, a najbardziej z tymi aktywnymi bo po prostu dzięki tobie i innym czuję się w końcu ważna :') (I tu jest ten moment kiedy obiecuję sobie, że nie będę płakać, a płaczę). Ja bardzo przeżywam odejście każdego jednego autora z tej strony… Najpierw Konowata potem Weronika, kilka razy chciała Ania odejść, potem Marta i no po prostu nie znoszę myśli, że ta więź pomiędzy autorkami która się rozwinęła nagle upada… Muszę przyznać, że najlepsze chwile na tej stronie przeżyłam w wakacje bo wtedy byłą naprawdę z******** atmoswera, a teraz.. wszystko się sypie ja z resztę też. Tak na koniec nie zamierzam dawać milion płaczących emoji, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się na tej stronie bądź na innej :) Pa Misiu :')

Odpowiedz
Yunikon

Yunikon

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Odpowiedz
Doux

Doux

Kochana, boże… Kochamy cię i będziemy z tobą, aż SameQuizy się nie wykurują. Może i wyglądam na radosną, ale ja też nie przeżywam dobrze tych chwil. Są trudne dla nas wszystkich. Możemy porozmawiać? Twoja twórczość jest duża, i JA nie pozwolę ci jej zapomnieć. Podaj mi tutaj w komentarzu facebooka stworzonego na do samequizy, jeśli posiadasz.

Odpowiedz
Annie352

Annie352

Nie znam twojej twórczości ale zapoznam się, może kiedyś wrócisz

Odpowiedz

BlackQueen4

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej