Ninjago Masters Of Spinjitzu – Zdrapka!

158 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 85

Infern

Infern

1.lloyd
2. garmadon
3. krux i acronix

Odpowiedz
SkipiNinja

SkipiNinja

1.Jay
2.Sensej Garmadon
3 Omega

Odpowiedz
Ninja1

Ninja1

1.Cole
2.jej znakomitość
3.Iron Baron
😀😀😀😀

Odpowiedz

rakku

1.kai
2.jej znakomitosc
3.acronix i krux

Odpowiedz
Nac.ika.Ninjago

Nac.ika.Ninjago

1. Lloyd
2. Jej Znakomitość
3. Omega

Odpowiedz
1
Pierwszy_Mistrz_Spinjitzu

Pierwszy_Mistrz_Spinjitzu

omyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragnieszTo funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościWypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:10…9…8…7…6…5…4…3…2…1…* wypowiedz życzenie*Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzyJeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
franek_777

franek_777

Omega
Omega to dowódca grupy demonów Oni. Omega to wielki wódz, którego celem było rozszerzenie ciemności przez wszystkie 16 krain. Jego armia była potężna. Chmura którą zalewał krainy, powodowała skamienienie całego ciała. Jedyną słabością jego oraz jego armii jest moc tworzenia. W ten sposób zostali pokonani. W klasztorze spinjitzu ninja utworzyli tornado kreacji, wyganiając i niszcząc tym ciemność. Wszyscy znowu odzyskali siły, a Oni przestali istnieć. Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
franek_777

franek_777

Pythor. P. Przyjazny
Pythor to ostatni okaz z rasy Anakondowców. Został uwolniony przez Lloyda. Zjednoczył wszystkie plemiona wężonów oraz w sezonie reaktywacja był prawą ręką złotego władcy. Został zamknięty w grobowcu wraz z jego sprzymierzeńcami przez pierwszych mistrzów żywiołów podczas jednej z większych walk jakie się odbyły w krainie Ninjago. Od odcinka specjalnego zaginął o nim słuch. Ciekawe, gdzie ten nasz wąż sieje teraz terror… Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
franek_777

franek_777

Cole
Cole to mistrz ziemi oraz wielki łakomczuch! Cole ma ojca, za to matka umarła. Cole jest jednym z ważniejszych postaci w grupie ninja. Nie raz ninja zawdzięczali mu swoje życie. Największym strachem Cole’a jest – śpiew. Ironią jest to, że właśnie jego ojciec jest jednym z członków słynnych w Ninjago City „Kowali Melodii”. Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1

Joneek

1.Zane💜
2.Pythor Pan Przyjazny😏
3.General Kozu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej