Należysz do Zakonu Feniksa czy do śmierciożerców?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 56

KittyZozolek

KittyZozolek

Zakon Feniksa ❤
Yeah! xd

Odpowiedz
margaretashpaw

margaretashpaw

Śmierciożercy, hehe😏💚

Odpowiedz
Sara_Black_123

Sara_Black_123

Zakon feniksa, super

Odpowiedz
Julka365

Julka365

Zakon Feniksa

Zakon Feniksa to tajna organizacja założona w 1970 roku przez Albusa Dumbledore’a, zrzeszająca czarodziejów sprzeciwiających się działalności Lorda Voldemorta i jego popleczników. Organizacja została założona po powrocie Czarnego Pana do Anglii z zagranicy i rozpoczęciu przez niego działań mających na celu przejęcie Brytyjskiego Ministerstwa Magii. Zakon współpracował z Ministerstwem w celu walki z Czarnym Panem i jego zwolennikami. Odegrał kluczową rolę w czasie Pierwszej Wojny Czarodziejów. Zwycięstwo okupione niestety stratami w członkach Zakonu, nadeszło 31 października 1981 roku, kiedy Voldemort został pokonany przez Harry’ego Pottera. Należysz do Zakonu Feniksa! Cieszysz się? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Fixxi12

Fixxi12

Śmierciożerca super!

Odpowiedz
Crystal_Dragon

Crystal_Dragon

Zakon FeniksaZakon Feniksa to tajna organizacja założona w 1970 roku przez Albusa Dumbledore’a, zrzeszająca czarodziejów sprzeciwiających się działalności Lorda Voldemorta i jego popleczników. Organizacja została założona po powrocie Czarnego Pana do Anglii z zagranicy i rozpoczęciu przez niego działań mających na celu przejęcie Brytyjskiego Ministerstwa Magii. Zakon współpracował z Ministerstwem w celu walki z Czarnym Panem i jego zwolennikami. Odegrał kluczową rolę w czasie Pierwszej Wojny Czarodziejów. Zwycięstwo okupione niestety stratami w członkach Zakonu, nadeszło 31 października 1981 roku, kiedy Voldemort został pokonany przez Harry’ego Pottera.

Należysz do Zakonu Feniksa! Cieszysz się? Koniecznie daj znać w komentarzu!
No jasne że tak 😍

Odpowiedz
SilverRose

SilverRose

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa to tajna organizacja założona w 1970 roku przez Albusa Dumbledore’a, zrzeszająca czarodziejów sprzeciwiających się działalności Lorda Voldemorta i jego popleczników. Organizacja została założona po powrocie Czarnego Pana do Anglii z zagranicy i rozpoczęciu przez niego działań mających na celu przejęcie Brytyjskiego Ministerstwa Magii. Zakon współpracował z Ministerstwem w celu walki z Czarnym Panem i jego zwolennikami. Odegrał kluczową rolę w czasie Pierwszej Wojny Czarodziejów. Zwycięstwo okupione niestety stratami w członkach Zakonu, nadeszło 31 października 1981 roku, kiedy Voldemort został pokonany przez Harry’ego Pottera.

Należysz do Zakonu Feniksa! Cieszysz się? Koniecznie daj znać w komentarzu!

No jasne że się cieszę 👌😘

Odpowiedz
youtuberkaAda

youtuberkaAda

Śmierciożercy to budząca strach grupa zwolenników Voldemorta, założona w latach 50. XX wieku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. W skład grupy wchodzili czarodzieje i czarownice (najczęściej czystej krwi), którzy fascynowali się czarną magią i pragnęli oczyszczenia rasy czarodziejów. Ich znakiem rozpoznawczym stał się Mroczny Znak, który Lord Voldemort umieszczał na lewym przedramieniu każdemu ważniejszemu śmierciożercy.

Jesteś śmierciożercą! Cieszysz się? Koniecznie daj znać komentarzu!

CIESZE SIE

Odpowiedz
.Lucky.Lady.

.Lucky.Lady.

Zakon feniksa
Świetny quiz a obrazki so cute

Odpowiedz
1
Miss_lovely

Miss_lovely

No a jakby inaczej! Czystokrwista córka voldemorta poerwzza do śmierciożerców, tak to ja! 😂😂😎

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej