Jesteś pesymistą, realistą czy optymistą ?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #osobowosc

Komentarze sameQuizy: 10

Hanamanama

Hanamanama

Jesteś optymistą uważasz, że życie jest piękne, "zawsze masz pozytywne myśli", kierujesz się częściej sercem, niż rozumem, co nie oznacza że w ogóle nie myślisz, najmniejsza kropka jest dla Ciebie piękna, "nie myślisz o problemach" "bo nawet ich nie masz", "wszyscy cię lubią", "nie masz ani jednego wroga", nie myślisz o śmierci, "ciągle się uśmiechasz" , Twoja radość sprawia że inni też są szczęśliwi.
Fajnie by było, ale to jest niemożliwe (rzeczy zaznaczone w cudzysłów), nie da się nie mieć problemów i mieć wyłącznie świetne życie. Bycie optymistą to odtrącanie negatywnych myśli (nie wygląda na to, by możliwe było stałe bycie optymistą).

Odpowiedz
Betsie

Betsie

Realista ja sama nie wiem czy jestem realistką czy marzycielką tak 50/50

Odpowiedz
Kunegusia

Kunegusia

Realista
Ja pesymista albo marzyciel

Odpowiedz
PancakeUwU

PancakeUwU

Optymista

Jesteś optymistą uważasz, że życie jest piękne, zawsze masz pozytywne myśli, kierujesz się częściej sercem, niż rozumem, co nie oznacza że w ogóle nie myślisz, najmniejsza kropka jest dla Ciebie piękna, nie myślisz o problemach bo nawet ich nie masz, wszyscy się lubią, nie masz ani jednego wroga, nie myślisz o śmierci, ciągle się uśmiechasz, Twoja radość sprawia że inni też są szczęśliwi.

Zgadza sie ale ktoś mi zawsze dokucza w szkole ale i tak zapominam o tym i jestem szczęsliwa😊

Odpowiedz

M...i

Realista
Tak

Odpowiedz
Chogiwa

Chogiwa

optymista

Odpowiedz
Ola07

Ola07

Tak jestem realistką

Odpowiedz
YukineLove

YukineLove

Optymista
Jesteś optymistą uważasz, że życie jest piękne, zawsze masz pozytywne myśli, kierujesz się częściej sercem, niż rozumem, co nie oznacza że w ogóle nie myślisz, najmniejsza kropka jest dla Ciebie piękna, nie myślisz o problemach bo nawet ich nie masz, wszyscy się lubią, nie masz ani jednego wroga, nie myślisz o śmierci, ciągle się uśmiechasz, Twoja radość sprawia że inni też są szczęśliwi. ❤

Odpowiedz
czarne.serce

czarne.serce

Pesymista

Odpowiedz
AlexLene

AlexLene

realista

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej